KĂşpa Honda Accord 2.2 i ctdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mattesss
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 16.02.2015 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattesss »

To ako vyzera na foto je irelevantne, vserci ho daju nablyskat zvnutra a zvonka za 20 €. Ja by som sa tohto bal ako cert kriza , stare 13 rocne auto strednej triedy s akoze 200 t km, pritom je jasne, ze ma najazdene oooovela viac. Bal by som sa , lebo sice sa nevyznam kolko tu stoja ND, ale podla mna kupa tohto auta pojde do penazi a trea si nechat tak dalsie 2 tisicky na opravy mozno dost v blizkwj dobe. Jasne auto vyzera pekne a frajersky, ale ale...
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Pred rokom som tu predával A7G v polokoži, síce sport, nezničený tuningom, bol iba znížení ale dával som k tomu pôvodný podvozok grátis.

Na tachometri svietilo 200 000 km, auto bolo od 70 000 km v rodine, bolo kupované v DE z kamenného nemeckého autohaus-u.

Jasné že mi kilometre NIKTO poriadne neveril, ale záujemca prišieil a do 2 hodín auta nebolo. Dodnes naň spomínam so slzou v oku.

Auto dodnes behá a okrem zadného náboja sa nič nemenilo.

To auto na fotkách interiérovo zodpovedá 200 000 km, moje vyzeralo o chlp horšie.

Takže osobne by som si ho preveril, kde a od koho bolo kupované a dohľadal si servisné informácie a naozaj je možné že to nie je stočenina. Ale samozrejme, je to možné, že sa stáčalo.

Len Vás prosím,nebuďte okamžite skeptický že to je vrak.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24985
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

gnagy napísal:Aj tá polokoža sa derie na boku vodičovho sedadla. Ja som mal látkové sedadlá, ktoré sú dosť vzácne ak berieme do úvahy, že je to výbava Executive. Vonku sa dajú zohnať aj za 2500 euro, ale majú 400-500 tisíc km :) A to je číslo, kde 99% obyvateľov Slovenska odpadáva. Ja by som určite nekupoval auto, kde by som si nebol istý km, dokonca, že by som aj počítal s tým, že auto má omnoho viac. Nikdy nenechaj zarobiť podvodníkom.

Motto pri výbere auta na dovoz je zárobok,to je realita na ktorú je rozumné myslieť.Čím menej človek o praktikách okolo tohoto biznisu pozná,tým lahšie nakúpy niečo tragické.Kvantum aut som videl krátku dobu po dovoze (pri prvom probléme) a majiteľ sám nechápal ako je možné,že to a ono pri kúpe nevidel.Veci ktoré ani neboli extra skryté,ktoré bolo zdiaľky vidieť.More peňazí ktoré následne do týchto vrakov musia natlačiť vedie pomerne často že "obnovu" kúsok pred koncom vzdajú a auto predajú pretože už majú dosť výdavkov.Trh ojazdenín na SVK je jedno podvodnícke eldorádo,kde žiaľ žije aj 10% čestných majiteľov od ktorých je štastie kúpiť auto.Žiaľ ale aj ich často zomelie tento chliev a aj na ich autách niekto pekne zarobí.Čím viac človek "systém" pozná,tým viac mu je zle,pri predaji aj pri kúpe.
rvt-dsgn
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 15.07.2016 18:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rvt-dsgn »

Ináč, pred-faceliftovú i-CTDi by som nebral. Predsa len, po facelifte do toho montovali šesťstupňovú prevodovku...
Na svoj vek a na to že je to pred-faceliftová verzia je to silná cena!

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných