Kamera do auta

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

medvedjozo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.08.2015 12:53
Zdieľať na Facebook

Kamera do auta

Príspevok od používateľa medvedjozo »

Dobrý deň, potreboval by som radu. Chcem kúpiť do služobných aut autokameru pre pripad poistnej udalosti, plus potrebujem kontrolovať trasy a sposob jazdy zamestnancov. Viete mi niečo poradiť.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

patriciaz
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.08.2015 19:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patriciaz »

ja som kúpila prednedávnom do aut toto : http://www.truecam.sk/kamery-do-auta-tr ... ruecam-a5/ máme sice len 4 autá, ale nakolko som mala veľký problém s tým, že mi nejak nesedeli vykázane jazdy a množstvo spotrebovaného paliva musela som to riešiť. Je to trochu roboty na viac ale … celkom ľahko sa zistilo, kde palivo mizne... Plus sme ešte na jednom aute mali havarku, takže sme poistovni mohli poskytnúť rovno záznam z kamery...
medvedjozo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.08.2015 12:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa medvedjozo »

Fuha, tak to nepoteši. Našťastie ja tento problem nemam, chcem to skôr ako prevenciu. A ak sa ešte môžem spýtať čo sa týka noci ako nahráva?
patriciaz
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.08.2015 19:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patriciaz »

Zamestnanci u nas v noci nejazdia, ale keď som išiel na služobnú cestu zobral som to so sebou a skúšal som a zdalo sa mi to celkom slušne... aj keď bolo šero a aj keď bola tma.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Trochu mi to smrdí skrytou reklamou, lebo v predošlom príspevku akokeby písal žena a teraz zrazu píše muž

medvedjozo : prečítaj si tú nalinkovanú temu vyššie. Respektíve pohladaj recenziu po weboch čo sa používa u motorkárov čo všeobecne a ver že Truecam tam často spomínaná nebude, podla mna to je to najlacnejšie z číny...
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných