Kto je za

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Kto je za

Príspevok od používateľa makrela »

Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja by som taku sracku nikdy nepodpisal. Neznasam predsudky, ktorymi sa tupe stado oviec riadi cely zivot.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Ok, hned bych dvoch poslal kazdemu humanistovi adresne :), mozes sa hlasit u sudruha Zincicu, eurohujerom v bruseli co to odkyvali aspon po 5kusov...ako sa to ma, sa mozme inspirovat od australcanov :), alebo amikov na mexikanskej hranici, pripadne od jarmukacov :), skor ci neskor to inac aj tak nepojde.......
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tí bez predsudkov len nechcú vidieť realitu, hrajú sa na humanistov alebo sú úplne sprostí! Nech si ich berú keď už nie domov tak aspoň za susedov! Všetci vieme prečo sem idú a práca to teda nie je! Vo Švédsku sú min. 10 rokov a ako sa integrovali? Ako pracujú? Rovnako ako naši neprispôsobiví! Ak si niekto myslí, že oni spasia náš trh práce a kolabujúci dôchodkový systém tak sú naozaj krepí - tí ľudia nevedia jazyk, nemajú vzdelanie atď. a im podobných tu už máme dosť a nemáme prácu ani pre nich. Takže prečo ďalších príživníkov, navyše s potenciálom, o ktorom nechcem ani hovoriť! :::


Nech si ich berú tí, ktorí im rozvrátili ich vlasť!
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Anglicko ako jediné z EU nezoberie ani jedného utečenca. Prečo? Ináč je aj petícia za výstup z NATO. V NATO je jediný šéf ktorí určuje kam sa pôjde a to je USA, ostatný sú len do počtu.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Podla ocakavania, ovce dorazili :d :D Vzdy ma napadne tento nadherny iransky film:

http://www.csfd.cz/film/119599-bozske-deti/strana-2/

Vdaka Bohu, ze sme v NATO, inak by tu uz zase bol ten smradlavy rusky bolsevik. :3c90:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lol nemas to trosku pomylene lol, eurohujeri si to jednotne odkyvali napriec politickym spektrom :), ja bych vedel kto je ovca...alebo skorej baran ? Ked sa zaradi k nim....

Co stym maju rusi ozaj :)? Ci len neni mozne ze by nemali ?:), rakusaci a nemci mozno aj nejaku drobnu zeleznu oponu vytiahnu na talianov...tot co je cerne z vlaku von :), haleluja !!!, esteze vedia najlepsie jak nam treba s ciganmi poradit lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

bajo - skus to napisat este raz, ale tentoraz, aby to malo hlavu aj patu. A hlavne si precitaj vsetky prispevky v teme. ;-)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Neni nutne vela pisat a slohy k tomu, podstata je jasna :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Ja si rezervujem dve dievcence zo Syrie.
Jedna mi bude varit, prat a upratovat a druha sa bude starat o moje pohodlie a blaho.

Podmienky - vek do 23 rokov, skusenosti vytane, jazykova bariera nie je problem, nutnost vediet varit arabsku kuchynu.
Zaujemkyne s fotkou sa mozu hlasit tu.
Poprosim fotky bez vreca na hlave.

A teraz vazne.
Co na to dodat?
Po osemdesiatom deviatom sa republika vydrancovala na totalku zacinajuc servilnym Vaskom Lahvom ktoreho ako "disidenta" kompani uz pred obedom museli vynasat z krcmy a otcom naroda Vladisom Elektra Meciarom ku ktoremu sa ani nema zmysel vyjadrovat a birmovanym ateistom ktory je z otazkou viery vyrovnany konciac.
A tomu veru posledne roky ide karta.

Slovensko je v EU, v NATO, sice len ako patolizaci, uzitocny idioti, smetisko Europy a zdroj lacnej otrkarskej sily.
Co ine tym saskom v Europarlamete zostava?
USA obratne drzi Europu za kule takze EU bude skakat tak ako velky cierny otec vo Washingtone bude piskat.
Ono podpisovat alebo nepodpisovat nema velky zmysel, nakolko v EU je volny pohyb, takze jakmile sa dostanu do hocakej krajiny ktora je clenom EU, nic im nezabrani ist hocikam.

Ale pre vasu utechu, ak aj Slovensko prijme nejakych utecencov, dlho sa tu neohreju - pojdu smerom na zapad, tak ja to robia Bielorusi, Ukrajinci alebo Rumuni :-)

@Cham, k tebe len tolko ze predsudky stada oviec prvy nasilne zotreli Svedi v sedemdesiatych rokov a hadaj co...

Teraz sa o Svedsku nehovori ako o kralovstve prosperity a blahobytu, krasnych zien a nadhernej prirody...
Nedavno Svedsko dostalo nadherny privlastok - Skandinavska Bosna, euroarabsky horor utopickeho multikulturalizmu.

9 z 10 trestnych cinov spachaju moslimovia.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

"9 z 10 trestnych cinov spachaju moslimovia."

10 z 10-tich slovenskych bielych papul tu najviac rozkradlo, okradlo... my, bieli Slovaci, v tejto krajine robime najvacsi bordel, ale samozrejme vzdy budeme vinit niekoho ineho, kto nam ublizuje. Momentalne je pre nas bielych najvacsia hrozba - utecenci.
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

Strieľať ich .... Alebo pekne nech sa Otocia naspäť ... Za pracov sem určite nechodia...
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

prešlo pár rokov asi 25 keď aj Slováci žili na železnou oponou a utekali na západ. Nie nie na východ ale na západ.
Teraz keď by sme mali ukázať aj tú inú tvár tak sme obyčajné hovedá.
Áno nemám problém prijať politického utečenca, ale mám problém prijať slovenského vychcanca.
nepoznám nikoho kto tak ubližuje Slovákom ako Slováci samí.
No a nech hodnotíme aj to Švédsko akokoľvek, chodia tam Slováci a nie Švédi na Slovensko za prácou.
Áno to nám idem, poučovať a dávať rady na zmenu, len zmeniť seba ani za nič na svete. Sme proste dokonalí. 3906
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najväčšia hrozba pre slovensko sú samotný slováci.Jednu zaujímavú vetu napísal myotis.....Slovensko je v EU, v NATO, sice len ako patolizaci, uzitocny idioti, smetisko Europy a zdroj lacnej otrkarskej sily.
Chcelo by to otázku ...nie je to tak náhodov naša vlastná zásluha ?
Vyžierali nás Česi.Vraj.Alebo priam vykrádali ?! Ešteže sme sa od nich oslobodili.Vykrádať sa vieme oveľa efektívnejšie sami.
Teraz sme ...viď ona myotisova myšlienka.
Keď sme zliezali z latrín a šli za lepším na západ,mali nás kopnúť radšej tri razy do rit..i,len my sme si mysleli,že sú povinný nám pomôcť.Ešte aj tie ich fondy vieme tak akurát rozkradnúť.
Lebo my sa nikomu na jeho pracovný trh neser..me ?! Prečo si myslíme že oni sú voči nám povinný ?! Slovák nepozná pojem povinnosť.Skoro psia a to ju teda sakra máme,a cvaknúť opätkami a šlapať a spomínať ako sme pred pár rokmi zliezali z latrín my sami.Chceme aj cudzie,len svoje si nedáme
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Uz som myslel, ze tu budem na to sam, esteze tu mame jonathana a mhlavateho, rozumne prispevky. :28b7:
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní