Kupa auta. ATECA,TIGUAN,KAROQ,CX5 BENZIN 4x4

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Kupa auta. ATECA,TIGUAN,KAROQ,CX5 BENZIN 4x4

Príspevok od používateľa Robie20 »

Dobry den poprosim skusenosti majitelov tychto aut-aj ked ich nebude vela,o postrehy,skusenosti atd.
Vo vybere je: ATECA, TIGUAN,KAROQ vsetko 2,0tsi 4x4
a Mazda CX5 2,0 alebo 2,5 benzin 4x4
Cenovo su cca na jednej urovni.
Poradte
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Z vymenovaných by som bral Seat ATECA , lebo ma "dušu" teda osobnosť a týmto sa odlišuje od iných áut,
a navýšil by som budget a išiel do CUPRA

a potom by som bral 2.5 MAZDA , len kvoli tomu, že to je 2.5 :3035: :300f: :4090:
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

nachtigall
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.09.2010 23:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nachtigall »

Čaute, zrecyklujem tému, hľadám stredné suv, nájazd do 15 000 rocne, takmer výlučne okresky + mesto takže skôr benzín, určite 4x4, automat, nemusí byť nové... kľudne 1-3ročné, rozpočet cca 25tis. koncern (ako predomnou) nehľadám ale pozeral som takisto po cx-5, tucson, x-trail, outlander tie sú trochu váčšie. Cx-5 je super, automat hydromenič, benzín hladký, dizajn...má to vôbec nejaké zásadné chyby? tucson dvojspojka, xtrail, outlander-cvt... pre mňa obavy zo spoľahlivosti... inak vyzerajú dobre, natrafil som však na relantívnu novinku, ssangyong korando - 1,5 turbobenzin, automat aisin hydro, celkom velke, interier pekny, exterier zpredu tiguan, zozadu ravka :D... kym ho pojdem pozriet, mate.s.tym niekto skusenosti? Je mi jasne ze bude potom mozno problem a predajom ale na to kaslat, auto planujem mat dlho. Cena je v druhej najvyssej vybave s automatom a 4x4 23000 co je velmi priaznive. Dik za nazory :2f93:
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

V decembri bral otec predvadzacku eclipse cross 4x4, cvt s full led svetlami vo vybave intense s 1500 km za rovnych 25000eur,predtym sme toho poskusali do aleluje...vsetko benziny s automatmi cenu sme mali do 27500 eur cca... Koncern s tsi sme nechali bokom pacila sa nam ateca, karoq cena s takou konfiguraciou cez 30litrov,mal som kedysi tsi uz nijdy viac!! nova ravka 2.0 s cvt bieda, ani tvarovo sa nam nepacila, outlander uz velky, subaru xv 2 gen sa k nam dovazala iba 1.6 tka ak by bola moznost 2.0 bez turba zobrali by sme to subaru ten eye sight system fungoval skvelo, ale nedal sa objednat kvoli normam... Ford kuga ee, sportage a tucson zamietol hoci ja sam mam tucsona 1.6tgdi v manuale so 4x4 nepaci sa mu to,citroen c5 aircross kus auta s fakt super sedackami ako v obyvacke ale nema 4x4 a s full led svetlami nad 30 litrov,to iste peugeot 3008 ten ma skvely interier ale bez 4x4, chcel japonca nakolko mal doteraz len vw grupu tak sme sedeli v cx5 ke v automate, s 2.0 a 2.5 benzinom, tha 2.5 tka sa nam pozdavala ale do tej sumy by musel brat auto predvadzacku z nemecka,dalsie naklady bla bla nebolo casu,cx 30 tku sme neskusali, servis najblizsi origo mazda 100km od bydliska tak sa rozhodol pre mitshubishi eclipse cross, servis v meste, predajca dal 50%zlavu na zimne komplety, 5rokov bezstarosti ...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], milok a 64 neregistrovaných