Kia Ceed 1.6 cvvt - hľadám mechanika západ SR

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Kia Ceed 1.6 cvvt - hľadám mechanika západ SR

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Dobrý deň. Padol mi výkon, nejde do otáčok a smrdí po nespalenom benzíne + ma zvuk podobný ako keby bol otvorený vzduchový box na filter. Je to rok 2011, najazdené 160t km. Nestretol sa s tým niekto. Prípadne nepoznáte niekoho na západe SR, čo sa rozumie tomuto motoru. V kia servise som ešte nebol, stalo sa mi to včera a môj mechanik nevie nájsť príčinu. Vďaka za info.
Naposledy upravil/-a PatoGTD v 22.04.2019 20:52, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ako CVVT predpokladám variabilné časovanie jednej alebo oboch vačiek.V takom prípade bude v diagnostike aj časovanie vačkovíc z ktorého by sa dalo zistiť že vačka nemení pozíciu otv/zatvárania.bežne sú vačky pri výpadku nastavovača automaticky v pozícii "neskôr" čo by mohlo spôsobiť väčšie než obvyklé prekrytie sacích a výf. ventilov,čo by sa prejavovalo práve bublaním sania (oba ventily v HU otvorené viac,s väčším prekrytím fáz) kedže časť výf. plynov preniká do sania a tak nasávacie zdvihy sú iba čiastočné,čo zase poriadne ukradne z výkonu. Ale je to iba nástrel čo by mohlo sedieť k vymenovaným prejavom a je pre ne spoločným menovateľom.Ovšem...všetko môže byť inak
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

to ma retazkovy rozvod ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Z hladiska variabilného časovania by bolo jedno či remeň lebo retiazka,Megan má remeň a variaabilitu má.Ak myslíš na vyťahanie retiazky,tak by aj mimo zvukov vykazovala zlé načítavanie pozície a to je vždy vyhodené do chybovej hlášky,velmi problémové sú aj štarty.
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

P. Hlavatý, nemali by ste niekedy čas sa na to pozrieť? Nesuri mi to, mám druhé auto, kľudne viem počkať na termín a nechcem chodiť po servisoch bez referencií a hľadať ten správny. Vaše reakcie na fóre sledujem a myslím, že nájsť technika ako vy je dosť problém.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

kalendár mi to nedovolí,ale nebolo by to ani korektné pretože tie motory poznám iba povrchne,nemám k nim diagnostiku,údaje, jednoducho nič
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Kolega mal v i30 tento problém a preskočil rozvod o jeden zub na retiazke .
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ako pisali kolegovia, bud mas preskoceny rozvod alebo je problem s cvvt. Live data v diagnostike alebo osciloskop povedia okamzite a jednoznacne kde je problem.

Ten problem je v celom spektre otacok?
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Do 1500 ot ide OK, potom ho dusí a viac ako do 3500 ot už nejde.
guide19
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.06.2014 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guide19 »

Podla popisu by som to videl tiez na preskocene rozvody ... skus fora pre kiu a hyundai... je tam toho o tomto probleme popisane celkom dost tak snad ti to pomoze. Povacsine ked im to preskoci o zub alebo dva tak auto ide ale ma horsi chod a horsie startuje.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

PatoGTD napísal:Do 1500 ot ide OK, potom ho dusí a viac ako do 3500 ot už nejde.
Ale pojde , len treba vyresetovať RJ, odpojiť baterku , ako bolo popisovane v inej teme...
nahodiť baterku , pojazdiť ,popretačať motor do 5500 rpm a pojde ako švycarske hodinky... lol
žiadne preskočené rozvody, kvoli čomu ??

Podla mojho nazoru bude chyba v solenoidoch riadenia prietoku oleja v presuvnikoch, vymeniť solenoidy...
guide19
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.06.2014 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guide19 »

Preco? To sa chod laco opytat tych x majitelov hyundai a kia ktorym sa to stalo.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ja sa tiez priklanam ku skocenej retazi, je to caste na benzinovych kiach a hyundaioch do 2012.

Ak sa to zhorsilo z nicoho nic, tak este pravdepodobnejsie, tu retaz treba kontrolovat. Udivuje ma nezaujem ludi o vlastne auto, ked nepoznaju ani majoritny problem.

A len poznamka na okraj k spominanemu meganu co ma remen, tak existuje aj 74kw verzia bez variability. Akurat je dost mdly, lebo je to stara konstrukcia motora napasovana na euro4/5 hlavne len sw upravami


http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f ... 0&start=75
Najst si aj dalsie temy.

Zistit si ci oprava pomaha a ci to maju uz nejak doriesene, alebo je to stale rovnake a opakuje sa to aj po oprave, ako to bolo v dobe led som si to ja studoval
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní