Kúpa auta do 2000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Yaris - VVTI - čo myslíš akú má životnosť variabilné časovanie ventilov a kolko stojí repas , prípadne robí ho každá garáž???? :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

Tie auta 2krat zhninu,kym vobec pride na nejake variabilne casovanie ventilov.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

1.0 VVTi ešte štvorvalec je jeden mimoriadne spoľahlivý motor. Určite by som ho neodhováral od toho. Samozrejme záleží na stave auta a motora. Majiteľ dúfam nevymenil olej len 2x za 186000 km :) Videl som v Dánsku jednu Yarisku s týmto motorom a odometer sa začínal štvorkou. A generálku nerobil nikto nikdy, však by to stálo 5x toľko, ako celé auto dokopy.

Yaris áno - ale vyberaj s klimatizáciou, nech sa neupečieš keď bude 38°C, ako to býva už pomaly každé leto.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

prioritasko napísal:Tie auta 2krat zhninu,kym vobec pride na nejake variabilne casovanie ventilov.
Zaujímavé že každé v inzercii má písané "pri 100t km menený modul vvti" a ked som to chcel kúpiť dcére tak ma sami mechanici zo servisu Toyoty odrádzali. lol A nezhniju pretože sú pozinkované. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

Pre tie,ktore sa vyrabali este v Japonsku nebolo urcite treba menit nejake moduly,aspon o tom neviem.
Poznam niekolko takych yarisov,ktore maju najazdene cez 300k a s motorom sa tam nikdy nic nerobilo.
Samozrejme to uz neplati pre novsie modely,ktore sa vyrabaju v europe.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

27hor napísal:mhlavaty trocha asi nerozumiem tvojej odpovedi ;-(
narážaš nato, že mam proste danému majiteľovi zavolať a overiť si či je všetko tak ako sa píše a nepýtať sa tu hlúposti ?

alebo že do takého auta by si nešiel ? Dík za upresnenie :189:
Že tam pletia jedno cez druhé. Dovezene - ako nové kúpené v SR. K tomu je to Ivanka a 100krat napisane aky je to top stav. Že by ani nevolal.

Osobne myslim, ze by chcel skor nieco vacsie ako punto, yaris, y. Ale zasa nie moc velke.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najprv dovezené,potom ako nové kúpené na SVK,načo potom kontrola originality ? Výbava...s tým bezklúčovým štartom by som sa radšej nechválil,zato km by sa patrilo uviesť.Tomu riťkatému Meganu nechcem ublížiť,ale to auto je konštrukčná gebuzina,to muselo vzniknúť v klube abstinujúcich alkoholikov
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

27hor ťažko dobre poradiť, keď sám nevieš, aké hľadáš. Mal by si mať aspoň predstavu, ako dlho si chceš auto nechať a koľko si ochotný v ňom utopiť počas prevádzky. Podľa mňa je chybou vylúčiť napr. octaviu, jazdí ich tu veľa a je slušná šanca kúpiť dobrý kus. Nerád dávam konkrétne linky, ber to iba ako také postrčenie vpred https://auto.bazos.sk/inzerat/82353711/ ... lo-6N2.php
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

To polo nie je zle,ale ked uz vag, tak radsej fobiu.
https://auto.bazos.sk/inzerat/82254352/ ... HOVALA.php
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

No typ auta nieje podstatný, chcel som poukázať na samotný inzerát. Je tam dobre opísaný základ plus normálne foto a vyzerá to schopne.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Paneboze, dospele auta a take drahe!,Kupim fungel novú daciu za sdem litrov so zárukou. Sisa zblaznil?liter a pol za osemnastrocne auta?!
Vsetky nad 15 rokov hodnota mx na urovni Lancie MAXIMALNE 1000,€!!!!!!!!!
Chlapce v Dacii zoberies za 6590€ cisto nove auto v ktorom nikto N I K T O NIKDY pred Tebou neprdel do sedacky, nie vyhonene sunky. Tot vsjo. :4012:
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

mozno ma v ruke 2000 eur, takze tvoja rada kupit nove auto za 6600 je trochu mimo. Alebo mu chces ponuknut uver? :4012:
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

takže auto by som chcel mať nejaké 3 roky cca a moja predstava je asi taká že nejaký ten peugeot 206 by bol fajn alebo niečo v tom štýle ale napr bral by som aj citroen c4 či ford focus ale zase chcem auto ktoré bude mať nízke náklady čo sa týka servisu ... čiže ak budem potrebovať vymeniť nejakú maličkosť tak nebudem si musieť šporiť pol roka nato :d :D ... a nové auto by som si nekúpil aj keby som mal naň ho pretože vodičak ešte nemám ani v ruke takže na prvý krát mi stačí niečo jazdené
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

velmi rozumne uvazujes
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
27hor
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 04.02.2018 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 27hor »

a z tých aut čo uviedol prioritasko ma zaujalo len toto punto

https://auto.bazos.sk/inzerat/82344484/ ... rv2008.php

+ novšie auto, nie veľa km, a vyhovuje aj veľkosť ... tá fabia tiež vyzerá ok ale k tomu by som sa skôr priklonil asi ... a tá lancia nehrozí :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 84 neregistrovaných