Kia Carens 2007

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ampo
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 28.04.2014 08:59
Zdieľať na Facebook

Kia Carens 2007

Príspevok od používateľa ampo »

Ahojte,

Reálne uvažujem nad týmto inzerátom. Áno viem, je to AAA, ale bavme sa čisto hypoteticky, že KEBY boli všetky informácie vrátane najazdených km PRAVDIVÉ, odporúčali by ste mi toto autíčko? Dnes som ho bol osobne pozrieť, a navonok vyzerá ok. Sedia ak km podľa stkonline, aj VIN číslo. Ďakujem za akékoľvek rady!

https://m.aaaauto.sk/kia/carens/car.html?id=181105393
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Čau,

od mája vlastním presne rovnaké auto, viac som o ňom písal tu: prispevok868497.html#868497

Treba samozrejme rátať, že veľká ťažká krava s dvojlitrovým benzínom a automatom nebude jazdiť za 5 litrov ako Octavia TDI. Ani za sedem. :-)
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

tak ja sa ti divim velmi - dat 4700 - ci 5500e ci ako to rataju kúzelníci z CCC je strasne ale strasne vela,ja by som od nich nechcel ani psa,ale to je tvoja vec - smradlave kachle kupis od 1 majitela 3.200e,3500e rok 2007-2008 staci poziet bazos a nie za benzin tolko e - nie ze by som ta odradzal od benzinu - pre mna nafta patri do solvini a nakladakov,ale to je strasne vela.. aspon ze od roku 2007,lebo do roku 2006,to boli neuveritelne skarede-otrasne auta a velmi drahe diely,co su aj na takom ako chces ty - a to,ze pouzite kupis na smetisku tiez velmi draho a stare,nemusim ani pisat,ja robim iba serble crdi a majitelia placu,len okolo motora - a to pasuje diely aj sportage,tucson,santa fe,ze sa aspon nieco da zohnat,,ale si pozri co stoja diely okolo kasne karens,keby sa ti zadaril tukes..tie diely na smetisku su preto tak predrazene,lebo ich je malo - nikto take auto nechce a nove stoja majland,tak niesu nuteny predavat ako sa ma za stary diely,ale nalozia do maxima ako tu v bangladezi teplakovy magnati vedia.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Ešteže nie sme nútení kupovať iba tu.
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Kúpil si niečo?
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných