KLR 650

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

r.weiss
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 13.05.2006 21:54
Zdieľať na Facebook

KLR 650

Príspevok od používateľa r.weiss »

Zdravím Vás. Chystám sa kúpiť KLR 650 r.v.1997.Chcem poprosiť všetkých čo majú skúsenosti s touto moto o nejaké postrehy. techn.info. a aký je rozdiel medzi ňou a KLR 600.
Ďakujem za odpovede.
kakafko
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 30.05.2008 07:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kakafko »

mal som presne túto motorku dva roky.r.v. 1997 Kawa KLR 650 ale celkom novú,takže neviem v akom stave by bola dnes.odjazdil som na nej asi 15 000km bez jedinej poruchy,ale ako píšem bola nová,takže sa to dalo čakať.Spotreba pri bežnom jazdení okolo 5,5 až 6 litrov,na moj vkus trochu ťažká takže v teréne menej obratná ale na ceste v pohode,pomerne rýchla a majúca rada skôr vyššie ako celkom nízke otáčky.Riešil som ale dve veci čo mi vadili.tou prvou boli úplne makké pružiny v pérovaní prednej vidlice,občas pri prudkom brzdení s dvoma osobami alebo terénnom prepružení išli až na doraz čo bolo dosť nepríjemné.vyriešil som to otvorením teleskopov zhora a vložením do každej vidlice asi 5cm vysústruženého silikónového valčeka,ktorý strunu viac stlačil,takže pruženie stvrdlo a bolo po probléme.To druhé čo mi vadilo,bol od výroby príliž ťažký prevod na zadnej rozete,myslím že originál mal okolo 43 zubov ak si dobre pamatám,vymenil som ju za 46 zubovú a motorka doslova ožila.lepšia zrýchľovala a dokonca aj maximálna rýchlosť bola vyššia aj keď to na prvé počutie znie nelogicky.Lenže 5ka je u tejto Kawy pomerne ťažký prevod,takže s pôvodnou rozetou nemala silu sa roztočiť na viac ako 140-145 km/h.Po výmene sa dostávala na 150-155.toľko v skratke z mojích skúseností.
r.weiss
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 13.05.2006 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa r.weiss »

Ďakujem pekne viac menej si ma presvedčil.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných