kto mate pokazene vstrekovace na 2.0tdi motoroch?

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jan : daj sa dohromady s Alpinersom, Alfy a Fiaty su jeho srdcovka. Predpokladam ze to tu bude sledovat ale aj tak ti "radim".


MatoB35, telefon na tych opravarov vstrekovacov mi mozes poskytnut? Nejako sme to zahovorili. Opytam sa ich na tie opravy 2.0tdi vstrekovacov... ked proti tomu nic nemas, samozrejme.


lakinoo: zivotnost musi okomentovat Alpiners, ale ja osobne na zaklade znalosti principu chyby ocakavam vybornu zivotnost. Mechanicky sice nebude vstrekovac repasovany, ale tych beznych 100.000km co vydrzia a potom sa rozpadnu, je podla mojho nazoru miziva cast ich realnej zivotnosti. Stare 1.9tdi vstreky otocili pol miliona kilometrov lavou zadnou a prilis vela dovodov aby to nevydrzali nove nie je. "Odchadzaju" totiz kvoli inym veciam... respektive auta nestartuju kvoli inym veciam.
alpiners2
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 02.10.2006 22:19
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alpiners2 »

kašlite na to. ja už dodávateľa na pokazené siemens vstrekovače mám. mp3turbo zmaž celú tému lebo slovenský národ má velké oči a závisť nemá hraníc. nech sa páči, môžete to každý skúšať ;-)
kujko
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 17.02.2008 22:53
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kujko »

... ked sa k nejakym dostanem tak ti pisem/volam ale nevem kedy to bude...inak drzim palce
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

mp3turbo napísal:> Serie ma to ako chce niekto zbohatnut na naivite obycajnych nestastnych ludi, ktori si kupili 2,0 Tdi.


a ze na tom NESKUTOCNE zarabaju servisy ta uz neserie?
a ze ti chudaci majitelia tychto motorov NEMAJU NA VYBER ta neserie?
a ze s tymito motormi, vstrekovacmi a hlavami VW spravil najvacsiu kekecinu za poslednych 25 rokov ta neserie?


CO ?

ked sa ti dnes pokazia vstrekovace, co spravis? V akom servise ich repasuju po 200e? CHCEM TELEFON, meno, adresu... S akou garanciou? Aky je to repas? Nie je to nahodou len precistenie? Je to repas akoze ked je ten vstrekovac totalne mrtvy ze auto nenastartuje, tak za 200eur je kompletne zivy ako novy? Chcem vidiet. To ma zaujima.



A vies ty co? So scorpim sme kamarati, aj s alpinersom... a vies ty co? Scorpi tych 12 vstrekov ktore ma [ak ich najde v supliku] zadarmo da alpinersovi a to ti mozem JA zagarantovat. Pretoze my sme taka partia... nie ako ty s tvojimi kamaratmi kde kazdy vsetko vidi cez peniaze, cez to ako ten druhy moze na niekom zarobit...


ZA KOLKO VYKUPUJE VSTREKOVAC TVOJ KAMARAT A JEHO SEF CO ICH POTOM REPASOVANE PREDAVAJU ZA 200E? teda mozno, lebo este som to nevidel ? Nie je to nahodou tak ze proste pride zakaznik, dostane repasovane vstrekovace, jeho povodne samozrejme chlapci vymontuju a nechaju si ich zadarmo?

toto ta uz neserie? ked ta serie ze ja chcem vstrekovace na skusku zadarmo? dva alebo styri kusy? a henten clovek meni tucty ak nie stovky vstrekovacov a neplati nic povodnym majitelom? Prave naopak, zaraba na nich tym ze im predava repasovane vstrekovace po 200eur plus robota?
nooo k u r w a...ale si mu dal...len tak dalej takym vyj eeeee bancom... :4090: :2f93:
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Mp3 turbo, strc sa do p...
a vy ostatni, sa strcte tiez, clovek vam chce poradit a este sa do mna pustite!
len ich venujte, je mi to uz naozaj jedno :3dcline:
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

turbo v tvojom nicku asi oznacuje tvoje dosiahnute vzdelanie :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A 35 v tvojom asi tvoje IQ, že?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Matko, prosim ta pekne s tvojou aj mojou vysokou skolou:

DAS MI TELEFONNE CISLO NA TOHO KAMARATA CO REPASUJE VSTREKOVACE 2.0TDI ZA 200EUR ???

uz som ta o to ziadal IBA trikrat, s tvojou vysokou skolou strojarskou. Aj mojou ekonomickou. TRIKRAT tomu nerozumies?

nechcem sa strkat do prdele, chcem poradit. Teraz si pisal ze chces poradit. Tak mi porad. Stvrty krat ta PROSIM : das mi TELEFONNE CISLO PROSIM ?... lebo z tych drystov o tom ako kamarat a jeho sef repasuju vstreky SI NAM NIKOMU NIC NEPORADIL.

Ked nam das telefonne cislo, to uz bude poradenie ako ma byt.

Tak pod, chces poradit = aspon to pises = tak porad.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

MatoB35 napísal: clovek vam chce poradit a este sa do mna pustite!
a co si nam fesak vlastne poradil doteraz haa? Jedine to, ze nejaky kamarat so sefom niekde v PB tie vstreky repasuju.
Uz 3x ta turbo ziadal, aby si dal kontakt na nich a stale nic. NIC. Tak teda porad nam kde a za kym treba ist do PB na repas.
CAKAME vsetci fesak, CAKAME stale. A dockame sa?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

serte na to !!!

Je to ako s charitou, kto chce pomôcť pomôže, kto nie nepomôže.

Kto chce dať dá, kto nie, nedá.

Niekedy prispeješ na charitu aj keď vieš, že to niekto spreneverí, alebo rozkradne a možno aj niekomu pomôže.

Ide o dobrý pocit, že si chcel pomôcť, alebo nechcel.

U nás je to tak, radšej hodím do koša ako by som pomohol, lebo čo ak by to náhodou on zaniesl do zberu a zarobil 2 korunky :-)
radoooooo
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 30.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoooooo »

Mne sa tato iniciativa tiez velmi paci, a milerad by som vam poslal vstrekovace, len bohuzial ja som zakomplexovany japoncobenzinak, ale ak by sa nahodou nieco vyskytlo, su u vas...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

cubicomp napísal:
MatoB35 napísal: clovek vam chce poradit a este sa do mna pustite!
Tak teda porad nam kde a za kym treba ist do PB na repas.
CAKAME vsetci fesak, CAKAME stale. A dockame sa?
este stale cakame Mato na ten kontakt, kedze nam chces poradit ale akosi stale nic... preco?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Matko, zabudol si na nas. Prajem vela uspechov kamaratovi pri repasi vstrekovacov, skoda ze nechce klientov.

Alebo to bolo cele len velkohube krcmove taranie slovenske presne ako som to nazval?


ozivujem temu : do tohoto momentu sa neozval ani jeden jediny nestastnik ze by bol ochotny poskytnut svoje nestastie pre potencialne dobro vsetkych podobnych nestastnikov... okrem Scorpiho.


Dakujeme!
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

mas pravdu Lubos, nas tarajko ohladom majstrov co to robia v PB nam chcel tak sakramensky pomoct az z prehnanej dobroty nedal na nich kontakt :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasna vec... na fore bol aj prveho aj druheho decembra, resp. pisal prispevky, mozno bol aj neskor, ale v tejto teme naposledy prispel 25.11.

cize nema zaujem pomoct, alebo keca. Skor obidve.

idem dat do googla "repas vstrekovacov povazska bystrica"... uvidime :)

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných