Kombík do mesta do 4 000

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut
Odpovedať Nová téma
<12
Autor Správa
mp3turbo
Legenda - Ford T (737)
expert: TDI
Založený: 09 apríl 2006
Nabehané: 1 mes 20 dní 22 hod
PríspevokZaslal: 02.05.2021 16:07   
Spire, neviem kolko mas rokov ale... co tak silno agitujes ? Utekaj a kup si ju !

Nevies ako argumentovat otcovi ? Ze ju minimalne od decembra [!!] nikto nekupil ? Ze isli z 3750 ceny dole na 3250 ci kolko tam bolo, a velmi radi zoberu este menej, pretoze ani za tu cenu sa to nepredalo sest tyzdnov ci kolko ? Ze to ma chudobny interier s dvomi gombikmi ?

To fakt nevies jednoduche argumenty ?

Ze pan otec krčil noštek nad 7 rocnym vozidielkom "ze to je moc" a ZRAZU SA ZAMILOVAL do 11 rocneho ? Ci to 7rocne bolo prilis mlade ?
Nieco nesedi...
Založený: 26 máj 2017
Nabehané: 6 hod 9 min
PríspevokZaslal: 02.05.2021 23:15   
Hej, ale toto nie je TSI. Aj preto som tomu trochu prístupný :) Lebo ako tu bolo povedané, zas nie je to zlý motor asi.
Citovať
mp3turbo
Legenda - Ford T (737)
PríspevokZaslal: 03.05.2021 08:21   
rozhodne to nie je zly motor - henta 1.4ka je derivát 1.3jek z Favoritov a Felicii, to su skutocne nesmrtelne motory. Co sa tyka spolahlivosti a servisnych nakladov tak o cele galaxie preskakuju HTP aj TSI dohromady.

Ale motoru sa neboj na aute ktore ma najazdene 140.000km...
PríspevokZaslal: 03.05.2021 09:29   
No uvidíme, otec je z neho nejaký moc hotový, aj keď mne sa až tak nepáči, ani tá farba, ani to, že ide ešte o starší model (ja som mal voľakedy 2013, tam boli také tie krajšie hmlovky s denným svietením). Nuž ale nie je to pre mňa, tak asi to pôjdeme kuknúť, dík za rady - aj keď ak sa to ozaj predáva pol roka, obávam sa, aby to na mieste nebol voláky hnoj :D Lebo aj tých 140 tisíc môže byť takých všelijakých, ktovie čo je na tom pravdy... no uvidíme, je to 30km hore dole, tak nevadí.
Citovať
mp3turbo
Legenda - Ford T (737)
PríspevokZaslal: 03.05.2021 10:31   
len sa poponahlajte aby vam ten zazrak nevyfukli. Moze ist o vynikajucu kupu, jediny majitel od novoty, slovenske, cely zivot garazovane v rodinnom dome, ciste odvrchu naspodok, to este dlho vydrzi.

Akoze pri hentych peniazoch o nic nejde. Kupte za 3000, o par rokov ked bude stale krasne predate za 1000 uplne hocikomu, tam neni proste co stratit. Len hovorim, pan otec zlahka zlavil zo svojich narokov na vek vozidielka, nezabudni mu to SILNO pripomenut... ze nech neni prilis mudry nabuduce lebo administrativna poziadavka "maximalne X rokov" je zlahka blbost. Medzi vozom 8 rocnym a 9 rocnym nie je ziadny technicky rozdiel, ten 9 rocny moze byt podla pouzivania v 10x lepsom zachovalejsom stave.
PríspevokZaslal: 03.05.2021 12:15   
Čo ja viem, akože vážne za tým netreba nič hľadať, proste otec sleduje inzerciu a keď ho niečo zaujme, tak sa tomu venuje. To zas nemôžem povedať, že zrazu by zľavil z nárokov len tak pre nič za nič - ale tak po roku 2013 nič s tým motorom nie je, aby to nestálo 5-6 tisíc, keďže toľko zas dokopy naši nedajú. Všetko je to HTP a TSI. Mne išlo o ten motor, takže som sa dozvedel, čomu sa vyhnúť a čo hľadať. Ale tak jemu teraz Fabiu servisuje chalanisko, ktorý by nemal problém s ním ísť to "nové" preklepnúť, zas taká veda to na Fabii nebude dúfam. Inak teda k tomu chudobnému interiéru - ako som písal, naši teraz nemajú ani klímu, ani elektrické okná, ani rádio na CD... takže VŠETKO je bohatý interér, ak to má aspoň 2 gombíky ;)
Odpovedať Nová téma
<12

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut