Koberec do auta

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinicoss
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.10.2013 16:24
Zdieľať na Facebook

Koberec do auta

Príspevok od používateľa martinicoss »

Zdravím nakoľko som nenašiel nič čo by mi pomohlo skúsim to takto.
V aute by som potreboval vymeniť časť koberca ( nie koberčeky ) ktorý je béžovej farby. Viete mi poradiť firmu ktorá predáva koberce vhodné aj do auta pretože podla mňa by mala byť spodná časť koberca podlepená nejakou gumou alebo niečim pod. aby sa nestalo že cez koberec niečo pretečie a bude to potom robiť problémy takže klasické koberce asi odpadávajú....
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

Riešil by som to podľa toho aké to je auto ,ak niečo s nizkou hodnotou tak by som tam dal hocičo

Ak niečo s normalnou hodnotou z buračky zoženieš koberec po celej dlžke a ten bude určite v lepšom stave a hlavne všade bude rovnaký - ak sa teda nemylim a myslíš koberec ktory je pod sedačkami a vlastne všade v interieri od pedalov až po zadne seedačky.
martinicoss
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.10.2013 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinicoss »

jednalo by sa o koberec do mazdy 6 no rpoblém je v tom,ž e ja mám bledý koberec a tie v EU niesu také bežné takže ho z búraného auta nezoženiem . A myslím koberec ktorý je na celej podlahe teda od pedálov cez stredový panel až po zadné sedačky.
Takejto farby mám koberec http://www.carspicturesdb.com/wp-conten ... -speed.jpg

Tu je len čisto koberec ktorý potrebujem. http://images.gtcarlot.com/pictures/62208430.jpg ( teda niesu tam koberčeky ktoré nepotrebujem )

Stačilo by mi ak by som vedel aký resp. kde kúpiť automobilový koberec v metráži. Potom by som si ho vedel upraviť tak aby mi do auta sadol. Len neviem nájsť obchod kde takéto koberce predávajú totiž neviem pod akým pojmom to hladať lebo ujo google mi pod pojmom autokoberec dá len koberčeky do auta ktoré ale ja nepotrebujem
martinicoss
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.10.2013 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinicoss »

Fuu neviem neviem mám totiž totižný interiér ako je an fotkách.. Ale možno by to vyzeralo dobre aj s čiernym. No najprv by som chcel pohladať ešte bledý interiér nech je to v "pôvodnom" stave.

Ináč s tvarovaním koberca by nebol problém. Poškodený je len v zadu t.j ako majú zadný cestujúci nohy teda ani nejaké náročné ohyby tam niesu..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Automobilový koberec v metráži a pre istotu ešte aj v tvojej farbe? Veľa šťastia!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

tiez by som tam dal tmavy koberec a nespekuloval lebo hentaky je sice pekny ale len ked ho kazdy druhy den vysavas a staras sa on
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

chces firmu? zober svoju mazdu do johnson controls, ti vyrabaju interiery, odchyt tam nejakeho CEO a tomu vyrozpravaj co chces, len je dost mozne ze skoncis niekde v kazajke, lebo takychto zakaznikov firmy co maju potrebnu technologiu nemaju casto. rovny koberec to je tazko, kazdy vycnelok potrebuje specialnu formu.
gabor25
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 09.09.2011 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gabor25 »

By som hodil nejaký inzerát,prípadne aj hladal na nete a čakal by som kým nepodarí ulovit búračku alebo z dovezeného auta taký alebo podobný koberec...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Čierna bude ladiť a nevidno tak špinu :42f9:
martinicoss
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.10.2013 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinicoss »

No jo.. tak skúsim zohnať ten čierny. Ďakujem za pomoc :)

PS: prekvapivo ale ani na tomto bledom koberci nieje vidno špinu... auto vysávam raz za pol roka
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

jedna vec je spina ako prach a suchy bordel ale druha vec je ked v zime mas mokre topanky a clapkanica a vpije sa to do koberca potom je to strasne
Napísať odpoveď

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní