kúpa nového auta z AAA

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kenobi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.01.2016 10:31
Zdieľať na Facebook

kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa kenobi »

Zdravím, mám starého Megane 2 hatchback 2003, verne slúži 8 rokov bez akejkoľvek poruchy,
ale je čas vymeniť za niečo pohodlnešie (chýba mi klíma, automat a vadí stiesnenosť). Bol som obzrieť a pojazdiť v pár autách v automobilkách (Citroen, Škoda, VW, Hyundai, Suzuki) a nič sa mi tak nezapáčilo ako Suzuki Vitara. Komfort/vybavenie/vzhľad zvonku aj zvnútra/priestrannosť a ešte aj cena je super.

Nové si nekúpim lebo čakacia doba je skoro 7 mesiacov s tým, že tie autá sú vyrobené a stoja niekde na parkovisku bez čipov :/ Zaujali ma tieto dve, lenže som zistil, že oboje predávajú v AAA a ešte som nikdy nič dobrého na nich písané nevidel. Aká je šanca že tie Vitary sú stočené alebo búrané alebo čokoľvek iné? Ďakujem.

https://www.aaaauto.sk/sk/suzuki-vitara ... 1643640050

https://www.aaaauto.sk/sk/suzuki-vitara ... =0&promo=b

(moje kritéria na nové auto: Vitara, automat, klíma, najazdené do 40-50K, nie veľmi staré, od 2018+ asi najlepšie)
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa achada »

Sanca je 50/50, tak ako vsade. Treba si ho PORIADNE preverit PRED kupou. PO uz s nimi nepohnes. Ja osobne by som tam isiel len kvoli vacsiemu vyberu pozriet, povozit sa, kupovat by som tam nekupoval ani nahodou, aut je na trhu dost. A neviem ci si si to vsimol, ale uvadzaju 2 ceny - jedna na uver, druha v hotovosti. Tu uverovu preplatis ako blazon.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa martincichy »

Ci auto bolo burane zistit aj tak, ze si zaplatis nejaky certifikat cez internet. Stoji par eur, ale mas istotu - ak bola havarka riesena cez poistovnu, bude to tam.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa achada »

Ak nebola tak to nezistis. Preto radsej odbornik.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa autolaik »

17500 ...rozum mi postava, priblizne tolko som dal za moju vitaru ako novu,tiez automat ale 1,6 atmosfera. Mrkni si vo vlastnom zaujme suzuki forum a precitaj par tem o tej oturbenej 1,4 ohladne priesaku oleja a poskodenej hlavy.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tak nové,či jazdené ?
..na pobočke...v appke..na pobočke..v appke.. :d :D
Požičajte si...čo to trepem.. :41c2: Kupte si auto kde len chcete... :28b7:

Ja som doteraz žil v tom,že nove auto ma na tachometri tak 10 km :hero:
Teda 000 010
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa oco13 »

Nové - administratívne, je do 6 mesiacov.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa lorak777 »

uz som tu spominal, ze ja kupim aj v ackach, ale ja sa vyznam a vzhladom na to, ze viem, aky maju marketing, tak som tam este nikdy uplneho laika neposlal, takze da sa tam kupit, ale len s clovekom, co auta pozna... inak hrozi velke sklamanie a strata...tiez je pravda, ze som tam tak vyse dvoch rokov nebol, tak mozno zmenili praktiky...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hlavne je rozdiel co sa kupuje. Ked rocny voz s najazdom 009281km tak tam nemoze byt problem ani keby chcel pokial auto nebolo vytopene, prekotene alebo prevalcovane kamionom.

Ked sa kupuje 14 rocna Skoda Oktavia tédéí s najazdom 115.219km tak je otazka preco ma tak vela kilometrov ked ostatne maju 105.291 :)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa nového auta z AAA

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bol som asistovať trom kúpam z áčiek.Prvé dávnejšie v Prahe,dve u nás.Kúpiť sa dajú ozaj dobré kusy,to nie sú žiadny blbci a autá si vedie v priebehu krátkeho času ozaj dobre preklepnúť,čo im samozrejme mnoho ľudí čo oklamú aj sami seba nevie odpustiť.A sú tvrdí obchodníci zo schopnostami presvedčivo jednať.Ale to znamená že k nim musíte ísť len ak ste im konkurencie schopný,podkutý,viete jednať a v technike ozaj zdatný.Čo mňa prekvapilo,absolutne bez náznaku nevôle dovolili diagnostiku ale aj poskytli dielňu ! na prehliadku zospodu.Ak ich ľudia majú v zuboch,je to skôr práve preto že ich nevedia opiť rožkom a oblafnúť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných