Kia Sportage - bĂşchanie v kufri

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Keďže nepíšeš nič bližšie o tom že kedy čo a ako a pri akej príležitosti to búcha, tak mi napadá že asi tam je zavretý nejaký tvor, ktorý je v teplej garáži spokojný, ale keď vyjdeš s autom von do zimy, dáva najavo že mu je zima.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Najčastejšie zvuky v kufri idú od nejakých voľných vecí čo sa nachádzajú v priestore rezervy, pod dnom kufra.
Ale keď píšeš že sa to prejaví až keď vyjdeš z garáže, tak by som nevylúčil ani výfuk, ktorý keď sa po chvíli zohreje a trocha roztiahne, môže mu voľačo na karosérii zavadzať, ak nie je celkom korektne nasadený alebo bol trocha posunutý nejakým nárazom zospodu.
harley111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2011 13:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa harley111 »

To buď rád že ti nebúcha niečo v prednej náprave ako mne,už som všetko vymenil a klepe si ďalej,zostala už len poloos /350 Eur/a prevodovka.To je až sranda, keď nikto nevie čo to búcha.
Takže vyhádž ,,všetko,, z kufra a uvidíš,ak áno hľahaj uchytenie sedačiek,dverí a potom podvozok.Bol by som rád keby som mal tvoj problém,můj problém bude drahší.
harley111
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2011 13:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa harley111 »

Takto to ťažko vyriešiš,treba to cele prekontrolavať,ale začal by som s tým že by som z auta všetko vyhádzal.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Skús ísť cez nerovnosti z otvoreným kufrom, či to bude aj tak búchať.
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Zamok, dosadnutie dveri, tapacir, piestnice.....
Ved ani nevieme ci mas sedan, tudor, alebo Multikaru...hlavne, ze je v zaruke :::
stevesigma
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 29.10.2010 08:27
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevesigma »

To ze je v zaruke je pekne, ale rocnik tam presne nie je, a niektore veci sa menia aj v ramci modelu. Ja som mal nieco podobne nieco s tlmicmi, ale nedalo sa to vyriesit. Presne som vedel na akej jame mi buchoce.
Ak mas pocit, ze to je z kufra, tak by som do kufra niekoho zavrel (staci ze si sklopi jedno sedadlo a nakloni hlavu), lebo je celkom mozne, ze ked si das hlavu do kufra, ten isty zvuk bude pocut odinakadial. Takze najskor identifikovat presnejsie miesto. Tazne, ziarovky, lekarnicka, visiace bezpecnostne pasy... v aute je milion veci. Servis je odvodeny od spojenia odzub zakaznika. (Cest vynimkam)
ordek
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 02.02.2017 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ordek »

takze bolo treba vymenit len gumu alebo ju tam dat nazvys? potom som to tak pochopil, ze bola chyba v tiesneni
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní