ktore auto na LPG

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

ktore auto na LPG

Príspevok od používateľa brizzolit »

zdravim

je tu co to popisane o LPG ale konkretne toto som tu nenasiel,, jazdim zatial na octavii I 1,9TDi ale uz ma co to za sebou a pri poslednom servise pri cene dvojhmoty som skoro odpadol co pytali za to, na 18 rokov stare auto,, benzin by mohol byt riesenie vraj servis je menej nakladny a pri atmosfere sa vraj ani nema co pokazit ak to auto vyslovene nenicite, ale jazdite,, benzin som nikdy nemal tak sa chcem spytat ake auto by ste mi odporucili benzin atmosfera vykon tak 220 koni, sedan, r.v. po 2010,cena +/- 20.000 € ,, odradza ma spotreba a cena benzinu, tak uvazujem o prerabke na LPG, lenze novsie motory sa s LPG vraj moc nemusia, ked sa najma jedna o priame vstrekovanie,,nechcem sa obracat na LPG-monterov lebo mozem natrafit na takeho co povie hocico len aby predal a pri problemoch bude vsetko zle od nekvalitneho LPG pri tankovani cez vstreky, len jeho LPG system bude v poriadku,, poradte dakujem,, rady ako: kup si 1,4 benzin a mas mensiu spotrebu si nechajte,, jazdim casto a niekedy potrebujem aj rychlost a predbehnut dva kamiony nalepene na sebe s 1,4 to by som asi dlho predbiehal,,
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Nezabudni že aj niektoré benzíny majú dvojhmotu.
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

aj atmosfera benzin moze mat dvojhmotu? no pekne,, a to ako zistim? bez rozobrania spojky asi nijak co?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

220 koni dovod ?, aby si mal najvacsi medzi kamaratmi ? je rozdiel 220 koni v SUV velkom jak avia a vaziacom jak plna dodavka a 220 koni vo fokuse :41c2: , co ti mozem povedat rovno, na 220 konovom benzine sa ma co drahe pokazit :3035:

najvacsi spekulanti vzdy ospekuluju nakoniec seba, to je overene pravidlo zivota
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Ja mám 2-liter atmosféru a som bol nemilo prekvapený. Ale Ľahko to zistíš, ak si vytipuješ auto ktoré chceš kúpiť a pozrieš sa na stránku náhradných dielov daného auta na spojku. Na stránke autokely to funguje veľmi dobre.
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

bajo...... z toho som uz vyrastol co sa tyka porovnavania aut,, tie kone chcem pre pohodlne predbiehanie ako som pisal vela jazdim a nie ako blbci co si kupia 1,4 TSI alebo 1,6 TDi a pri predbiehani ohrozuju nie len seba ale aj ostatnych lebo predbiehat s takym autom je hroza,, nepisem o focuse je to hatchback, ja som sa pytal na nejaky sedan,, uvediem priklad Lexus IS 250 (cca 203 HP alebo tak nejak),, toyota camry 2,5L alebo 3,5L akurat neviem ci sa daju prerobit na plyn,, Lexus viem ze nejde lebo znamy ma a ze sa neda
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

FERO 321 napísal:Ja mám 2-liter atmosféru a som bol nemilo prekvapený. Ale Ľahko to zistíš, ak si vytipuješ auto ktoré chceš kúpiť a pozrieš sa na stránku náhradných dielov daného auta na spojku. Na stránke autokely to funguje veľmi dobre.
aha, dikes za radu
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Ja mam 1,6tdi v superbe ale aj 5litrovy mercedes... auto nikdy nemoze za ohrozovanie pri predbiehani... vzdy len vodic
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

velmi ZLU radu lebo je tam popisanych strasne vela kravin. Uz som tam nasiel veci ktore neexistuju.

Navyse, v benzine sice mozes mat dvojhmotu ale na pokazenie bude stokrat menej nachylna nez pri diesli. Je to sposobene kulturou spalovania, netrasenim a ukrutne vyssimi otackami v porovnani s dieslom. Rovnaka vec plati aj pre najnovsie vozy a dpf v BENZINE - benzinoveho dPF sa vobec neboj, je konstrukcne jednoduchsie nez dieslove, vo vyfuku sa dosahuju ukrutne vacsie teploty, ukrutne jednoduchsie, ukrutne dlhsie a ukrutne skor, cize vypalovanie moze prebiehat kazdych 10 kilometrov (pritiahnute za vlasy) a dve minuty, co je nerealne pre diesle.

Cize... otazku dvojhmoty na benzine neries.
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

keyness...... to tak neni uplne pravda ked sa das na predbiehanie a su debili co pridavaju zaroven s tebou?? a ze takych kretenov je pozehnane
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kamarade dal som si tu vyhladat sedan s tvojimi obmedzeniami, vykon, cena, rocnik, v plyne mas cistu 0 :41c2: , v benzine mas na vyber acord, isko, a volake tsi, fsi, pripadne bmwcko trojkove, moj nazor komplet vsetko je to na hovno davat do plynu...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

ano viem ake su moznosti na nete,, ale nikde neni napisane co sa da a co nie dat na plyn,, preto som zalozil tuto temu a mozno sa najde niekto kto ma nejake skusenosti a mozno poradi
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

mp3.... mas s tym skusenosti ze dvojhmota na benzine je v pohode?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Ta šak rovno kúp LPG-čkové Subaru a máš po problémoch :-)

Nechápem, že Ti to rovno nenapísali. Zase sa rieši čo sa nemá. Nech má aj 500 koní čo furt riešite :-) hovadiny.
brizzolit
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 14.08.2009 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brizzolit »

kujon.... subaru ma priamo z vyroby LPG ?? a funguje to dobre? nie su s tym spojene nejake problemy? som teraz prekvapeny ze nejaka japonska automobilka dava z vyroby LPG
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných