kto mate pokazene vstrekovace na 2.0tdi motoroch?

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nooooo ale to vacsinou dva roky vydrzi od novoty ;)

takto : CR zatial nema zname cirkusy.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

celkom zaujimava tema, mp3turbo - ako to potom dopadlo, vymysleli ste nieco?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

samozrejme ze nie, vymyslalo sa individualne (dalsia typicka vlastnost alebo crta nas vsetkych sikovnych).

Je zname ze na tychto vstrekovacoch ktore nahle skapu je prerazena izolacia a vstrekovac ide len elektricky do skratu, v dosledku coho samozrejme nemoze fungovat. Riadiaca jednotka nema moznost takyto problem riesit selektivne, takze cely system vstrekovania sa zruti ako domcek z kariet, ziadny vstrekovac nic nevstrekuje (pretoze maju spolocnu elektriku a ta je v skrate, nastastie sa tam nezvykne nic odfajcit natrvalo co je pri tych prudoch neskutocne stastie).

Riesenie priniesol trh a zivot sam : poznam zopar firiem ktore sa komercne tymito upravami resp. opravami zaoberaju. Aj moji kamarati s ktorymi sme tuto akciu naplanovali (a ktori su odomna geograficky daleko, povedzme na druhej strane Slovenska), uz tieto veci robia.

Technickym riesenim je rozobratie vstrekovacu a vyriesenie jeho elektrickej izolacie. Som ale rad ze nikto neprispel a nepomohol k dopracovaniu sa k tejto technickej znalosti a ze sme si vsetko museli nasprtat sami.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sám vojak v poli. Celý život som strávil študovaním vecí,hladaním riešení,kazením niečoho aby som dostal odpovede a pomoc som dostal vždy,keď si niekto nedal pozor a buď sa ukecol,alebo náhodne z neho vyletelo niečo poučitelné.Skladal som stokrát celé roky mozajku z ktorej chýbalo málo do uceleného obrazu.Teraz ako som celú temu až sem dočítal sa mi tak vybavilo,ako to vlastne funguje.
Absolutná väčšina ľudí od fachu vie makový prd,nech už sa tvária akokoľvek. Už sa radšej kolegov z fachu ani nič nepýtam,nech neprídem o posledné ilúzie.Ale aj ja poznám chlapcov čo majú tri kýble rozumu,na to treba päťminutový rozhovor.Ale odpovedajú opatrne,nebavia sa o riešeniach,nič zadarmo,ani pohľad cez plece,kolegu už vonkoncom nie.Našťastie je kde a z čoho sa učiť,smutné je že to je rozum spoza hraníc.Na SVK môžete pomoc nájsť jedine a výlučne na konci svojho ramena.
Sledoval som alpinersovu snahu a fandil som mu.Jeden z tých ktorých dúfam raz uvidím naživo a bude možnosť si kadečo prebrať.
Po dvoch rokoch je takéto zakončenie viac než slovenské.Pomoc ? Leda polenom pod nohy

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní