Kúpa auta - SUV za 17 000 €

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

oco13 napísal:Robím len diely, ale mám obraz aj o nejakom tom zahraničnom automotive.
Môj nízor je že kvalita absolutne všetkého ide tak brutalne dolu vodou, že mám často obavu objednať si obed alebo kúpiť mäso v obchode. Pretože rovnakí ludia ako robia okolo mňa robia aj na poliach alebo v reštikách.
Tvoja téma má rovnaký dosah všade kam ju dáš - dôvody som popísal v prvom príspevku.
A kopa eur je všetko čo je viac ako 4 násobok priemerného mesačného hrubého platu v danej krajine. To nie je z mojej hlavy , to tvrdia ekonomovia čo to študovali. :4012:

Nesúhlasím, vo všetkých oblastiach sú aj kvalitné, aj menej kvalitné veci. Či už ide o produkty, potraviny alebo služby.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zotrvaj vo svojej viere, bratm :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

TO nie je viera, ale skutočnosť.
Zato je komunistická fatamorgána, ako bolo kedysi všetko kvalitné a dnes je všetko menej kvalitné. Dnes je veľké rozpätie od nekvalitných až po kvalitné autá.
A to nevravím o tých cenách kedysi a dnes, keď sme pri autách, to sa nedá porovnať.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No u mňa to nie je fantazmagoria ,ale 25 rokov na pozicii reklamačného technika a 10 rokov v automotive na pozícii velmi blízkej reklamaciam
Poznáš 11te božie prikázanie?? :40bd: ak nie opýtaj sa starších skúsenejších. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

Takze rozhodol som sa o nieco navysit rozpocet a vybrat nieco ine, ale to hodim uz do samostatnej temy do vseobecnej debaty, kedze tu nie je nikoho kto by to vytiahol z Kia fora

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný