kúpa dovezeného/neprihláseného auta na SK

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kenny
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 31.08.2004 11:23
Zdieľať na Facebook

kúpa dovezeného/neprihláseného auta na SK

Príspevok od používateľa Kenny »

Zdravím páni,

ak to tu už niekde je, tak ma prosím hneď nepočastujte invektívami rôzneho typu, skúšal som hľadať, no bezvýsledne..

takže otázka:

chcem kúpiť auto dovezené na SK, no nie je ešte prihlásené..

Keďže pri prihlásení treba kúpnu zmluvu, bude mi stačiť tá slovenská od slovenského predajcu, či zas ma budú tí, z našich daní platení, buzerovať, že chcú aj tú nemeckú, či neviemakú?

ďakujem, pekný zasnežený deň všetkým..
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jednoduchsia moznost-daj to prihlasit na tvoje meno tomu kto to doviezol a az potom to auto zaplat
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Asi by som neprihlasoval na niekoho auto a potom čakal, či mi prinesie €, resp. koľko... :41c2:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

zbytocnost. Preco kupuvat neprihlasene auto?? Ja som sa vzdy bez problemov dohodol s predavajucim na nasledovnom postupe:

telefonat
obhliadka
dohoda na cene
dohoda na zneni zmluvy
odhlaska na mna
vyplatenie penazi
prevziatie auta
prihlasenie auta na mojom DI

nikdy ziaden problem

ale to mozno bude tym, ze nekupujem auticka od autickarov, ale serioznych ludi.
danielpolacek
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 14.12.2005 22:13
Bydlisko: 1. slobodné královské mesto/1238/
Zdieľať na Facebook

Re: kúpa dovezeného/neprihláseného auta na SK

Príspevok od používateľa danielpolacek »

Kenny napísal:Zdravím páni,

ak to tu už niekde je, tak ma prosím hneď nepočastujte invektívami rôzneho typu, skúšal som hľadať, no bezvýsledne..

takže otázka:

chcem kúpiť auto dovezené na SK, no nie je ešte prihlásené..

Keďže pri prihlásení treba kúpnu zmluvu, bude mi stačiť tá slovenská od slovenského predajcu, či zas ma budú tí, z našich daní platení, buzerovať, že chcú aj tú nemeckú, či neviemakú?

ďakujem, pekný zasnežený deň všetkým..

Halo, kde sme? Na salasi alebo medzi slusnymi ludmi? Taketo vyjadrenia na inych prispievatelov sa tu netoleruju. lukas.bubo

daj si spravit ko+ek+stk a zmluvu ti dovozca pripraví priamo na teba od posledného majitela,alebo ti dá slovenskú zmluvu+kópiu zahraničnej,každý dovozca vie čo má robit.samozrejme tí seriózni.
danielpolacek
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 14.12.2005 22:13
Bydlisko: 1. slobodné královské mesto/1238/
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danielpolacek »

my autíčkári platíme tento portál,tak nech sa tu do nás neobúvajú všelijakí <pozor na jazyk>,OK?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

trafena hus zagagala?

portal je plateny predovsetkym z reklamy a to, ze si tu niekto plati inzerciu, ho neopravnuje vyjadrovat sa na adresu ostatnych takymto sposobom... pravidla su platne pre vsetkych rovnako...

howgh
danielpolacek
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 14.12.2005 22:13
Bydlisko: 1. slobodné královské mesto/1238/
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danielpolacek »

tak vymaž yxa lolofóna,pretože ja som sa urazil na jeho poslednú vetu... on nekupuje od autíčkárov,ale od serióznych ludí.to akože každý autíčkár je podvodník?
tu je 90% autíčkárov,ktorí platia reklamu a inzeráty,všetci sú tu podvodníci?
VYMAŽ HO
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Dobry den,

dovolte, aby som vas poziadal, aby ste zmiernili ton.. To, ze ste platiaci uzivatel neznamena, ze budete diktovat moderatorom, ako si maju robit svoju pracu a dozadovat sa mazania komentarov.

Som si isty, ze Yxo nereagoval priamo na vas, ale na vselijakych tych menej poctivych. Nikto vas do tejto skupiny nezaradzuje.

Pokracujte prosim vecnymi prispevkami na tomto fore, ktore mimochodom ani len z malej casti nie je platene z vasich penazi... Forum bolo vytvorene ako nezavisla cast tohto webu.

Dakujeme.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Čím to je,? žeby tým pochmúrnym počasím, ludé šak je len 14. januára. :3020:
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

chodím často s rôznymi ľuďmi obzerať autá po bazároch a nájsť niekoho, kto neklame, je naozaj umenie.

Svoje auto som kupoval ako 4 ročné, s vedomím, že má stiahnuté 100 tisíc km, ale vzhľadom na stav auta s zohľadnenie v cene som o neriešil.

Sťahovanie kilometrov a klamanie spôsobom nikdy nebúrané a na aute 3 odtiene laku je u nás národným športom.

Sere ma, keď zákazník chce naozaj nebuchuté auto, volám na inzerát, druhá strana bazárnik ma presviedča, že naozaj nebúrané, pritom mu poviem, že lakujem autá, nech mi povie pravdu, precestujem z východu pol Slovenska a čo nevidím - prasknutý git na štvrť blatníka a ešte sa mi snaží povedať, že to je výrobná vada tohto modelu.

Známa si kúpila 3 ročné BMW, 110 tis km, serviska, auto v záruke. Po týždni na aute prdli rozvody, motor v prdeli. Bazárnik - nie je možné... Auto šlo do BMW servisu a zrazu... auto má 250 tis km, toľko vydržal rozvodový remeň. Interval na výmenu 180 tis km. Momentálne sa to rieši súdnou cestou, nakoľko so zárukou samozrejme nastali problémy...

Každý kto druhého uvedie do omylu, aby na tom zarobil, pácha vedome trestný čin podvodu. Toto je alfa a omega a na nej treba postaviť kúpnopredajnú zmluvu, pre prípad bránenia sa.
danielpolacek
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 14.12.2005 22:13
Bydlisko: 1. slobodné královské mesto/1238/
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danielpolacek »

To je tvoja skúsenost,moja je iná,ja v mojom okolí nepoznám takýchto ludí,autá vozím 15 rokov a mal som možno 4 reklamácie.
Možno sa treba spýtat svojich známych od koho kúpili auto a chodit kupovat tam kde je serióznost a kvalita.
Vedel by som ti tu vymenovat niekolko dovozcov,ale nebudem tu robit reklamu.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

martin cichy napísal:chodím často s rôznymi ľuďmi obzerať autá po bazároch a nájsť niekoho, kto neklame, je naozaj umenie.
:300f: :300f: :300f:

Za poslednych cca 10 rokov som kupoval niekolko aut a obvolal a navstivil desiatky predajcov.
Je zaujimave, ze iba jeden jediny raz som auto kupil od autickara - a aj ten sa ma snazil oklamat (auto stocene o cca 100tkm). Napokon sme sa vsak dohodli (napriek stoceniu bol kchar v dobrom stave..)

Moje skusenosti su take, ze autickari, ktorych som navstivil, klamu. Vacsina vedome, cast mozno nevedome, ked na kseft predavaju auto, ktore ani nepoznaju

Historiek typu :
uplna servisna historia = jediny zaznam v serviske, pripadne falosna serviska

neburane, nestriekane = otocene na strechu

vyborny technicky stav = motor nema tlaky

prvy majitel = prvy majitel v SR (ze to malo predtym majitelov X je nepodstatne)


mam plno.


Autickari si za to mozu sami. Keby sa nesnazili za kazdu cenu klamat, urcite by mali lepsi imidz u normalnych zakaznikov.

Napokon, reakcia Danielapolacka len potvrdzuje vyssie uvedene.

Zial :(
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

matur napísal:Yxo podla tvojho vyjadrenia každy autičkar je podvodnik??"kupujuci" su tiež velmi seriozny,komplet prihlasit auto na kupujuceho bez zalohy?lebo to mi akosi chyba v tom tvojom postupe.
ad 1: nie vsetci - len vacsina

ad 2: v zalohe problem nevidim - pokial mam zaujem, nie je problem nechat predajcovi 100€ na pripadne administrativne naklady spojene so zrusenim odhlasky.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní