Kúpa GOLF V 1,4 ???

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vitton
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.04.2016 17:05
Zdieľať na Facebook

Kúpa GOLF V 1,4 ???

Príspevok od používateľa vitton »

Čaute,

viete mi prosím vás niekto poradiť pri výbere tohto auta?

http://www.aaaauto.sk/sk/vw-golf/car.ht ... rt%5B%5D=0

Pokazilo sa mi auto a už do neho nehodlám investovať tak som sa rozhodol nad kúpou iného no momentálne nemám na nič vážnejšie a lepšie.Takže dočasne,cca na 2-3 roky potrebujem nejaké auto do mesta s čo najnižšími prevádzkovými nákladmi a normálnym vzhľadom. Nepotrebujem nič výkonné, využívané bude prevažne v meste, občasný výlet niekam po SK s priateľkou, čiže max dvaja pasažieri, väčšinou len jeden. A prečo AAA? lacný lízing. Ako som spomínal neplánujem teraz investovať do drahého auta, čiže takéto autíčko na max. pár rokov za pár drobných mesačne je pre mňa vyhovujúce.

Našiel som tu na fóre rozporuplné názory na tento motor. Niekto píše, že to je slabé, kazové a moc žerie. Niekto zas pravý opak, že ho mal dlhé roky a bol max. spokojný.

Takže viete mi niekto reálne poradiť či je toto auto vhodné pre moje horeuvedené potreby?

Prípadne poradte ak viete o nejakej alternatíve, ktorá bude lacná, s čo najnižšími prevádzkovými nákladmi a výzorom normálneho auta.

Za zmysluplné odpovede ďakujem.
Ospravedlňujem sa za obsiahlosť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Výhodná kúpa na leasing z Áčiek
Zmysluplná odpoved sa v tomto prípade hladá velmi ťažko
Jediné zmyslupné z toho je že si vybral jednoduchú techniku ktorá je finančne nenáročná. Mala by byť za predpokladu že je teraz všetko OK, ale podla toho že sa jedná o kus ktorý patrí medzi najlacnejšie tak mám trochu obavy o technický stav

Cena 4300€ v hotovosti je v podstate štartovacia cena za dané autá a najlacnejšie autá sa často = vergle
vitton
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.04.2016 17:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vitton »

Ok rozumiem, tak ho vezmem skontrolovať do VW. Majú 2 rovnaké modely.
A prípadne, kde zvyknú byť problémy tohto modelu/motora a v akých čiastkach sa pohybuje jeho údržba?
Vie niekto?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných