Kia Rio

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maxxx1997
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.12.2016 18:01
Zdieľať na Facebook

Kia Rio

Príspevok od používateľa maxxx1997 »

Potreboval by som mensšie auto na obyčajné presúvanie sa z dediny do mesta (nejakých 15km). Rozmýšľam nad kúpou tohto auta - Kia Rio 1.4 Benzín. Chcel by som sa hlavne opýtať na údržbu a cenu náhradných dielov pri opravách kedže počítam, že pri ojazdenom aute je riziko nejakej poruchy.
Taktiež by som sa chcel opýtať aké máte skúsenosti s autobazármi A*A*A Auto a Auto Diskont kedže väčšinu týchto aut som našiel v týchto autobazároch. Poprípade ak by niekto mal na predaj alebo ak by ste niekoho poznali kto predáva kiu rio tak Vám budem vďačný :)
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Rovnako ti poslúži aj Fabia za 2000€ ked už ide o peniaze
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zbytocne vysoka spotreba, Acka su najlepsi bazar, diskont predava auta s chybami
maxxx1997
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.12.2016 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maxxx1997 »

Tak spotreba kým nepresiahne 7 litrov mimo mesta tak to je ešte v pohode, kedže teraz mám auto ktoré mi spotrebuje 7 litrov mimo mesta a cca 8,5 v meste.
No neviem tie fabie ani neviem prečo ale nejak nemusím.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak Fabia je šuviks, ani ja to nemusím - je to pre mna úplne nepohodlné.
Pohodlný bol pre mna Scénic I, dnes to kúpiš za 2-2500€ a vozíš sa jak pán a čo sa dlžky auta týka tak máš auto akokeby Fabiu. Predpokladám že pre teba asi staré, ale vedz že to za tých 7l mimo mesta vie jazdiť a máš v tom ozaj královský priestor, ked chceš môžeš aj sťahovať čo teda s Riom, či Fabiou možné nebude
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ten scenik I sa aj mne páčil a istý čas som ho hľadal. Ale ako píše aj o tom riu, "Lepšie" kusy vyzerali byť skôr v bazári a súkromných majiteľov to veľa nepredávalo, keď som ho pozeral. Jeden známy ho má už x rokov a netvári sa, že by sa ho hodlal vzdať.
maxxx1997
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.12.2016 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maxxx1997 »

Skúsim sa poobzerať aj po Scénic I, totižto nepotrebujem veľké auto. Stačí mi aby som sa celkom pohodlne vošiel na sedadlo vodiča (meriam 195 cm) aj tak väčšinou chodím sam maximálne veziem v aute ešte dvoch.
Aj keď pravdepodobne pôjdem sa poobzerať do nejakých autobazároch a vyskúšam ako sa v tom bude sedieť a potom ešte zvážim kúpu. Ale tá Kia rio ma zaujala asi najviac len musím skúsiť ako sa v tom sedí.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Rio, Fabia, Punto... a 195cm moc dohromady nejdĂş
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných