kedy sa auto stava buranym

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď

je to burane vozidlo?

ano
2
40%
nie
3
60%
 
Celkom hlasov: 5

cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

kedy sa auto stava buranym

Príspevok od používateľa cibo226 »

Zdravim vas, mam jednu dilemu... nikde som sa na internete nedocital, ake poskodenie rozhoduje o tom, ze auto sa bude v buducnosti predavat ako havarovane vozidlo. Priklad: daky dobrak mi nacuval do dveri, nic vazne sa nestalo ostala tam preliacina ale nakolko ide o nove vozidlo tak v autorizovanom servise vymenili dvere kus za kus, plus dolakovanie. Oprava je spravena bez moznosti vsimnut si to. Aky je podla vas nazor?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

skutok sa nestal
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Tiez si myslim ze pokym bolo treba len vymenit diely nebola to vazna nehoda.. ja som v autorizaku mam naraznik svetlo blatnik disk skrabnuty
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

O havárii maličkého alebo velkého rozsahu ide od momentu,keď dôjde k poškodeniu takej časti auta,ktorá už nie je demontovatelná bežným spôsobom teda tvorí pevný základ auta.Pri predaji ale kerektné je aj toto majiteľovi oznámiť ideálne s dokumentáciou o oprave.
Ale z hladiska férovosti aj chápania významu slova by bolo nefér neoznačiť napr potiahnutie auta po zvodidlách predný blatník dvoje dvere jednej strany inak ako havária.Napriek čiste montážnej oprave.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jarykos a 70 neregistrovaných