Kúpa jazdenky do 16500€

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Kúpa jazdenky do 16500€

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Zdravím, dosť krát som sa tu informoval o autách no zatiaľ na každé som počul nejaké negatíva, hentam je zle hento hentam toto atď, Superb 2.0TDi 170k potom Superb 2.0TFSi 200k, Mazda 6 v benzíne alebo nafte, Audi A6 3.0 TDi, na každé som počul niečo zlé, tak sa chcem spýtať aká je dobrá voľba jazdenky do tejto ceny s tým že by mala full výbavu, automat, navigácia, tempomat, vyhrievane predne sedadla, elektricke okna, parkovacie senzory, multifunkčný volant, palubný počítač a tieto veci okolo toho, auto by malo byť do 16500€ a max rok výroby 2012 a novšie
midnightman
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa midnightman »

idealne octaviu 1.0tsi alebo ten nový duster so špeciálnou redukčnou prevodovkou :D :D

ale nie..naspäť na zem.

hocičo si kúp čo sa ti vidí :) každé auto a každý motor má svoje + a -. Japonca v diesly nie ;)

audina poslúži..akurát dobre vyber! nie vylietanú kravu s 3x otočenými km z dovozu! S automatom to bude ťažšie.

Moja rada vždy znie, kúp auto za menej, nechaj ostatok na servis...a si vysmiaty.
tuninka
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Ved prave na to su vsetky tieto inzertne portaly a internetove autobazare. Napriklad aj tento. Vsetko sa tam da nastavit vo vyhladavani.... zacnes od roku, potom si das cenove rozpätie, prevodovku, vybavu bez ktorej sa nezaobides..... a vyhodi ti to nejake vysledky.... a ty sa z toho rozhodujes....vyberies si par co sa ti pacia, na nete si o nich najdes info. Takto sa len spoliehas na informacie druhych, ktore su subjektivne. Jeden je hater francuzov, druhy talianov, treti nemcov.... Jasne ze je tazsie najst vela info o novsich rocnikoch, ktore prave ty chces. Viac info vzdy najdes o starsich autach, ktore sa toho veku dozili a maju nieco odjazdene. Cize konecny vyber bude aj tak na tebe, a ked uz chces vysolit tolko penazi za auto, tak si vyhrad nejaky cas na to, aby si si poprecitoval info o konkretnom aute, s konkretnou motorizaciou, s konkretnou prevodovkou od realnych majitelov tychto aut niekde vo fanklube, alebo na nejakych zahranicnych forach. Aby si nahodou potom nelutoval, ze za co si vysolil 16500,-
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa jazdenky do 16500€

Príspevok od používateľa hjundai »

jurco1990 napísal:Zdravím, dosť krát som sa tu informoval o autách no zatiaľ na každé som počul nejaké negatíva, hentam je zle hento hentam toto atď, Superb 2.0TDi 170k potom Superb 2.0TFSi 200k, Mazda 6 v benzíne alebo nafte, Audi A6 3.0 TDi, na každé som počul niečo zlé, tak sa chcem spýtať aká je dobrá voľba jazdenky do tejto ceny s tým že by mala full výbavu, automat, navigácia, tempomat, vyhrievane predne sedadla, elektricke okna, parkovacie senzory, multifunkčný volant, palubný počítač a tieto veci okolo toho, auto by malo byť do 16500€ a max rok výroby 2012 a novšie
- ono to bude tým že dokonalý stroj nedokonalý človek ešte nepostavil. Tak si vyberám.... Voľakedy nebolo z čoho a bolo zle... Teraz je toľko modelov že je tiež zle. Ja pre zmenu chcem nové a niet áut. Buď čo je na sklade alebo čakaj čakaj čakaj....
jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Na ten 3.0 Audi A6 som pocul ze vsetko super len ked sa tam chce menit nejaka cast tak treba von cely motor, ale ze clovek zaplati 2000€ alebo tak a ma na 4 roky pokoj, na diesel od mazdy som pocul ze sa rad zadiera, na 170k 2.0 superb tiez ze ten motor neni ziadna vyhra, superb 3.6 je tazke najst dobry kus atd..
matko0404
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.05.2009 23:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matko0404 »

Ja mám japonca na predaj - Mazdu 3 vo výbave akú potrebuješ, akurát benzín a namiesto parkovacích senzorov mám kameru. Cena 16200€ no dá sa dohodnúť. Ľahko ju tu na autobazar.eu nájdeš.
jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Ja to budem kupovat az v decembri lebo vtedy sa mi konci operativny leasing ale aj tak mazda 3 je pre mna mala, urcite chcem sedam, a mazda 6 benzin to je v pohode motor?
midnightman
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 11.08.2018 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa midnightman »

lubos zimovcak napísal:Človek môže byť ako Fantozi, čítať všetky testy,recenzie, fóra...

Buď má šťastie, alebo nie... :3c90:
tak tak...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

jurco1990 napísal:Na ten 3.0 Audi A6 som pocul ze vsetko super len ked sa tam chce menit nejaka cast tak treba von cely motor, ale ze clovek zaplati 2000€ alebo tak a ma na 4 roky pokoj, na diesel od mazdy som pocul ze sa rad zadiera, na 170k 2.0 superb tiez ze ten motor neni ziadna vyhra, superb 3.6 je tazke najst dobry kus atd..
A6 nie je určená pre insolventných ale pre ľudí vyžšej strednej triedy príjmu.Takže aj keď motor ide von a cena servisu je vysoká,je to primerané tej kategórii a nemalo by majiteľa rozplakať.Či potom budú tie štyri roky pohody je otázne,pretože málokto mení úplne všetky komponenty ktoré by mal,a urobiť chybu pri montáži sa už tiež nejednému podarilo a oprava sa zopakovala.Nech už ale zoberieme rad radom tie "lepšie" autá,stále bude platiť že - no problem,ak je finančné zázemie.Nevídam ani A6 ani SuperB-čka ani spústu iných prémioviek pri krajnici z otvorenou kapotou,a teda je ich na ceste ozaj dosť.Je to iba otázka finančného zázemia a nemusí nikoho trápiť nič,nech už má čokoľvek.Stále je dostatok aut ktoré ide obstarať v danej cene ako nové a aspoň teoreticky byť v pohode
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak ja mám dojem že pán v žiadnom prípade nemá záujem kupovať nové auto za danú cenu, t.j. nejakých 16 tis.euro.
Je to konečne pochopiteľné, človek má predsa len iný pocit, keď sedí v aute čo stálo nové cez 40 tis.euro než v takom za menej ako polovicu, hoci aj to drahšie už nie je nové.
Za pochybné však považujem už tú otázku, že vraj „chcem auto do16.500“ a poraďte mi že aké.
Nie je problém že sa niekomu páči viacej áut rôznych značiek, ale nič nebráni žiadateľovi aby po osobnom vyskúšaní potencialnych modelov, keď si všetko „ošahá“, si zúžil výber na 2 autá, u ktorých môže potom riešiť motorizáciu a prípadné servisné náklady alebo poruchovosť.
Výber auta je predovšetkým o pocite, tak treba tomu dať priestor.
Lebo pri takto položenej otázke a zvlášť na tomto fóre, mu bude tretina radičov radiť že nech si kúpi novú Daciu a za zvyšok peňazí nech ide ešte na peknú dovolenku.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

bmw 320d 135kw rok aj 2014 a vyššie za tolko peňazí...s jasnou históriou, kludne aj xDrive, keď sa obávaš zadokolky
celkom nadčasový design, sú to krásne kvalitné autá. :28b7:
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Nebolo by od veci umožniť stávkovanie na tomto fóre. Tu napríklad či počet príspevkov presiahne 40. Ja myslím že áno. Nerozhodný kupec a kopec múdrych hláv znamená plochu debatu tá je?
paco-cmarko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.08.2018 15:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa paco-cmarko »

Za tú cenu máš široký výber z čoho vyberať, tu ti ľudia môžu dať 20 tipov čo kúpiť, skús si vyčleniť tri značky, ktoré by si chcel a z toho vyberaj. Peňazí je to dosť, tak hlavne vyberať s rozumom.
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

doloz par eur a vyjde ti aj novy ospevovany duster v plnke :d :D :40bd:
jurco1990
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 16.01.2018 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurco1990 »

Aj nad BMW som rozmýšľaľ, pekný design a na tie som nepočul toľko zlého ako na tie vyššie uvedené modely
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 74 neregistrovaných