772 857
inzerátov
Pridať inzerát

Jeep Grand Cherokee - oprava el. regulacie variability turba

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jeep Fórum
Odpovedať Nová téma
<12
Autor Správa
pidizvi
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (135)
Založený: 20 september 2011
Nabehané: 24 dní 20 hod 34 min
PríspevokZaslal: 25.09.2017 12:03   

Cez vikend som si konecne na to nasiel cas a motor uz ma zase povodny vykon. Pravdepodobne bol problem vo vadnom tesneni, medzi takym plastovym rurkovym adapterom (drzi cidlo, asi teplota) a telesom skrtiacej klapky. Tesnenie este pred klapkou. Tam je uz vzduch so zvysenym tlakom. Testenie malo odlomeny kusok asi 2cm po obvode. Takze zrejme to meralo nespravne hodnoty a podla toho nespravne ovladalo variabilitu, hoci samotna bola mozno stale v poriadku.
Spolu s tym som vsak este raz pozrel tu variabilitu a na casti s plosnym spojom su na boku take tenucke kontakty. Isiel som ich jemne skontrolovat malym srobovakom, ze ci su spoje pevne a proste sa mi ulomili... takze letovanie, zbytocna robota navyse. Este zabavne, ze to bol podla netu vraj nejaky nerezovy kontakt a tam proste cin nechyti, skor roztopi dosku 5cm odtial. Odporucali obrusit a pod tym je iny material, ale nie je sranda brusit na plosaku vrtackou drzanou v ruke. Nastastie sa podarilo.

Taketo tesnenie to bolo, z tohto obrazku cislo 5:
Odpovedať Nová téma
<12

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Jeep Fórum