Kupa a Reklamacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Kupa a Reklamacia

Príspevok od používateľa lukain »

Zdravim kupil som s AAA Auto auto na leasing s akontaciou 0%. V AAA my povedali ze auto je v poriadku a nic snim neni no o 3 tyzdne(je to dost neskoro ale som neskuseny) som zistil ze auto nema stk ani emisnu nalepku ale ma ju spravenu,pricom som ako jediny doklad dostal ku autu prefoteny technicak a ziadne protokoly o stk nemam ani original.Neskor som nahliadol pod kapotu a vsimol som si korozie na viditelnych miestak plus je v motore dost zaneseneho piesky ako keby bolo po zaplave,pritom v aaa ma o tomto vobec neinformovali(to som ho prekontroloval len okom) bol som v aaa riesit odstupenie kde my povedal ze to neni vobec dovod od odstupenie od zmluvy a ze mam sa obratit na BA centralu kdr som volal asi 5x a nic.Prvu splatku som este nezaplatil a nemam v umysle ani platit za auto ktore bolo dost pravdepodobne po vodou.Chcem sa opytat ci mam este obvolat ich a ak to bude bez odozvy ci sa mam obratit na policiu.Poprosim moc o radu a dakujem

Info o aute.
VW Passat B7 Combi 2.0tdi.
Rok vyroby 2012 podotykam auto uz.malo robene ste v 4 mesiaci ale niesu nalepky.

https://imageshack.com/i/plTQuDeJj

https://www.imageshack.us/i/pnwcQw5aj


https://www.imageshack.us/i/pn9YnWHkj

https://www.imageshack.us/i/pooSxCFLj

https://www.imageshack.us/my/images
lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukain »

Degesko... si tam robil alebo co ???
lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukain »

Mam okularky
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Len naozaj velmi málo ludí niečo vyreklamovalo v menovanom bazáre. Kupoval som od nich a v zmluve mali podchytené absolutne všetko.Podla fotografií si tiež myslím , že niet čo reklamovať. lol
Auto nemusí mať nálepky (výmena skla) a ani protokoly nenosíš zo sebou ,ani ich nemusíš mať.Preukazuješ sa kartičkami. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bez ohladu na to auto to musel byť kauf roka.
By ma zaujímalo kolko ťa to auto bude stáť ked bola taká super výhodná akontácia.

Reklamovať v danom bazáre je skoro nemožné.
Lakinoo ti poradil to najlepšie čo môžeš urobiť
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

co chce vlastne reklamovat, nic tomu neni. Zatopenie sa kontroluje inde, pod tapacirom vnutri, nie v motorovom priestore.
Pasat je najlepsie auto, tak len jazdi.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nechapem tu hrubost... skor by si mal byt nestastny, lebo na 95% to nevyhadas... poznam ccc.... skor sa spytaj aj toho, s kym si tam bol, ked nemas dost skusenosti. Protokoly od stk nemusis mat, mas karticky.. teda dufam...kotuce nevadia - das stiahnut, alebo nove, piesok tam moze byt aj z blaznenie a jazdy napr.pri jazerach a lesoch na Zahori... utopenca hladaj pod kobercami a na sedaku , interier a spodok kufra a pod.... ak jazdi, startuje, kuri, brzdi a pod. vsetko dobre, tak to nevidim cierno... inak ja mam ccc rad , este ma nenapalili, posledne som tam kupil nie najmensie bmw a plna spokojnost, casto maju lepsie ceny ,ako v inych bazaroch, ale musis sa top vyznat a nepocuvat keci, ktore nic neznamenaju...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lorak to vystihuje presne.Reklamácia je na kraji možného,proste majú dobre premyslené všetko okolo toho,nech si už myslíme čokoľvek.
Na autá ako také by som zrovna nemal zlé slovo,z prehliadkami niet problému,ponuku nemajú zlú a často spolu z dobrou cenou.
Problém je že sa chyby (ak existujú) objavujú zásadne po kúpe bez znalostnej prehliadky.Pritom s tým nemajú problém,zažil som,asistoval som nejakým kúpam,vyšli vo všetkom v ústrety,nič neodopreli.Takže sa skôr blížim názoru,že kupujúci neurobil to čo sa núka a umožnuje.Prezrieť,zdiagnostikovať,vyskúšať,povypytovať a ...vyspať sa pred kúpou.A jedna možnosť je vždy...nekúpiť ak sa na niečom neviem dojednať,alebo sa niečo nezdá.Keby tých áut nebolo ako smetia tak nič nepoviem.Kupujúci nič - nemusí ! Len môže,ak chce.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zle si si to vyložil Milan, nikde inde ti nedajú auto s 0% akontáciou.
lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukain »

No oni dali s 0% a este vydeli ze my prac. zmluva konci o mesiac a dali
lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukain »

No to mas pravdu a promin za to urazanie
lukain
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.11.2016 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukain »

A mimochodom nedali my ani karticky ani nalepky nemam iba protokoli a moja povinnost neni robit novu
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jan jan a 17 neregistrovaných