Klimatizácia - zvuky

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dalmont
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 01.06.2016 19:28
Zdieľať na Facebook

Klimatizácia - zvuky

Príspevok od používateľa dalmont »

Zdravím.Klimatizácia mi pri zapnutí vydáva také zvuky,podobné tomu,ako keď vložíte do prehrávača CDčko a laser ho začne načítavať.Doteraz mi fungovala v tichosti.Nebadám ani zníženú funkčnosť,alebo iné príznaky.Pri servisnej prehliadke v autorizáku som si ju dal dezinfikovať,ale nejakú kontrolu asi nerobili. Nebadám ani zníženú funkčnosť,ani nič iné,len mi to vadí.Jedná sa o Aveo,1.4 74kW, 2013,kúpil som ho nové.
Čo to môže byť?
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplex »

To robia klimy v lete. Hlavne u skodovky. Mam na mysli novy rapid, nova fabia 3. Takze ziadna vada. Mozno menej dokonaly system ako v prémiových znackach, resp. vo vyssich triedach. Takze klud. Je to ok.
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

a robi ti to stale ci iba zo zaciatku? moze to byt aj tym ze ked si klimatizaciu cez zimu nepouzival tak ti to teraz vydava take zvuky
dalmont
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 01.06.2016 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalmont »

Robí to v takých intervaloch, nie súvisle.Ja klímu využívam po celý rok,nielen cez leto. Nerobilo mi to predtým,fungovala pekne v tichosti,ani som nebadal,že bola zapnutá,to len teraz nedávno som si to všimol. Bol som sa popýtať v servise,ale vraj to nie je nič nezvyklé,a že to robí len vtedy, keď je prúd vzduchu nasmerovaný iba na čelné sklo. Ak sa to zmení napríklad na sklo + nohy, už to nie je. Tak nevím,nezdá sa mi to
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní