Kupa auta z Mototechna

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kalli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 19.11.2008 10:46
Zdieľať na Facebook

Kupa auta z Mototechna

Príspevok od používateľa kalli »

Ahojte chalani, chcem sa vas spytat, ci ma niekto skusenost s kupou auta z www.mototechna.sk? Maju tam celkom pekne kusky ale nasiel som si, ze majitelia su ti isti ako AAA, tak som spozornel a preto aj moja otazka. Dakujem za kazdu radu. Pekny vikend vsetkym prajem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš, že majitelia koktavého si povedali, že dosť bolo klamania zákazníkov a tak si založili novú firmu, v ktorej už chcú byť poctiví? :::
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Ja tam vidím AAA :4090: chcel som vyvariť auto a predať to AAA a že oni si to vytmelia, chudák ten čo od nich kúpi auto
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja nevidim problem kupit auto z hocikial a od hocikoho.Vzdy sa musi brat do uvahy technicky stav a cena.I ked polovicu technickych problemov nie je vidiet a preto s nimi pri kupe pocitam ze budu tak ako aj automaticky pocitam ze je 800 000 km stocenych.A na druhej strane som vo vyhode pretoze mam €€€€ a auta sa povaluju vsade.A psychologia predavacov v bazaroch je uzasna vec.Ja som imunny na to aj na reklamu.Ale musim priznat ze niektore akoze znackove stroje ma sklamali a neznackove prijemne prekvapili.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kupit od nich neni taky problem, je to kazdeho volba, drzis v ruke budelar, tak si pan a vyberes si podla seba

ale kto raz vyskusa sa zucasnit vykupu napr ako doprovod-moj pripad, tak im uz leda opluje plot, od takej firmy neni ani svina dobra...a mototechna je ten isty cert, akurat ze kupili znacku, ale stareho psa novym kuskom nenaucis
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
kalli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 19.11.2008 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalli »

Dakujem za odpovede, pekne ste mi nalozili....:-) Ale ano, nieco podobne som si pomyslel aj ja. Ine meno firmy s tym istym majitelom asi rozsiahle zazraky v cinnosti neurobi a myslenie ostane ako pri predajnych postupoch znamej trojpismenkovej firmy....:-) Este raz dik
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842, Jay-t, tatkotom a 69 neregistrovaných