Ktora motorizacia od VW groupu do 20 tisic eur.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hociktory, co kupis novy za 20k a predas v zaruke, ber lebo nebudu!
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ber auto s motorom ktoré ludia neohovárajú.
Ja som napríklad ešte nezachytil že by sa niekto sťažoval na benzínový Skyactiv, akurát ten v ponuke nemá grupa ale Mazda

Nevidím dôvod sa obmedzovať len na koncern.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

asi si tatar, lebo to co pises tu, si zdaleka neformuloval v otazke, precitaj si to po sebe pomaly, potom sa kukni do zrkadla a mozes sa zacat nadrapovat ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Jááááj len porovnávať nejaký fungláč kde by cena vyletela bárs aj na 25000€ s ojazdenou Audinou za 20000€ asi bude poznať v spracovaní, lebo tá Audina stála možno 35000€, alebo 40000€



Za pravdu ti dám v tom že kupovať fungláča za 20000€ tak to si radšej kúpim jazdenku vyššej triedy za 15000€ a ja ani za tolko (kúpa auta = spláchnuť peniaze do záchoda aj keby to bolo zrovna len 7000€)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja mám auto rv2005 a som tu a nesťažujem sa že je staré. Mám ho cez 7 rokov a ani nemám potrebu ho meniť za mladšie, čo by bolo blízke šlapnutiu do kaluže

Keby bolo aj treba výmenu, tak si znovu viem kúpiť solídne auto za 6-7000€, fakt na to nepotrebujem 20000€

Ak by som nevedel čo od dobroty s peniazmi a malo by to byť mladé auto, tak by to bola práve asi tá benzínová Mazda so Skyactiv, ideálne 2.5i
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tony si jednicka + hviezda do 21, uhadol si na celej ciare, uz tu koncim, idem si zbalit indulonu do kabele ku gumakom a vidlam na zajtra, takze avdinka tucna plnka za 19990 po primarovi z geriatrie, co mu vzali vodicak za pomalu jazdu, samozrejme z nemeckej kapitalistickej republiky, tankovane iba nafta z arabskej ropy ! toto je co sa hlada :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

tonystar-spravaj sa slusne a vyjadri sa normalne,spinave slova si nechaj pre seba.Uprav prispevok kde si pouzival skarede slova nie si v krcme.To bolo prve upozornenie pre teba do buducna,drhe bude zlta karta.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

tonystar21 napísal:bajo uplne od temy zas ..nechapem ta ty sa sem chodis po veceroch vyventilovat co.. cely den ta jebu v robote do riti tak tu sa aspon chvilu ciits byt pan, kludne si tu trep od veci.. Ja ta uz nevnimam.

Ivko1 to co pises je zas od veci. Pome si vsetci kupit nejake 100rocne auta ktore nas zoberu z bodu A do B len aby sme nevyhadzovali cash. Kazdy do riti vie ze auto je najhorsia investicia netreba tu robit zo seba chytraka.

CHlanai ak nieviete kteme nic co povedat radim Vam nereagovat je to zreljsie.
Prečo ešte tento prispievateľ neobdržal ban a téma nie je zamknutá a v koši?!
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

avelmak napísal:tonystar-spravaj sa slusne a vyjadri sa normalne,spinave slova si nechaj pre seba.Uprav prispevok kde si pouzival skarede slova nie si v krcme.To bolo prve upozornenie pre teba do buducna,drhe bude zlta karta.
Prečo písmo?nie činy! Treba nie kartu ale ban.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

trucker-este nie je na tej "urovni",ale uz sa priblizuje.
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Audi Q7, 3.0 tdi, nastavit filter do 20 tisic eur a staci len vybrat farbu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24974
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

avelmak napísal:trucker-este nie je na tej "urovni",ale uz sa priblizuje.


Pri troche objektivity by ste postrehli že prišiel slušne a slušný bol aj po prvej sprche ktorú dostal úplne nepatrične a mimo otázky.
Takže ...ak objektivita - tak karty po "zásluhe". Len si to pokojne prečítajte od samého začiatku
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ja som si to pozrel od zaciatku a toto je perla na zaciatok serioznej diskusie:
Zdravim uz ma to nebavi si to citat.
no a potom skus napisat nieco seriozneho.

Ale faktom ostava, ze Q7 s trojkou dizlom do dvacky je hodne muziky za nizky peniaz. Kupim overeny voz, ktory nabeha 40 tisic bez vacsej investicie a pri najazde 10 tisic rocne to su krasne 4 roky vozenia. :4012:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24974
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aj ja som to čítal,a pochopil nasledovne...mnoho čítania ktoré neprináša úžitok pretože vecne sa nediskutuje,to treba zase len uznať že je presne tak.
Na smolu pre zadávateľa treba napísať že vyjadriť sa objektívne a dostatočne jasne ku ktorémukoľvek motoru je na velmi rozsiahlu odpoveď a môže ju poskytnúť málokto,aby to bolo o plusoch a mínusoch a reálnych skúsenostiach.Takže takáto otázka je výzva na odpovede typu - všehochuť.
Jediná cesta ako si obraz urobiť je čítanie značkových fór daného typu a to najskôr v sekcii ktorá sa venuje problémom,opravám atd. pretože tu človek zistí že sú veci ktoré sa opakujú a tie si treba všímať.Veľa pomôže aj skúsenosti iných ľudí z odstraňovaním alebo riešením typických problémov
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24974
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ku všetkému sa dá dať úplná odpoveď,ale motorizácií aj jedinej značky je veľa,rozsah by musel byť kolosálny a netreba zabúdať že musí byť v jazyku ktorému rozumie človek mimo automotive.Určite platí a to značka bez rozdielu,že zložitostou a výbavou rádove stúpa pravdepodobnosť problémov aj náklady s tým spojené.Posledný článok som zachytil tu
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/to ... uje-obavy/
Buď tento trend niekto prijme aj z pozitívamy a negatívami k tomu patriace,alebo celú najnovšiu generáciu obíde útekom k staršiemu,jednoduchšiemu a mnohonásobne preverenému.Predpokladá sa,a preto boli asi vymyslené triedy ktoré zaraďujú autá do tried,že človek kupujúci vyžšiu triedu je aj finančne v takej triede a teda vlastne niet čo riešiť.A v podstate sa to tak reálne aj rieši,ľudia skočia do problematiky hlavičku,niekedy im to velmi vyjde a niekedy to končí sklamaním.Nerešpektovanie jednoduchých pravidiel ktorými by sa kúpa mala riadiť si musí majiteľ auta sám spapať.U nového auta je situácia jasná,ale u jazdenky ľudia podcenia väčšinu upozornení.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: DuDDy a 21 neregistrovaných