Jeep Grand Cherokee SRT8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee SRT8

Príspevok od používateľa Rolfos »

O tomto aute nevie niekto nahodou, co je zac? Preco je to take lacne? Mna napadaju iba dve mozne priciny a to bude, ze je to nejaka buracka, pripadne nieco s pochybnou minulostou, alebo pri 50tisicoch je treba urobit nejaky fest drahy servis(zase co moze byt na Jeepe nejako otrasne drahe? akurat tie velke Brembo brzdy mozno...).
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mozno keby si sem este tak hodil link ze o ktore auto ide tak by to bolo aj k veci kusok
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Jeden dôvod na lacnosť toho auta je, že to je amerika. Ameriky sa predávajú lacno, lebo pre veľmi náročných slovákov, ktorí sú takmer dokonalí ľudia sú ameriky veľmi nekvalitne vypracované....čiže to je prvý dôvod a druhý dôvod je, že SRT8 je 6,1 litrový 8 valcový motor...A to už zas slovák si povie, že uživí radšej 4 Octavie ako jedno SRT8...takže vlastne reálna nepredajnosť toho auta tlačí cenu dolu. čo sa týka drahého servisu, tak hádam keď chcem kúpiť SRT8 tak mám pár tisíc eur na základné servisovanie toho auta...Nie?
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Divne, link som daval.

Zrejme to bude proti pravidlam fora zverejnovat link na konkretne auto a zrejme to admin zmazal.

Tym padom ale zrejme cela tema staraca zmysel...
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

comer napísal:a na to ze je to podla mna skor sportove auto tak je aj celkom luxusne,
neblazni ze tato tazka krava je sportove auto... silny motor este neznamena ze je to sportak
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

ID 1937202 Mal si na mysli tento?Treba ho ísť pozrieť s mechanikom,inak tieto verzie majú zosilnenú prevodovku/MB/ nápravy,motor tak by niečo mali aj vydržať.Pred rokmi som chcel kúpiť Chrysler 300 SRT8 no odradil ma interiér.Ale!Zvuk motora ťa zloží.Ale aj návštevy u pumpy.Ak chceš podobné auto/síce slabšie/ ale s kvalitnejším interiérom tak X5 4.8is....Ale SRT je delo ak ho naštartujú tak zo zvuku ti bude po chrbte behať mráz to mi ver.
kiki1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 23.04.2009 17:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiki1 »

cena je velmi zaujimava.... asi aj preto ze podla anteny na pravom blatniku je to usa model a nie europsky. Tym padom by som si to dal pozriet ci to nebola totalka alebo nieco take. to ti v pohode v znackovom servise alebo na KO urobia.
prwe tych co si myslia ze to auto nie je sportove: zrychlenie 0-100 pod 5 sekund. ked sa to zacalo robit tak tomu hovorili v statoch Porsche killer. nebudem sa uz ani vyjadrovat cena noveho v porovnani s Cayenne...
nani33
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 30.03.2010 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nani33 »

us model bude mat akurat mozno svetla bez nastavovania [ ak nema xenony ] tacho v milach a mozno nejaky este maly rozdiel.[ oznacenie , smerovky a pod ]
a dovoz z usa byva casto nejak opravovany a lakovany.ak to ale nie je pozvarany kus gitu tak by mi pekne spravene a nalakovane auto nerobilo problem.
mal som viac jeepov , vzdy benziny s lpg a nikdy nebol ziadny problem. ano jeep nema take super uzasne licovane plasty ako nemenovane eu znacky , ale za servis ani nedas svoj rocny plat.
a americky atmosfericky benzin neznicis ak nie si nejaky magor bez citu.
ak na to mas tak si to dopraj , lebo za par rokov mozno budeme chodit iba na nejakych 0.7 V2 TDI
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

comer napísal:
martino611 napísal:
comer napísal:a na to ze je to podla mna skor sportove auto tak je aj celkom luxusne,
neblazni ze tato tazka krava je sportove auto... silny motor este neznamena ze je to sportak
no nebdem sa tu stebv hadat ale asi si sa v tom este neviezol tak nevies ocom to je :2f93:
to mas pravdu neviezol ale auto ktore ma cez 2 tony sa asi bude spravat inak ako sportak s vahou nieco cez tonu. jedna vec je rychlost po priamke a druha ako sa s tym daju jazdit zakruty... fyzika nepusti. sportove auto nieje len o vykone

ad kiki12: v amerike maju celkovo iny pohlad na sportove auta vid ich muscle cars... vykon ohromujuci a teda aj zrychlenie pod 5s, avsak kvoli tragickemu podvozku je to o drzku...
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

martino611 napísal:
to mas pravdu neviezol ale auto ktore ma cez 2 tony sa asi bude spravat inak ako sportak s vahou nieco cez tonu.
Ja len, ze ktory sportak, ktory nema viac ako 5-6 rokov, da sa pouzivat na kazdodenne jazdenie a da sa normalne kupit za podobnu cenu ako ten Jeep (teda nebavme sa o Lotuse alebo Miate) ma vahu okolo tony?

Napr. take C63 AMG(cena samozrejme niekde inde, ale je to jedno z mala modernych sportovych aut co poznam), ma s vybavou nejakych skoro 1900 kg, mozno aj viacej, Jeep nejakych 2100 kg-2200kg.

Inak diky vsetkym za postrehy. Dostal som dneska ponuku celkom dobru na G500-ku, tak to bude celkom tazke rozhodovanie...
dodgezmail
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 03.06.2008 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodgezmail »

Možno to až take ťažke nebude. G 500 môžeš porovnať tak ku Gr. Cherokee 5.7 nie ku SRT tomu sa skôr približuje G 55 AMG tak isto podvozok u Gr. Cherokee je predza len stabilnejší. Ale je pravdou, že v G-klasse budeš väčší frajer!

Ked SRT vyšiel bol najrýchlejším SUV na trhu dokonca zrýchlenie bolo lepšíe než u Porsche Cayene Turbo! Porsche na to odpovedalo verziou Cayene Turbo S ale jej cena už bola inde.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

dodgezmail napísal:Možno to až take ťažke nebude. G 500 môžeš porovnať tak ku Gr. Cherokee 5.7 nie ku SRT tomu sa skôr približuje G 55 AMG tak isto podvozok u Gr. Cherokee je predza len stabilnejší. Ale je pravdou, že v G-klasse budeš väčší frajer!

Ked SRT vyšiel bol najrýchlejším SUV na trhu dokonca zrýchlenie bolo lepšíe než u Porsche Cayene Turbo! Porsche na to odpovedalo verziou Cayene Turbo S ale jej cena už bola inde.
Zase G500 ma uzavierky, daju sa nan obut 16ky pneu(to sa ani na G55 nedaju), SRT8 nema ani redukciu. Obe tie auta maju hodne do seba.
kibic
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.02.2011 02:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kibic »

jeep srt8 je sportove auto...to auto da 100m// 4,8sek.....ma to cez 430konii....to jeee strelaa auto....vozil som sa na tom dost krat....tak viem o tom svojee... ;-)
tondas
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.01.2006 20:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tondas »

auto bolo kradnuté
tondas
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.01.2006 20:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tondas »

martin BA aj ja som z BA !aké máš auto? ja mam 5,7 hemi ganda jedno viem isto ze by s mal kurevsky problem ma dobehnúť s hocijakým športiakom ak chceš môžme si to vyskúšať! PS:srt8 je dobra volba aj ja nad ním uvažujem !

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných