kupa auta

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ZuzanaSue
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.10.2017 21:44
Zdieľať na Facebook

kupa auta

Príspevok od používateľa ZuzanaSue »

prosím potrebujem poradiť zvažujem kupu auta vyberám medzi minicooper clubman D a volvo v50 2.0 oba v diesli no ako to je z dielni pripradne ktore je podla vas lepsia volba oba maju cca 200000 km. Ide mi najme o spotrebu aby to nepapalo aj deti okolo cesty nakolko denne jazdim cca 80 km.Vopred dakujem za pripadne rady
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: kupa auta

Príspevok od používateľa gnagy »

Ak máš deti, tak Volvo je určite lepšia voľba, ako ten predražený Mini - je to viac imidžovka, ako praktické rodinné auto. Ak budeš jazdiť aj v meste často, tak sa popozeraj aj po benzínovom motore. Nie všetko je o spotrebe dieslu. Má o dosť nákladnejší servis a keďže už bude mať aj niečo za sebou, o to väčšie riziko.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: kupa auta

Príspevok od používateľa martincichy »

V tomto pripade volvo.
ZuzanaSue
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.10.2017 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: kupa auta

Príspevok od používateľa ZuzanaSue »

90% casu jazdim mimo mesto a roky som jazdim na diesli preto sa pozeram dalej po tom na co som. Zvyknuta .... nahodou by som natankovala nieco ine :189:
autorady.sk
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.07.2022 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: kupa auta

Príspevok od používateľa autorady.sk »

Treba sa v tomto prípade pozrieť dobre asi hlavne aj na stav auta ako spotrebu. Lebo nakoniec človek prerobí.
https://autorady.sk/ako-si-vybrat-auto/
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní