Kúpa auta

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

vypis si poziadavky, co potrebujes od toho auta:
predpokladany rocny najazd
velkost (kufor, miesto vzadu na nohy, ak budes pravidelne jazdit s pasaziermi)
poziadavka na vykon
poziadavka na dizajn
vybava - v tej cene zrejme len klima ano/nie
kolko rokov to auto chces mat, co s nim chces robit o 4 roky

Ked ti auto za liter splni poziadavky, tak naco platit navyse 1500eur... takze aj to si zvaz.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Použitelných áut do 2500€ je habadej, ale ako ti bolo povedané najprv treba vedieť na čo to chcem a nie že mať požiadavky v zmysle:
1. najmladšie
2. najlacnejšie
3. najmenej natočené
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Kamarat to kupil tiez z bazaru. To aveo, podobne ako ty pises, ze malo najazdene, cim vyssi rocnik, za 3000 z nemenovaneho bazaru, co kazdy pozna. Nic vynimocne teda. Ani vzhladom ani nicim. Taka seda mys. Zoparkrat uz mal problem s chodom iba na tri valce.

Za tu cenu zozenies aj fabiu, ktora sa ti bude asi najlepsie predavat. Este som ju osobne nepredaval, ale bratranec 1,4ku predal pomerne rychlo.

Mne su sympaticke tieto auta. Renault scenik, thalia, hyundai accent, mozno getz, toyota corolla, punto alebo iny benzinovy fiat ak to ma byt maly benzin do mesta. Spominany bratranec jazdi benzinovu oktavku1 s nabehom po 200k a nestazuje si, ale problemy ma. Ako budu mat vsetky tieto auta co uz maju nieco zazite. Neda sa az tak porovnavat znacka. Jeden znamy kupil O1 tdi 66kw za par supov v skvelom technickom stave co este aspon 200k najazdi len mal stastie, ze pani to predávala kvoli zodratemu vnutrajsku a kozmetickym vadam. Stav bude rozhodujuci pri kazdom. Mozno ti tu chalani poradia aj vacsie auta, pripadne nejaké benzinove japonce(toyota, mazda, honda) co maju tendenciu vydrzat vela, len ta hrdza.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných