809 739
inzerátov
Pridať inzerát

Jeep Wrangler 95 - dusenie motora

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jeep Fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Tibbko
Založený: 30 január 2009
Nabehané: 3 dní 22 hod 11 min
Predmet: Jeep Wrangler 95 - dusenie motora PríspevokZaslal: 31.05.2016 10:12   
Zdravim, mam wranglera rocnik 95, 2,5l benzin + plyn a robi mi taku vec ze na volnobehu mi klesaju otacky az do kym auto nezdochne, za jazdy ho niekedy dusi niekedy nie, obcas streli z vyfuku....vacsinou to robi len ako sa zohreje motor. Auto za poslednych 6 rokov najazdilo cca 2000 km (olej ani ziadne ine veci tam za tich 6 rokov menene neboli) ...teraz som vymenil olej, filtre, sviecky a auto islo 5 dni pekne az kym zase nezaclo robit to iste. Je tam aj montovany plyn ktory netusim ako dlho tam moze byt ale zevraj by to s tym mohlo mat nieco spolocne,. Na plyn auto nedusi akurat na volnobehu zdochne a taha len do nejakych 3 tisic otacok.

U nas v servisoch sa na to nikomu nechce pozriet tak ak by niekto vedel kde by mohla byt chyba bol by som mu vdacny
Citovať
***zmazaný člen***
Založený: 01 január 1970
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 01.06.2016 08:28   
osobne nemam ziadne skusenosti s tymto autom ale za predpokladu ze tam mas karburator hladal by som chybu v zapalovani moze byt ze bude stacit vymenit hlavu rozdelovaca plyn docasne nepouzivaj vyries chybu a potom pridaj plyn
Citovať
sbf
Povedomá tvár - Favorito (39)
Založený: 06 február 2009
Nabehané: 4 dní 4 hod 29 min
PríspevokZaslal: 01.06.2016 09:55   
sitko v nadrzi, lambda treba poporiadku moc neverim ze nenajdes dielnu kde sa v tom nechcu rypat alebo to vezm do ziliny (jeepparts.sk) - tamojsi chlapici ti ho 100% spojazdnia ale neviem pri kolko eurach zacina ich ochota.
Citovať
slash23
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 03 august 2009
Nabehané: 3 hod 46 min
PríspevokZaslal: 01.06.2016 19:59   
Zanesená škrtiaca klapka?
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jeep Fórum