Kam až siaha svojvôla policie??????

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie kamarát , ale z radosťou by som toho francuzskeho policajta priviezol na slovensko a namiesto neho tam poslal 200 slovenských. Aby sa trocha preškolili.
Pokial by ten chlapec čo strielal ,trafil šoféra , tak táto téma vôbec nevznikne. Ale sedliacky rozum nepustí , ako môžem vypáliť v noci na auto ktoré má tmavé folie a neviem kto v ňom je???
Otočím to na polovnícku tému - ak pošlem jazvečíka do diery za líškou a nevracia sa - čo urobím ??? začnem strielať do diery aby som tú líšku zabil???? :3c90:
A ešte komentár priamo k videu - zamyslite sa prečo nie sú utečenci v Rusku ale napríklad ani v SAE
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chlapci už ste dávno prebehli cieľ (po slovensky...preskočili cez koňa)
oco vyhol si odpovedi...chalan ti zrazil dieťa,policajti nezasiahli...kľudne od tohoto bodu pokračuj.
Ak vidím svojvôlu a to vrece denne,tak práve takých a podobných ako ten chalan,čo na nich nič neplatí
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan nevyhol- všetky tieto prípady ktoré tu tak namáhavo tlačím do pozornosti sa stali v noci mimo obývaných oblastí ,kde neboli iné osoby a teda ani svedkovia.Ktovie prečo? Žeby noc prebúdzala v luďoch lovecké a zvieracie pudy? A teda páchatelia ani nikoho realne neohrozili. A zhodou okolností mám aj riešenie - staré komunistické ale fungovalo - Keď ma policajt zastavil v Janikovciach na motorke bez papierov tak som dostal po hube a zobral mi ventilky. A ja som ten črep tlačil až do NR (3h)
Prečo volakedy všetko fungovalo aj na celkom jednoduchých princípoch a teraz to nejde???
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zase si na otázku neodpovedal
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak by som odpovedal podla pravdy a celoživotného presvedčenia - tak mám ban nielen tu na fore ale aj na celom nete.
Preto odpoviem príslovím - lepšie je múdro mlčať ako tresnúť hlúposť. :40bd:
Ale dám zase inú odpoveď - policajt mal plné právo strielať ak by bol zasiahol páchatela , ak zasiahol nevinného ,je v rovnakej pozícii ako páchatel.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

oco13 : tvoja príhoda z minulosti s touto nič nemá, mna X krát ako mladistvého zastavili na mortorke, bez prilby, bez špz, bez VP a nikdy som nedostal pokutu. Ba pár krát nás chytili aj na aute bez VP, kludne 8ks ludí v žiguláku z diskotéky a pustili nás na 2x, ba aj na aute bez dokladov (dovezená stará 3-er E30 na nemeckých tabulkách a nie vždy to bola pokuta.

Ale nikdy som nezdrhal...

Lenže tu panstvo, či slečny v TT zdrhali, asi mali radi adrenalín.
Ešte raz opakujem - nikto sa nemôže čudovať že po nom začnú strielať ked na výzvy zastaviť vôbec nereaguje. Bárs bola noc tak sem tam nejaké to auto ide a mohla z toho byť fatálna nehoda, kde by boli aj 3-4 mrtvoly. Potom by každý ukazoval na policajtiov načo čakali, prečo ich nezastavili skôr...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No a presne o tomto to je.Ak by auto nechali bežať a kúsok na to ti zabije dieťa,okamžite zmeníš postoj k veci.Budú to hajzlíci,svine,lebo...keby zasiahli tak mohlo tvoje dieťa dnes žiť.Možeš sa ty aj ktokoľvek iný vrtieť v prípade ako červík v syre,nevykecáte to že ak by ste boli postihnutý vy,tak sa smerom k policajtom nebudete mať pekného slova.Sú zákonom zmocnený riešiť takéto veci,tak nech ich aj riešia.Zbytok národa nech dodržuje to čo dodržovať treba a nebude s nimi v konflikte.Ibaže zbytok národa presne vie čo zákonné je a čo nie,len z prehladom na to hádže bobka.
makrela
Príspevky: 2964
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Ach bože ,chlapi, obdivujem vás ako odborníkov,bez srandy, Milan je Pán, aj Bajo , aj Ivka, bez srandy, ale čo tu teraz obhajujete ,a hlavne akým spôsobom ma šokuje.
Ak by vám zramoval dieťa ,ak by spôsobil nehodu,ak by,ak by.
Ale to všetko mohol spôsobiť ak by ho to tupé policajné hovado bolo napr.postrelilo.
Ten chalan bol,či je grázel ,bezpochyby,ale on je len odraz tejto spoločnosti, dovolil si len to čo spoločnosť dovoluje , aké príklady vidí.Ale na obhajobu toho vraha.Aj ten robí len to čo mu spoločnosť dovolí ,ako je ako policajt pre svoju prácu spôsobilý. Mám suseda ,čo od vyučenia nič poriadne nerobil , v hodine dvanástej ho vzali za policajta ,po tlačenke na tom Naj ale najvyššom mieste.Aký to môže byť policajt? asi ako tento tupý zabijak.
Táto spoločnosť je v rozklade, a toto sú jej následky
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mhlavaty napísal:No a presne o tomto to je.Ak by auto nechali bežať a kúsok na to ti zabije dieťa,okamžite zmeníš postoj k veci.
Nezmením - pritiahnuté za vlasy, ale - v čase keď slovenská polícia má odvahu strielať po bezbranných - boli VŽDY moje deti doma.
Mne ide o toto - ak má raz policajt právo strielať - má aj povinnosť - strielať vždy , nielen vtedy ak mu to páchatel nemôže vrátiť.
Budem hnusne konkretny - prečo nikdy žiaden policajt nevystrelil na p.Ferusa????
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

makrela napísal: Ak by vám zramoval dieťa ,ak by spôsobil nehodu,ak by,ak by.
Ale to všetko mohol spôsobiť ak by ho to tupé policajné ho*** bolo napr.postrelilo.
Ano mohlo sa aj to stať že by postrelili vodiča a ten by potom havaroval do iného vozidla, ale nemuselo stať vôbec nič keby zastavil ihned ako zapli majáky
To je ten hlavný problém!!! Nezastavili na výzvy!!!
To že niekoho postrelili a umrel je už len dôsledok ich hlúpeho konania, takto sa na to treba pozerať, nijak inak. Strielali by po každom - aj po mne, aj po tebe, po hocikom keby sa zachoval tak ako tieto de-bi-lné decká
PS: každá akcia má reakciu - mohlo to skončiť predvolaním a pokutou a dalším zákazom. Vybrali si ako vybrali


Mladému by mali zošrotovať auto a doživotne prísť o možnosť získať VP a tak isto doživotne platiť za zmarený život vlastného kamaráta.

Predstavme si tú situáciu že by ho nechali tak - ignorovali ho(predvolať ho nemohli nakolko v danom aute nemali kameru). Myslíš že dotyčný 19 ročný fagan by sa polepšil? Ba by si začal ešte viac dvolovať, lebo by videl že ho majú v p<>i
Naposledy upravil/-a ivko1 v 19.06.2017 19:23, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak toto by aj mňa zaujímalo - prečo u nás neexistuje doživotné odňatie VP bez pardonu a opravných prostriedkov.????
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2964
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Keď sme už pri tom .prenasledovalo ho CIVILNÉ NEOZNAČENÉ auto , s blikačkami

Sme policajný štát, už áno
https://lefler.blog.sme.sk/c/457861/slo ... ml?ref=tit
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pozri a ked sa večer za tebou na dialnici rozbliká neoznačené policajné auto - trebárs čierny Superb, tak tiež na to dupneš?
Ja neviem stále čo je na tom nepochopitelné

Mna kedysi doma chytili na obyčajnej tmavozelenej Fabii kombi, ked som jazdil na tej bezdokladovej 3-er E30. Idem si z obchodu a niekto na mna zablikal svetlami, ukazuje mi aby som zastavil....

Vravím si čo otravuje, nepoznám ho. Šiel som domov, idem parkovať a znova, tak sa pýtam čo chce a vytiahol preukaz...
Auto nemalo papiere, ja som nemal VP a nedostal som ani pokutu, ani odklad, nič... Len sa pýtali od koho sme to kúpili, tiež boli v dačom namočený
Naposledy upravil/-a ivko1 v 19.06.2017 19:43, upravené celkom 1 krát.
makrela
Príspevky: 2964
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chlapci čo trepete,zastavilo ma auto,civilné až potiaľ,že mu blikalo červené a modré kdesi na palubovke.Logoval som auto jedného nemeckého pána a vyslovene žiadal mu naložiť a odskúšať pretože bude jazdiť kde bude jazdiť,tj velmi rýchle.Sklapol som a zastal,ak by nie,nemali by šancu.Ale čo to je za idiotský nápad nezastať ? Len preto že pol SVK si robí čo chce ? Prišlo to,čo muselo prísť,a som velmi za aby sa zmenšil dvor a zväčšil bič.
Zamknuté

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných