Komarno - obliadka a prepis vozidla, objednavka elektronicky

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ecc
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.06.2009 02:46
Zdieľať na Facebook

Komarno - obliadka a prepis vozidla, objednavka elektronicky

Príspevok od používateľa ecc »

Ahojte,
rodinny prislusnik ma splnomocnil na prepis vozidla, pretoze odcestoval do zahranicia. Takze mam vsetky papiere vratane notarsky overeneho splnomocnenia. Je spravena registracia cez elektronicky obciansky preukaz s cipom na presny termin. Je to v Komarne. Nikdy som v Komarne na ODI na prepise nebol, preto by som sa rad opytal:

1. Obhliadky v Komarne sa robia o 7:30, 10:00, 13:00 a v stredu vari aj 15:00. Objednavka cez obciansky preukaz s cipom je vytvorena na 10:15. To znamena, ze pridem o desiatu na obhliadku, potom si vezmem listok z terminalu a pojdem medzi prvymi, je tak?

2. Kde v Komarne sa robia obhliadky? Cital som na internete, ze je to Zahradnicka ulica, tam sidli aj ODI a ze obhliadky sa robia na parkovisku nakupneho centra hned vedla. Kde to tam prosim presne je? Podla Google Maps je tam hned vedla Prima Banka, OTP Banka, Greeen Coffee alebo na druhej strane za cestou je zase Billa atd. Takze kam mam prist teda s autom?

3. Vie niekto poradit aj ohladom prepisu pri objednavke elektronicky? Auto sa cez ten system slovensko.sk odhlasi na noveho majitela, je preto nutne vyplnat papiere? Lebo ako som cital, tak by to mal byt automatizovany system a obciansky obsahuje zaruceny podpis co je vlastne ako notarsky podpis. Takze tu by to malo fungovat tak, ze majitel XXX odhlasil auto na noveho majitela YYY a novy majitel YYY cez elektronicky system nahlasil prepis vozidla. Teda by si to vsetko mal pocitac sam napisat, zaznamenat a spracovat. Pocitam s tym, ze vlastne pojde len o obhliadku auta a zaplatenie kolkov, nic viac, mam pravdu?

Ak vie niekto poradit, budem rad. Minimalne s tym, ze kde to auto presne pristavit.

Dakujem :300f:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Skúsenosť z NZ : na obhliadke pekne čakáš do radu , tam žiadne uprednostňovanie neplatí , nejde sa podla čísel. Policajt kontroluje autá čisto náhodným systémom , z tej strany kde zbadá kamaráta bazárnika. Teda ja by som išiel už na tú obhliadku o 7:30 aby si bol do pol desiatej hotový. Elektronickému odhláseniu a prihláseniu by som tiež moc neveril , lebo hláška "padla nám sieť" alebo "skolaboval systém" je tam velmi častá.
Mne zo 4roch objednávok cez portál MV ,jedna neprešla práve preto že - nemali elektriku :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: Na ten deň dorobili a objednával som sa znova.
Lepšie funguje systém mať prefotený TP a policajt ho pripne do tých svojich papierov + jeden podpis a máš hotovo. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No NZ uviesť ako príklad,to si ho dosť vydesil.A to si ešte nepovedal že hodinu pred fajrontom behajú huliť a kávujú,vnútri nikoho a potom ti zahlásia že práve padla aj keď za poslednú hodinu urobili tak jedného dvoch.Arogancia hodná výložiek,to skutočne len skrytá kamera a šup s tým na verejnosť aby sa nadriadený zase aspoň na chvílku prebrali z letargie.Keď som bol v BA na Kopčianskej a videl tie šialené mraky ľudí,tak som infarktoval.Za hodinu sme boli vybavený čo som nechápal.V KN som kedysi dávno bol,ale pamätám si to ako 68-rok.Detaily sa už nevybavujú ale ostalo v pamäti ako katastrofa.Tieto veci sa riešia najrozumnejšie tak že v Po sa auto dá pozrieť,v stredu sa už s papiermi postavíš ráno o 6-tej pred dvere,aj tak budeš desiaty.Kupodivu ako desiaty zistíš že ani náhodou sa ti neujde poradové číslo desať ale tak cca 25,ale to máš už hlbokú šancu že ten deň niečo vybavíš.Kým tam stojíš a čakáš,odhalíš aj tajomstvo z poradovými číslami.
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Choď ráno a to dosť skoro ráno.Inak pred tou časenkou musíš byť aj v NZ pol hodiny pred termínom.Obhliadka darmo začína o 7.30, musíš tam byť skôr.A modli sa aby si mal v poriadku všetky papiere lebo v KN na DI nepracujú práve najideálnejší príslušníci.....
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Novozámockú políciu ponechám bez komentára.Minule som videl takú obhliadku že sa mi hlava zakrútila.Aj som si to chcel nafotiť ale prešla ma chuť pri pomyslení na to že si ma pán príslušník zapamätá.To je totiž konečná.....
ericssom
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.03.2005 00:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ericssom »

Ja som z KN a posledne 3 auta som si za posledne 3 roky prihlasil a odhlasil asi tak, že som tam prišiel pred 10 a čakal som MAXIMALNE 10 minút. Posledné odhlásenie mi trvalo tolko, že kým som si stihol vyplniť odhlásenie vozidla na nového majiteľa, už ma volali. T.j. asi 2 minuty. Ráno zvykne byť nával ale neskôr to už bývalo OK.

Dopravný inšpektorát je na Záhradníckej ulici, zaparkuješ za budovou tam kde je Billa (čo najbližšie k budove polície). Obhliadky sa robia v tom termíne ako si uviedol. Na zoznam sa napisuje v čakárni na 1. poschodí, ak tam už zoznam nie je, tak je veľká pravdepodobnosť že zoznam bude v niektorom z 3 okienok, kde sa vybavujú stránky.

Dávnejšie som mal vždy nočnú moru z prepisu vozidla, ale ako som vyššie spomenul posledné 3 roky to bolo ako v rozprávke. Prajem veľa šťastia pri prepise, verím že Ti to vyjde tak ako aj mne.
juro1111
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 17.03.2012 18:00
Bydlisko: sturovo
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juro1111 »

tak to ste este neboli v sturove!!! tiez okres NZ dnes rano som zatlacil o 8.10 cislo 22 a 2 ukony nechcelo uz dat listok tak som dal 1 ukon odhlasku..o 11.15 islo len cislo 10.takze z cislom 22 som vysiel o 15.00.. alebo minule som mal cislo 13 a isiel som donutra o 13.15 :2f93:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V Štúrove je len pobočka DI NZ , takže niet sa čo čudovať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ecc
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.06.2009 02:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ecc »

Pani zmenilo sa v Komarne nieco v tomto smere? Online sa objednat neda, takze si to tam musim ist vystat. Pojdem tam v pondelok okolo 9.30 vziat si listok, o 10.00 na obhliadku a potom budem cakat. Predpokladam, ze plati ulica Zahradnicka 6 ako hovori Google, spravne? Ake su dlhe cakacie doby teraz, nebol niekto v poslednom case?

Prepisujem auto z firmy na firmu, oboch som konatel. Takze pocitam, ze vypis z OR oboch firiem, obciansky, poistka oboch aut, velky+maly technicky preukaz, kupno-predajna zmluva a vyplnena mala ziadost na prevod auta v ramci okresu?

Dakujem.
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Dnes prihlasenie listok asi 9.30 po obhliaDke asi 10.15 už moje čislo bolo fuč. Tak znovu listo a 30min. čakanie a hotovo. Ci každy deň to tak ide neviem ale dnes to len tak fičalo.
ecc
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.06.2009 02:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ecc »

Dakujem ti krasne :) Obliadky su teda na tej Zahradnickej ulici cislo 6?
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Ano vedla je Billa.
ecc
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.06.2009 02:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ecc »

Dakujem velmi pekne!
ecc
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 12.06.2009 02:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ecc »

Tak vsetko v pohode. Listok som si vzal 9.43, o 9.59 dosiel policajt, ale dosiel ku mne az k poslednemu. Dnu som isiel 10.20, ale uz bolo o 7 cisel dalej na poradovniku, tak som si o 10.23 vytlacil novy listok a okolo 10.50 som sa dostal dnu. Co je horsie, automat na kolky nebral 50 a 100 eurove bankovky. Povedal som to policajtovi pri okienku, ten pokrcil plecia, ze co s tym on ma a ze to mam zaplatit kartou. Komedia. Zamenit peniaze nemal nikto, nastastie som mal v aute bankomatovu kartu a tak som to zaplatil kartou.
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Ale konečne to ide rychlejšie netreba tam traviť cely deň.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných