Kazdy caka ze v 2009 pojde vsetko dole

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
nahraj.sk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.11.2008 19:34
Zdieľať na Facebook

Kazdy caka ze v 2009 pojde vsetko dole

Príspevok od používateľa nahraj.sk »

aj auta. V cenach aut je uz teraz zapocitanane znizenie.
Tvoja DEFLACIA urcite nenastane, pretoze je na to potrebne opatrenie ECB odcerpanim likvidity a zvysenim ceny penazi spravidla ako protiopatrenie na rastucu inflaciu a nie je to dane trhom. Takze tak.

Okrem toho ludia zistia, ze cena aut bude rovnaka, ako v Dec. 2008. Cenu ojazdenych aut urcuju ceny novych aut ,ak je cena novej fabie 1.2 niekde pri 299000 SKK tak ojazdena 4 rocna nemoze stat viac ako 200000SKK inak je nepredajna. Ked Thalia nova stoji 250 000 SKK tak 4 rocna nemoze stat viac ako 150 000 SKK.

http://vieme.sk
jurajqoo napísal:deflacia: znamena to vela tovaru a nedostatok kupujich=> vela bazarov a automobilovych predajcov bude musiet ist s cenami na minimum aj pod cenu aby sa zbavili tovaru!!!!! delfacia bude na 90% a to podla ekonomov!!!! ty tvrdia ze uz teraz zacina byt na nasom trhu prebytok aut v porovnani s kupnou silou slovakov!!!!
To mala byt odpoved na temu jurajqoo a nie nova tema!
Naposledy upravil/-a nahraj.sk v 03.12.2008 23:36, upravené celkom 1 krát.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

To akože načo si začínal novú tému?
fordeurodiesel
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 23.05.2008 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fordeurodiesel »

Az na to, ze vetsina teraz zlacnenych aut su kratkodobe akcie na limitovany pocet aut, alebo cena plati pre leasing, kde sa samozrejme cena navisi a v takom pripade bude cenotvorba niekde trooosicku inde.
Ale ako hovorim, cakajme, vsetko bude po novom roku zadarmo
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Prisám bohu, tu je to čistý profesor, analytik, odborník....

Chodí tu vôbec nejaký celkom obyčajný obchodník s autami, ktorý sa tým živí ?
fordeurodiesel
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 23.05.2008 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fordeurodiesel »

zde :28b7: :28b7: :3bb6: :40bd: :40bd:
Radeksk
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.04.2006 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Radeksk »

drautostar mas cistu pravdu ... ma staru feliciu abo co a robi sa velky frajer a pritom malo co vie z vlastnej skusenosti z obchodmi s autami .
fordeurodiesel
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 23.05.2008 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fordeurodiesel »

Vypredajme vsetky auta a podme predavat chleba. ten pojde urcite hore :40bd: :40bd: :40bd:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

drautostar napísal:Prisám bohu, tu je to čistý profesor, analytik, odborník....

Chodí tu vôbec nejaký celkom obyčajný obchodník s autami, ktorý sa tým živí ?
....ALE ÁNO, JA NAPRÍKLAD....A OBČAS DOKONCA SEM ŠUPNEM NEJAKÉ-TO TEPLÉ SLOVO....SÚ VŠAK TÉMY, KU KTORÝM SA RADŠEJ NEMIENIM VYJADROVAŤ-NATOĽKO SÚ PRIMITÍVNE....
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Ešte sledujem tému..... deflácia rok 2009...
Sánku ťahám z toho po zemi.
Neviem ako to síce bude, ale bude nejako určite, to som si istý !
P.S. Nechcete založiť nové fórum, kde to bude len k veci ? A len pre registrovaných predajcov ? Podpichneme admina ?
Ty kokso, musím končiť.
karenas55
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 23.05.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Panebože

Príspevok od používateľa karenas55 »

to sú debaty,nie ste z Hrabušíc???keď tak aspoň k veci!!! :3020: :4090: :41c2: :38eb: :300f:
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

Vam dlabe už s tym novym rokom čo je na tom roku 2009 take divne?? :d :D
To nebolo ani ked sme čakali na milenium. :porte:
jurajqoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.11.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

Re: Kazdy caka ze v 2009 pojde vsetko dole

Príspevok od používateľa jurajqoo »

nahraj.sk napísal:aj auta. V cenach aut je uz teraz zapocitanane znizenie.
Tvoja DEFLACIA urcite nenastane, pretoze je na to potrebne opatrenie ECB odcerpanim likvidity a zvysenim ceny penazi spravidla ako protiopatrenie na rastucu inflaciu a nie je to dane trhom. Takze tak.

Okrem toho ludia zistia, ze cena aut bude rovnaka, ako v Dec. 2008. Cenu ojazdenych aut urcuju ceny novych aut ,ak je cena novej fabie 1.2 niekde pri 299000 SKK tak ojazdena 4 rocna nemoze stat viac ako 200000SKK inak je nepredajna. Ked Thalia nova stoji 250 000 SKK tak 4 rocna nemoze stat viac ako 150 000 SKK.

http://vieme.sk

jurajqoo napísal:deflacia: znamena to vela tovaru a nedostatok kupujich=> vela bazarov a automobilovych predajcov bude musiet ist s cenami na minimum aj pod cenu aby sa zbavili tovaru!!!!! delfacia bude na 90% a to podla ekonomov!!!! ty tvrdia ze uz teraz zacina byt na nasom trhu prebytok aut v porovnani s kupnou silou slovakov!!!!
To mala byt odpoved na temu jurajqoo a nie nova tema!

neni to dane trhom to je pravda, ale ak sa zacnu znehodnocovat auta(nebude ich mat kto kupit) tak deflacia nastane
bzuciak
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.04.2008 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bzuciak »

jurajqoo prepac ale ti si riadny tetrov, nerozumies sa do aut a staras sa do takych veci do coho ta je hovno, ja uz 8rokov vozim auta a viem ze tie auta idu kazdym mesiacom trsku dolu. ano je kriza vsak ja ju nepocitujem zatial. auta predavam tak ako v lete. to je len hlupy vyplot neciej hlavy
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

drautostar napísal:Ešte sledujem tému..... deflácia rok 2009...
Sánku ťahám z toho po zemi.
Neviem ako to síce bude, ale bude nejako určite, to som si istý !
P.S. Nechcete založiť nové fórum, kde to bude len k veci ? A len pre registrovaných predajcov ? Podpichneme admina ?
Ty kokso, musím končiť.
TO BY BOLA VEĽKÁ NUDA všetci by sme si rozumeli, pokyvkávali hlavami a zábava nikde..... :40bd:
Kidzero
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.02.2009 09:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kidzero »

Môžete tu hovoriť a písať čo chcete, ale ked sa obzriete dookola tak nemožte povedať že ceny áut pojdu hore alebo nebodaj sa budú držať...kludne držte umelo ceny..a pochopíte to až potom.
Koľko ľudí kdo dnešného dňa stratilo zamestnanie, alebo sa im zhoršila životná situácia. Kto tie autá bude kupovať?? Ja by som bol najradšej aby každý mal aby sa Vám autá predávali , aby ľudia mali peniaze...ale nieje tomu tak momentálne ani tak skoro nebude...takže sa smiat s toho že vraj autá pojdu dole, nieje na mieste. Dosmejete sa v tedy ked budete vo svojich bazárikoch prepisovať cenovky smerom dole lebo nikto vaše budáre za take ceny nebude chciet a môcť kúpiť.
Týmto som tu nechcel nikoho provokovať, len poukázať na určite skutočnosti.
Lebo ked vidím že niekto napíše toto: "Autá vraj budú lacnejšie hahahihihehe" :40bd: :40bd: :40bd: alebo nebodaj že ťahá sánku s toho po zemi.

Tak sa mi chce s takého to dementného jedinca zvracať, a mal by sa zamyslieť nad situácioua hlavne nad sebou.
ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných