Kto nema problem servisovat a rozumie sa do americkych aut?

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andy1313
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.01.2019 19:22
Zdieľať na Facebook

Kto nema problem servisovat a rozumie sa do americkych aut?

Príspevok od používateľa andy1313 »

Zdravim kto sa niecomu takemuto venuje budem rad ak sa ozvete mam nejake otazky. Dakujem.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To je úplne super položená otázka.
Nikto nevie kde to má byť, ani čo a na akom americkom aute chceš servisovať.
Ja poznám jeden servis na americké autá vo Wien.
andy1313
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.01.2019 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1313 »

Ked pisem na slovensky autobazar , tak asi hladam nejakeho odbornika na slovensku.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

A urcite ti bude servisovat auto v Kosiciach chlapik od Nitry.Ale ved Nitra aj Kosice su na Slovensku. :4012:
andy1313
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.01.2019 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1313 »

Bude tu aj nejaky normalny koment alebo same komenty ludi co len cakaju na nejaky prispevok a hned pisu svoje priblble pripomienky. Dakujem.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Bolo treba viac konkretizovať otázku,

ČO chceš servisovať ?? Silverado, GMC , Suburban , F-150 , Dodge RAM ???

alebo len nejaký JEEP ???

Hľadaj na forach o týchto autách... Toto forum je zamerané prevažne na europske auta ,resp. na auta BEŽNE používané tu na Slovensku...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Aj keby toto forum bolo na ameriky,aby sa zadavatel temy nevedel vymacknut co vlastne chce servisovat a priblizne kde tak co caka.Ze sa mu tu budu mechanici pchat do zadku a trhat o robotu ktorej ma kazdy kopu?Aj mne konkretne par amerik preslo rukami ale nepotrebujem sa tu vychvalovat.A aby sa zadavatel viac nestazoval na priblble pripomienky viac ma tato tema nezaujima. :4012:
andy1313
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.01.2019 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1313 »

Skusal som hladat no nic som nenasiel. Jedna sa o Chevrolet Colorado 2006 2.8 benzin 130kw , 3 miestna verzia.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Pisem ti len preto ze v druhej sekcii si dokazal popisat problem na aute.A ako pripisal Lochness ,jedna tema staci.Len si to mohol dat sem.Motor ma rozvodovu retaz a pri 239 000 km je uz vytahana,sponovana je tlakom oleja cez hydraulicky sponovak.Pokial je olej studeny,je husty a teda tlaci na sponovak retaze.Olej po zohriati zredne,na volnobehu tlak padne a sponovak povoli.Pri zdvihnuti otacok sa tlak oleja dvihne a zacne tlacit cez sponovak na retaz.Tak isto ked stlacis plyn.Olejom to nevyriesis.Daj premerat tlak oleja,ale najskor bude treba vymenit rozvodovu retaz.Alebo sa rozpadol klzak na sponovaku a sponovak nemoze retaz dotlacit.Ale to chce najprv vidiet aby sa dalo povedat konkretne co tomu je.Takto sa da len teoretizovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní