Jeep grand cherokee 3.0crd, svojpomocná oprava SHIFTER

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tam je jeden obrovsky problem..nikasil v motore..a ten ked sa vysype, konecna..neopravitelne..radsej by som siel do tej 300 - 350 D..alebo potom 500i..ta vydrzi viac...tie 600vky su ta najhorsia volba..
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

no veď práve...toto tu niekto spomínal. ale nemôžem od tých áut odtrhnút oči. pre mna je to kus nádherného auta. asi som chorý..
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takych nas je viac.. :-\
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

:28b7: :40bd:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

je zaujimave, ze sa k tejto teme a k tomu, co sme pisali, dnes okamzite vyjadroval jeden z mechanikov v servise, ktory som ja napriklad ani len naznakom nespomenul..je uplne jedno, o ktorom servise sa bavime a bolo to pisane vo vseobecnej rovine..rovnako som nepovedal, ze to robia VSETKY servisy, ale je vela takych, ktore to robia..a nie je to nic tajne..

ze by to bolo tak, ze trafena hus zagaga?

nerozumiem tomu, dolezite je, ze mi povedal, ze '' vsetci vedia kto si''...

este raz, tieto veci sa bezne robia, a nemenoval som konkretny servis, a dokonca nemam znamych len v jednom servise..

a navyse, nemam dovod spovedat sa komukolvek, najma ak si vztahuje veci pisane na tomto fore na seba..

proste, takto to je a trvam na svojich tvrdeniach..

vsjo..

chcel som to hned za horuca vysvetlit a urovnat, napriek tomu ze som v nemecku..
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

VinicP napísal:no veď práve...toto tu niekto spomínal. ale nemôžem od tých áut odtrhnút oči. pre mna je to kus nádherného auta. asi som chorý..
Kua aká choroba, keď ho miluješ nie čo riešiť, a na pohlavý nezáleží keď sa majú dvaja radi.
Ja ich mám doma dvoch a poškulujem po treťom.A,M a mal som aj SLK, ale tááák veľmi ho chcem znovu.
Nevymení niekto SLK class170, za P206 1,4HDi 05, kúpenú SK.
Prosím :300f:
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Nazdar. Založil som dávnejšie túto tému - ako som si sám opravil SHIFTER na jeepe. Noo a dnes mi prišla poštou z JEEPU - pozvánka - zvolávačka na JGCH model- 2005-2010 + COMANDER 2005-2010 cit:
"softvér riadiacej jednotky systému pohonu Vášho vozidla môže bez predchádzajúceho pokynu vodiča vykonať nečakané preradenie rozvodovej skrine do polohy neutrál. Tento stav umožnuje nechcený pohyb vozidla pri jeho zaparkovaní, čo môže spôsobiť haváriu"

Takže majú zvolávačku kvoli týmto problémom - treba sa objednať.

A neparkovať oproti vozidlu jeep GCH a comander :40bd: :40bd:
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
ahaw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2016 12:23
Zdieľať na Facebook

poznas mechnik. z MB co opravuju jeep crd 3v6 aj podvozok

Príspevok od používateľa ahaw »

scorpi4 napísal:je zaujimave, ze sa k tejto teme a k tomu, co sme pisali, dnes okamzite vyjadroval jeden z mechanikov v servise, ktory som ja napriklad ani len naznakom nespomenul..je uplne jedno, o ktorom servise sa bavime a bolo to pisane vo vseobecnej rovine..rovnako som nepovedal, ze to robia VSETKY servisy, ale je vela takych, ktore to robia..a nie je to nic tajne..

ze by to bolo tak, ze trafena hus zagaga?

nerozumiem tomu, dolezite je, ze mi povedal, ze '' vsetci vedia kto si''...

este raz, tieto veci sa bezne robia, a nemenoval som konkretny servis, a dokonca nemam znamych len v jednom servise..

a navyse, nemam dovod spovedat sa komukolvek, najma ak si vztahuje veci pisane na tomto fore na seba..

proste, takto to je a trvam na svojich tvrdeniach..

vsjo..

chcel som to hned za horuca vysvetlit a urovnat, napriek tomu ze som v nemecku..
Naposledy upravil/-a ahaw v 16.01.2016 12:55, upravené celkom 1 krát.
ahaw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2016 12:23
Zdieľať na Facebook

ako je poruchovi sistem vzduchoveho podvosku cdr 3 v6 nevie

Príspevok od používateľa ahaw »

VinicP napísal:Nazdar. Založil som dávnejšie túto tému - ako som si sám opravil SHIFTER na jeepe. Noo a dnes mi prišla poštou z JEEPU - pozvánka - zvolávačka na JGCH model- 2005-2010 + COMANDER 2005-2010 cit:
"softvér riadiacej jednotky systému pohonu Vášho vozidla môže bez predchádzajúceho pokynu vodiča vykonať nečakané preradenie rozvodovej skrine do polohy neutrál. Tento stav umožnuje nechcený pohyb vozidla pri jeho zaparkovaní, čo môže spôsobiť haváriu"

Takže majú zvolávačku kvoli týmto problémom - treba sa objednať.

A neparkovať oproti vozidlu jeep GCH a comander :40bd: :40bd:
ahaw
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.01.2016 12:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ahaw »

caute nevie niekto aku ma poruchovost respektive životnost či je treba neako servisovat podvozok vzduchvi na jeep crd 3 v6 a ako je to drahe popripade ci niekto nepozna mechanyka z autoriz. servisu ktori to robyl dik

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných