Kupa auta na uver

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kristian122
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:12
Zdieľať na Facebook

Kupa auta na uver

Príspevok od používateľa kristian122 »

Zdravím.S manželkou planujeme kupit nove auto. Citroen C elysee - niekto s tymto auto nejake skusenosti?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kamo nic v zlom, auto nechajme autom, ja len ci si si uplne isty kupou na uver...za mna vacsiu somarinu ako zadlzit sa na plechovu budu asi ani nejde urobit...najma ked to nezaraba...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čo je vôbec otázka ? Úver alebo motorizácia ? Ak motorizácia,tak zvykne byť v nej nejaký motor,nejaký prevod atd. a záujem sa dozvedieť niečo konkrétne...Buď to tam dopíš,alebo dám celú tému preč,pretože hlúposť má svoje medze,a tému si zadával a kričalo tam po tebe niečo ČERVENÝM písané.Niežeby som nechápal že ako roduverný slovák se..š na všetko čo sa má,patrí,musí atd
adko888
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.04.2017 14:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adko888 »

promin, no nejako som sa v tom stratil, v nadpise o niecom v komente o druhom. ted vlastne neviem, o co ti ide ci o dane auto alebo priamo o uver
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

KĂşp 1.6 benzĂ­n.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

vidim to tak, že spominaný Kristian, bol len uprimnejší ako je zdravé, ked napisal o sposobe prefinancovania kupy nového auta,

a treba diskutovať o spomínanom modeli ,
teda Citroenovi C-Elysee
juravojtko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.05.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juravojtko »

Tento citroen mi pripomina peugeota vzhladom, aj celkovo vo vnutri.
Co mne moc po chuti nie je.
Osobne by som sa zamyslel nad priestrannostou, ci to bude to auto sediet. Ale pri znacke by som aj ostal
Dracenka
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.01.2019 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dracenka »

No ak viete ze vam auto vyhovuje (pre mna je problémom najma maly otvor kufra co je dost neprakticke) tak to auto je lacne ale posluzi. Je to v podstate rovnake ako Peugeot 301. Bolo robených dost vela testov na toto vozidlo, aj zatazovych, je to auto vytvorene primarne pre krajiny tretieho sveta, cize na Slovensko ako vysite :D

S tym uverom by som si to rozmyslel, kupovat auto inak nez v hotovosti je ekonomicka blbost.
zwallace
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.01.2020 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zwallace »

Nedávno som si kúpil citroen C4, asi rok šetrím prácou v spoločnosti instaforex. Je to skvelá platforma, ktorá spolupracuje s ďalšími obrovskými obchodnými spoločnosťami https://rogtecmagazine.com/establishmen ... 81o-group/
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale ides pacmaga akasi :fight:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

Dracenka napísal:No ak viete ze vam auto vyhovuje (pre mna je problémom najma maly otvor kufra co je dost neprakticke) tak to auto je lacne ale posluzi. Je to v podstate rovnake ako Peugeot 301. Bolo robených dost vela testov na toto vozidlo, aj zatazovych, je to auto vytvorene primarne pre krajiny tretieho sveta, cize na Slovensko ako vysite :D

S tym uverom by som si to rozmyslel, kupovat auto inak nez v hotovosti je ekonomicka blbost.
ja som bral nove auto, a pozicka z banky...co je na tom ?
urok 3.7% a hned je to moje, nie jak naoko lacny lizing a skryte poplatky...
nemenovana taxi pouzivaju niekolko p301 a idu denne >2-300km , dotycny mal 220t.. islo to, aj namontovany plyn... 1.2 82
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ja som bral nove auto, a pozicka z banky...co je na tom ?
Nie je na tom nič, aj exekútori potrebujú nakrmiť svoje deti. Moja stará mama vravievala prikrývaj sa chlapče len takou perinou na akú máš. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní