Klíma - množstvo oleja pri plnení

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Prave preto ze ja unikam uz ale 7 rokov a kazdu chvilu dostavam kopance do zadku viem kde, komu a comu mam venovat zostavajucu energiu.

Toto forum je uz zopar rokov o par ludoch co sa snazia poradit a zbytok je len pokec znudenych alebo frustrovanych chlapov.
U mna stratilo na serioznosti uz velmi davno, zhruba v casoch ked sa tu zacali mnozit umele do oci bijuce infantilne prispevky, ci uz platenych alebo neplatenych diskutujucich,to je mi jedno. Tie uz sice prestali ale pocit zostal.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Poslal som adminovi ss, dufam ze si ju precita
Zatiaľ kolegovia do čítania. Nemá zmysel sem prispievať
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Atlas.a ty nemelies fuuuurt to iste?Ty mozes nadavat,vyjadrit sa ako sa ti len zachce?preco nedavas sebe kartu?A naozaj nemal by si uz vcera skoncit funkciu?ved si pisal to je moja posledna hodina.
trucker-adminovi skoda pisat,on je tiez ochranca toho nasieraca,my sme si uz o tom nieco popisali.Oni tu vlastne chcu pokec,nie odborne forum.Cim viac debilov,tym viac navstevnikov.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Do skakavenia...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Preto ide aj spoločnosť len od jednej hromádky ku druhej,prestali sa riadiť základnými pravidlami - pomôž a vráti sa ti to.Ak môžeš tak musíš.Sem vedie anonymita,možnosť robiť zle každému kto iné nevie.
História je plná poučení...zbytočných.Jediný človek čo zla vie narobiť,a spoločnosť mu uhýba
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Preto ide aj spoločnosť len od jednej hromádky ku druhej,prestali sa riadiť základnými pravidlami - pomôž a vráti sa ti to.Ak môžeš tak musíš.Sem vedie anonymita,možnosť robiť zle každému kto iné nevie.
História je plná poučení...zbytočných.Jediný človek čo zla vie narobiť,a spoločnosť mu uhýba
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Atlas napísal:Lebo potom mi urazení ľudia ako scendo vypisujú SS, prečo niečo zamykám a hádžem do koša a predposratý si dá do podpisu, aby som mu neupravoval príspevky, lebo som nedabojže porušil niekoho ústavné práva.
Balím kufre. Dovidenia. J E B E M na to!
Odznelo tu moje meno, tak by som sa k tomu rad vyjadril.
Pred casom sme si v nejakej teme s moderatormi "skocili do vlasov" ohladne sposobe a politiky moderovania fora. Otvorili sme si novu temu o praci moderatorov, tam sme si veci vydiskutovali. Zial neviem preco ma Atlas potrebu vsetko co mu nieje po voli zamknut a hodit do kosa. To by mi ani tak nevadilo ako fakt ze v Kosi sa tema o dva dni nenavratne zmaze, cely obsah, plodna diskusia, zaujimave nazory, postrehy, vyjadrenia... vsetko naveky fuc... Takze takto skoncila aj diskusia o moderovani fora.

Po case som si opat cital nejaku temu na 12stran, rad si citam, ucim sa, spoznavam nove veci, ale bolo to na dlhsie a tak ked som vecer pokracoval v citani, medzitym sa tema opat zvrtla na osobne potycky a opat skoncila zamknuta v kosi. Poprosil som moderatora ci by nebolo mozne, a hadam aj vhodne po uzamknuti temu nehadzat do kosa, kde sa nenavratne zmaze a zmizne, ale nechat ju trebars aj zamknutu ale pre moznost cerpat informacie a citat si plodne prispevky ktore v teme odzneli... Mnoho ludi si da namahu, spracuje kvlaitny prispevok, uvedie cenne rady a moderator pride a smahom ruky to cele kompletne hodi do kosa a vymaze, len preto ze v zavere sa ktosi posekal, tak celych 12 stran do kosa...
Podla mna to je skoda, jednalo so o temu "auto-na-dlhsie-trasy-t77316.html" a ked si precitate prispevky, alebo konkretne na tretej strane prispevok uzivatela "66QUATTRO", jeho snaha a obsah prispevku je pohrdanim modratora ak jeho pracu smahom hodi do kosa a naveky zmaze... Kolko ludi si dalo namahu, poskytlo cenne rady aby potom ktosi prisiel a celu ich pracu zmazal??? Aky to ma vyznam? Ak su tam hadky, osocovanie, bludy, tak zmazte to co tam nepatri, alebo ak hadky pokracuju, temu zamknite na cas, ale nie hodit do kosa a nenavratne zmazat. Proste zastavam nazor ze forum ma byt almanachom informacii, veci ktore sa riesili tu ostavaju ako archiv v ktorom si aj po rokoch mozu ludia vyhladavat a cerpat z nich, a ak sa podobna vec opat rozobera, prispieva sa do temy a dalej sa obohacuje jej obsah...

A ospravedlnujem sa aj za moj popis, zial nikdy na ziadnom fore som sa nestretol s tym ze moderator vam premaze, pozmeni vas vlastny prispevok bez akehokolvek upozornenia, bez akehokolvek oznamu na konci prispevku. Jasne som napisal ze mi editovanie a mazanie neprekaza, prekaza mi ze to robis v mojom mene, ze vobec na fore nieje zrejme ci to co citam pisal skutocne uzivatel sam, alebo to ktosi kdesi zmenil ako mu vyhovuje a ako to je jemu osobne po voli... prispevok947263.html#947263

Ak ma ktosi kvoli tomu voci mne averziu alebo sa citi mnou dotknuty, a ze som "predposraty" sorry, vyjadril som svoj nazor s ktorym suhlasit nemusite, ale nezmenite ho...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 110 neregistrovaných