Kde si zaslalomovať?

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Kde si zaslalomovať?

Príspevok od používateľa marcus371 »

Moze mi niekto poradit kde sa da jazdit na vychode slalom???chcel by som to vyskusat pred tym,nez pojdem jazdit do vrchu.a hlavne nabrat skusenosti.Za odpovede vopred dakujem
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

no na východe máme vysoké tatry tam je zjazdoviek dosť len neviem ako to bude potom s tou jazdou do vrchu :40bd:

Ale teraz vážne. Dobrý deň aj tebe a keď že si tak pekne poprosil tak by si mohol napísať konkrétnejšie odkiaľ z východu si, lebo v blízkosti KE viem o starších nepoužívaných letísk a tie by boli podľa mňa najbezpečnejšie keď že ako si písal tak chceš si to vyskúšať a nabrať skúsenosti a to by si nemal robiť na neuzavretej verejnej ceste a už vôbec nie počas premávky.
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus371 »

Ja som od Prešova, konkretne zo Širokého.Problem je,že mám nové auto a musim dávať naňho veľké bácha.Auto chce isť zbesilo a radšej sa chcem tomu venovať postupne aby som nedoplatil na to.U nas v kopci Branisko najradšej by som nim trhal asfalt.ale to ešte musí počkať.To letisko kde je presne???
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tak ako napisal aapalo..

dokonca 2.6. sa tam ide pri sportovej hale v presove dalsi pretek serialu autoslalom.sk

preteky do vrchu su vec zaujimava--ale maju jedno velke ALE

mas v aute bezpecnostny ram?lebo ak nie, rovno na vrchy zabudni..tento rok uz sezona pre auta bez ramu definitivne skoncila, a do buducna, ak sa neupravi v zakone nieco, tak uz ani taka moznost pre auta bez ramu nebude..preto mnohi vrchari zacinaju jazdit slalom, kde zatial ( a dufaju mnohi ze naveky ), ram nie je potrebny..
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

No vyborne

Príspevok od používateľa marcus371 »

skoda
Naposledy upravil/-a marcus371 v 09.05.2012 13:55, upravené celkom 1 krát.
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

štvrtý príspevok na tomto fóre a už toľko vulgárnych slov? :342a:
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus371 »

je jedno aky prispevok v poradi.Ja som sa na to tešil a teraz mozem zabudnut.
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

marcus po úprave to vyzerá hoooodne lepšie. :2f93:

viem že sklamanie bolí ale skús si prečítať viac na tomto fore a zistíš ako sa vyjadruje hnev.
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus371 »

DEEP a ty jazdis tiez?? Ja skusim ten slalom,ale musim si to najrv vyskusat.pomozes mi s tym???
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

Zaregistruješ sa na stránke autoslalomu a týždeň pred pretekmi začne bežať registrácia na daný pretek, kde sa prihlásiš pod svojím vopred zaregistrovaným menom a vozidlom. Prečítaj si na stránke časový harmonogram pretekov, aby si tam prišiel na čas. Nezabudni si so sebou zobrať prilbu, či už motorkársku, najlepšia je origo do auta otvorená. Na začiatku preteku je rozprava jazdcov kde sa dozvieš všetko potrebné, prípadne ak niečomu nebudeš rozumieť tak sa opýtaš.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

rovnako, videl som, ze sa pytas na fore TDC, treba si precitat par prispevkov, a budes vediet viac odpovedi..

ide o to, ze cely svet sa tlaci do situacie, kedy je bezpecnost jazdcov prvorada..to, ze mas auto, ktore je na to od zakladu stavane, je nepopieratelny fakt..avsak, treba don dat par veci, ktore Ta velmi nepotesia..

ludia kupuju mitsu evo, kde davaju ramy, aby mohli jazdit..tiez pekna palba penazi za auto, ktore sa "znici" ramom..

avsak pochopis po pozreti par videi na nete..

jazdenie do vrchu nie je zabava vhodna pre kazdeho,, rovnako ani rally nie..treba mat nieco odjazdene, aby si clovek trufol ist dalej..myslim trufat si s vedomim, ze mam nieco za sebou odjazdene, nie trufat si preto, ze si myslim,ze mam na to ja sam...

autoslalom Ta vela veci nauci...ak budes dobry tam, mozes ist do vyssieho levelu, a sam sa rozhodnes, ci das do auta ram, alebo Ti bude stacit vyblaznenie sa na slalomoch, ktorych je inak aj na vychode dost..ruskovsky slalom napriklad, alebo okolo krtisa chalani vo velkom robia slalomy..
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus371 »

SCORPI chcem ist do kategorie SS4, pozrel by si, ci su vhodne tieto slicky
http://www.aluapneu.cz/?38,pneu-slicky- ... irelli-18-
alebo nevies mi nejake poradit???a s tym interierom nechapem co treba spraviť

Našiel som nové slicky, ktoré si môžem objednať http://pistonheads.co.uk/sales/3752280.htm
čo ty na to scorpi???
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takto...dovod, preco chces ist do SS4 nechapem, ale tak je to aj tak Tvoja vec..

kazdopadne, nekupuj si nove slicky, kym nezistis, ze naozaj mas chut a zaujem jazdit...aby si potom nemal problem s tym, co budes robit so slickami..lebo 18" slicky Ti nekupi hocikto..

dalsia vec, radsej by som siel do semislickov, ktore mozes pouzit aj na beznu cestnu premavku, a dolezite je to, ze sa daju zohnat za celkom priaznive ceny..kludne aj znacku FEDERAL, jazdim ich druhu sezonu a plna spokojnost..

s tym interierom nemusis spravit nic, len mozes vyhodit zadne sedacky...a rezervu..ale ak das podvozok sportovy, vyhadzes interier (sedacky sa nepocitaju za vyhadzany interier, musis vyhadzat aj plasty ), a das si slicky, uz budes v SS..ak si nechas semislicky, a vyhodis len sedacky, zostavas v kategorii S4..predpokladam, ze podvozok mas sportovy "od prirodzenia", cize od vyroby... :d :D ..tym padom to je ako seriovy..
marcus371
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.05.2012 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus371 »

Teraz som sa dopočul, že v Levočskych vrchoch niekto zahynul minuly rok.Bol som v zahraničí a o tom som doteraz nevedel.Už mi došlo prečo sú tie rámy potrebné.Tiež som prišiel pred par rokmi o skveleho priateľa, ktorý zahynul v Levoči na motocroosovej trati.česť ich pamiatke

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný