806 573
inzerátov
Pridať inzerát

Kupa auta z CR , ktore bolo dovezene z ITALIE

Obsah fóra Auto-moto fórum Dovoz vozidiel
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
pik
Založený: 29 máj 2016
Nabehané: 26 min
Predmet: Kupa auta z CR , ktore bolo dovezene z ITALIE PríspevokZaslal: 02.02.2020 16:34   
Dobry den,

cez vikend som kupil z ceskeho bazaru auto, ktore je povodne dovoz z Talianska.

Na aute oni urobili v ČR - STK+EK+KO (ale KO je tam ina ako u nas co mi povedali), ale auto NEprihlasovali na ceske znacky.

K autu mam teda STK+EK+KO urobene v cesku + velky TP (taliansky) + kupnu zmluvu od daneho autobazaru + PZP, ktore som si urobil na auto ja.

Ked pojdem teraz auto na slovensku prihlasovat, stacia mi tieto veci alebo musim nieco zariadit ine?

Podla toho co som sa docital, potrebujem urobit slovensku KO+STK+EK? Okrem nich potrebujem nejak prekladat TP z Talianska uradne ked mam tu stk+ek? Staci mi ceska?

PS.: auto je rocnik 2013.

Je to pre mna nove, dakujem pekne za pripadnu pomoc.
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1200)
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 3 mes 29 dní 16 hod
PríspevokZaslal: 02.02.2020 18:10   
Ak je to pre teba nové bolo by fajn si tieto veci zistiť PRED tým ako niečo podnikneš, aby ťa potom nezaskočili určité veci, ktoré ti to celé zbytočne skomplikujú!

STK a EK by ti mali uznať, KO robiť musíš a preložiť treba všetko čo nie je v úradnom, resp. českom jazyku. Ale aj to ako kde, niekde preklad napr. z nemčiny nevyžadujú. To treba zistiť na príslušnom OÚ podľa miesta bydliska.
Nová tvár - Trabanto (5)
Založený: 25 december 2010
Nabehané: 22 hod 34 min
Predmet: ... PríspevokZaslal: 03.02.2020 12:30   
Stk a ek uznaju aj ceske, KO musis spravit jedine a dat prelozit talianske papiere, tj. technicak.
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Dovoz vozidiel