Kradeze aut

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Kradeze aut

Príspevok od používateľa Ghaur »

Obrázok
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

vw grup viac ako 5 min? Somarina, za ten cas si vyrobi origos kluc, bez neho sa tam dostanu ovela skor :d :D
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

tak tomu NEVERÍM
ten zoznam je podla mna zly . . .
alebo je to zoznam vypracovany spoločnostou VW group :d :D
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

tiez mi to bolo trochu divne :d :D ten zoznam ale nehovori ze VW sa kradnu najmenej...len iste verzie je dost tazke vobec otvorit
Edit: ku*a to som tu asi nemal davat..teraz ked to uvidi nejaka sprosta slovac tak vw pociti narast predaja :d :D
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

:o :o :o do mojho sa nedostanu pod 30sekund takze mam cas zbehnut dole schodami z panelaku :40bd: :40bd: :40bd:
Kto taketo hluposti vobec dava do eteru lol
dragoo
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 08.06.2008 15:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragoo »

to je blbost...aj ja sa dokazem dostat do vetsiny aut do 3s.....s toho 2 budem hladat vhodny suter :) ...ale nie mozno je to pravda vhodne by bolo uviest zdroj
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

fester777 napísal: do mojho sa nedostanu pod 30sekund
fester, nic v zlom alekto by kradol vectru? Sak ju mozes nechat otvorenu s klucikom v zapalovani vecer a rano ju tam najdes :40bd:
peace :300f:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

cubicomp napísal:
fester777 napísal: do mojho sa nedostanu pod 30sekund
fester, nic v zlom alekto by kradol vectru? Sak ju mozes nechat otvorenu s klucikom v zapalovani vecer a rano ju tam najdes :40bd:
peace :300f:
no ved preto lepsie spim lebo viem, ze ju nikto nechce :3035: , to keby som mal pasaka alebo skodofku tak by som ani nespal :40bd:
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

fester777 napísal:
cubicomp napísal:
fester777 napísal: do mojho sa nedostanu pod 30sekund
fester, nic v zlom alekto by kradol vectru? Sak ju mozes nechat otvorenu s klucikom v zapalovani vecer a rano ju tam najdes :40bd:
peace :300f:
no ved preto lepsie spim lebo viem, ze ju nikto nechce :3035: , to keby som mal pasaka alebo skodofku tak by som ani nespal :40bd:
Ked chcem kludnejsie spat tak si dam auto do dvora :40bd: dal by som aj do garazu...ale tam je otcov milovany traktorik :40bd: ale nebojim sa ze by mi niekto pred hypermarketom corol stareho focusa...mam tam dvojcestny alarm a ak by chcel vymenit riadiacku tak predna kapota je na klucik.Otazkou je kolko sekund by trvalo prekonanie mojich prekazok profikovi :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

do sharana sa urcite neleze viac ako 5 minut... cely ten test je nah0vn0.

oktavia 1.6i... vraj viac ako 5minut... akurat tak s dvomi cigaretkami.

vw golf nad pat minut, passat tiez nad pat minut. Uz viem ktora automobilka ten "vyskum" zaplatila !!!!
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 11.03.2010 00:09, upravené celkom 1 krát.
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

Tiez som sa cudoval...focus 3,85s...to asi fakt len tym sutrom :d :D a filcka 6,15s...ja neviem ci pri tych VW autach nemali jednu ruku v zadku ako handicap :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jednemu clenovi vw-clubu.cz cmajzli alhambru (=sharan), ma to natocene kamerkou avsak bohuzial zlodejovi nevidno do tvare absolutne nic.

co chcem povedat : polminutu mu to urcite netrvalo pokial sa dostal do auta. Bolo to menej. Takze tychto 5minut je totalne mimo realitu.
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

Videl som to video ale minutaz si nepamatam...no ja sa nehadam mozno ten test robili tak, ze ponukli obycajnym ludom mozt ukazky ako sa profik dostane do ich auta preto tie roznorode vybavy, motorizacie atd. a niektore auta mu proste nesli
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Berem tych 5sekund do kazdeho auta. Kamarat policajt mi ukazoval aku peknu krabicku im odovzdal exzlodej aut. Pekne nasnima signal na dialkovy central a do 3och sekund otvoril audi A6. Zlodej pouzival pripravok na ulomenie zamku na startovanie, dalej mal maly notebok s ktorym sa pripojil na rj a zachvilu odchadzal. Kedze vzdy isiel na istotu, kradeze mu trvali okolo 1min. A samozrejme sa specializoval na koncern vw, najme na audi. V nasej oblasti si auta zlodeji vyberaju, kradnu na objednavku, najvecsia sranda je ze poznaju aj ato na ktorom zlodeji chodia, poznaju z ktoreho mestecka to auto je, Take su tam max. 2 a este nikdy po tom aute nepatrali... Ktovie preco? zeby kradol policajt? alebo to ma na starosti dopr eplateny policajt?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

neviem ktorý múdry z ministrov to povedal, ale hovoril že keby nebolo polície, tak nie je ani mafie, kto by im to potom legalizoval :-) :-) :-)

supa nevedia otvoriť vôbec, lebo tam nie je :40bd:

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných