Kupa reprezentativneho exluzivneho auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

t-m
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.07.2016 15:43
Zdieľať na Facebook

Kupa reprezentativneho exluzivneho auta

Príspevok od používateľa t-m »

Zdravim, tak ako nadpis hovori, mam v plane kupit si auto, ktore bude splnat moje obe kriteria.
Rozmyslam nad Maserati Quattroporte(ma 4miesta co je vyhoda), co na to vravite? Spotreba je nepodstatna, ceny dielov su akceptovatelne, ale zas nechcem aby travil viac casu v servise ako v sluzbe.
Sice hladam aspon4 miestne, ale ked by sa nedalo najst take auto, tak zoberiem aj 2miestne, hlavne nech je exkluzivne a dostatocne silne a dynamicke. Rozmyslam aj nad Maserati GranTurismo (aj ked zadne sedacku su asi nepouzitelne) alebo aj nejake 2miestne by padlo tam ma zaujala R8 od Audi.
Vdaka za kazdu radu. Na cene moc nezalezi, ked bude cena rozumna, tak ju respektujem, ale nech je tam dobry pomer cena-vykon-spolahlivost-exkluzivita
Dakujem. pekny den prajem Vam.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To je všetko krásne,ale to čo píšeš patrí skôr do inzercie a rubriky - kúpim.Pretože to čo píšeš je oznam,ja tam nevidím priestor pre radu kedže neobsahuje otázku.V čom potrebuješ poradiť je predsa len potrebné zadať.
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

pekne si nam to vsetko opisal co by si chcel ale fakt by bolo fajn keby si napisal v com potrebujes radu? hm?
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Vyskúšaj si všetky čo Ti padli do oka a vyber si. Asi ťažko sa tu niekto nájde, kto tie autá má a z vlastnej skúsenosti bude vedieť čo je zlé a čo dobré :)
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

zavolaj do NASA ci nemaju na predaj daky vyradeny raketoplan....exkluzivne aj aj vykonu budes mat dost a na cene ti az tak nezalezi myslim ze to splna tvoje poziadavky
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

carbi palec hore :40bd: :40bd:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Chceš Masserati tak hľadaj na nemeckých talianskych fórach lebo co myslis koľko takýchto aut je u nas a aj ty co ho maju isto nechodia na taketo fora ja by som ti skôr poradil investuj do niečoho rozumnejšieho alebo ak mas dobre srdce pomoz niekomu v núdzi to bude najexluzivnejsie scim sa budeš môcť pochvalit :300f:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ľudia nebláznite, ďalší (a možno stále ten istý) provokatér, nejaký pubertiak ktorý sa baví, ako žhavíte klávesnice a radíte mu čo má preboha kúpiť.
Veď si uvedomte, že keby ste mali dosť peňazí aby ste si kúpili akékoľvek auto podľa svojho výberu, tak by ste predsa nešli vyzvedať na toto fórum a keď už prípadne, tak určite by ste otázku neformulovali tak, ako tento tu.
Šetrite svoj čas a energiu pre tých, ktorí naozaj nejakú radu potrebujú.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Mne by sa pacilo aj Porsche Panamera,je dost silne aj luxusne,aj reprezentativne a aj dost neokukane si myslim.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Dobre a myslel si na fun factor? Lebo to je tiež dosť dôležitá vec.
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

Vieš čo maserati ani audi neber to sú obyčajné sračky, kúp niečo poriadné, nech sa Ti tá kšiltovka dozadu viac vyníma.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci a hovorí vám dačo "Lotus Evora", lebo sedačky do toho robíme na SVK. Že taký exot existuje som zistil až ked som ho videl u nás na nástenke. lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Neviem kde bývaš,ale maserati nieje žiadna exkluzivita a quattroporte už vôbec.
Skus pozriet dodge charger 1970... viem iba o jednom na svk a ked som sa viezol, otacali sa vsetci, ci uz od starych po male deti.
Pripadne novy mustang 5.0 zatial tiez zaujimave a neokukane servisovo nenarocne vozitko... ale maserati tu jazdi na kazdom rohu pomaly.
Pripadne mercedes sls neokukane, tiez viem v okoli len o 1 ks v black edition.
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

Tomket111 Zase si ma pobavil. Zevraj Maserati tu jazdi na kazdom rohu. To co si mu napisal je sracka.Chlapec napisal, ze chce exkluzivitu. Ked si napisal, ze na cene nezalezi tak exkluzivne jedine Bugatti Vayron Mansori edition, Pagani Zonda F Roadster, Lamborghini Reventon Black Edition,Rolls Ghosts, a nakoniec moje oblubene La Ferrari to su auticka exkluzivne ktore nema hocikto a nevidat ich casto.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Petzi, byvam v BA... jahdi ich tu tolko, ze ich nespocitas. Asi o 4domy odomna byva chlap, manzelka ma červené (okrem daldich 4aut). V senci mam kamoša, on ma čierne. Co sa stretava adi s dalsimi 7ludmi co ich maju.
Chodim do trenčína rokovat atď... v Tn poznam jedneho cloveka co ma quattroportecka 2, čierne a biele. Dalsieho co ma granturismo. Tak o akej exkluzivite sa tu bavíme? Auta, co si menoval, nemozes v ziadnom pripade parkovat len tak niekde aj ked len odbehnes. Mam Zl1 tku, a iba ked idem do tesca na 20min, pridem a najdem si dalsie 3nove skrabance... asi toľko k tomu.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], leonNL, milok a 76 neregistrovaných