Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Limited

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

EVONES
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.03.2009 11:54
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Limited

Príspevok od používateľa EVONES »

Ahojte! Uvažujem o kúpe tohto vozidla (RV 2006 - do 125 000km) a rád by som sa informoval aké máte skúsenosti s týmto vozidlom, prípadne načo si treba dávať pozor pri kúpe. Ďakujem :-)
Lucifuk
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 30.01.2007 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lucifuk »

Zdravim dobra volba mam toto auto ale mam zatial poctivych 86tis km ziadna velka zavada zatial nebola
pri kupe obzeraj tak isto ako kazde ine hlavne motor ci je suchy diferak zadny ci je suchy a take bezne veci
EVONES
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.03.2009 11:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EVONES »

Ďakujem Lucifuk :-)
EVONES
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.03.2009 11:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EVONES »

Mám na Vás ešte jednu podotázku. Aký je rozdiel medzi Limited a Overland? Jedná sa len o doplnky vo výbave alebo je v nich nejaký zásadnejší rozdiel?
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

Medzi nimi je rozdiel len vo výbave...Ale napr. laredo má iný systém pohonu,nemá redukciu...Ináč,ja som dost sklamaný....auto sa mi vidí dost nedotáčavé,velmi málo miesta nad hlavou vpredu,pre zadných pasažierov dost nepohodlný posed..Ale zas so spotrebou som celkom spokojný...na plyne.Náhr. diely sa velmi v motor-car kupovat neoplatí,radšej z Brna-nové,alebo aj z PL,aj nové aj použité...
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

Zdravim Robert7305 neni to uplne tak laredo ma redukciu a kazdy jeep v europe ma redukciu to len te co su dovezene z USA konkretne 3.7 laredo nema redukciu ostatne maju vsetky od motora 4.7 v USA maju v zaklade 4x4 + 4LO a v europe je zaklad ku kazdemu jeepu 4x4 +4Lo ale zalezi na zvolenom systeme pohonu lebo v zaklade len laredo ma Quadra trac II a za priplatok Quadra drive II a od limited vybavy ma kazdy jeep uz Quadra drive II. a rozdiel je takyto : QT II ma len 4X4 a redukciu ale QD II ma okrem tohto aj elektronicke uzavierky dif. vsetkych troch (ELSD) a pracuje to super ako celok . takze len tolko ....
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

Dík za info,to som nevedel,že europske modely maju všetky..Som videl,že 3.7-mičky Lareda nemáju tu páčku ...Ja mám US model..a fakt ten systém QD II pracuje super,ani som neveril,kde sa s tým dá dostat..
Lucifuk
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 30.01.2007 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lucifuk »

spotreba podla mna na to auto je dobra za mestom sa viem zmestit do 10 ked idem v celku normalne a mesto neriesim proste ziadny jeep v meste nezrat nebude
a diely to je pravda su drahe ale tak co nie je drahe stale nam to nebude po voli
co sa tyka toho pohodlia ako vodic a spolu jazdec podla mna ok ale vzadu je to len lavica obtiahnuta kozou - vacsina americkych aut strednej a vyssej strednej triedy ale vzadu nesedim neriesim
a co sa tyka overlandu ked uz mam dat tolke peniaze tak radsej overland nech to ma vybavu
a proste kupa jeepu pomer cena/rok/vybava nieje co riesit
X5 2006 125tis km nekupis za 18tis eur :D
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Robert7305

čo sa týka k dielom niečo je na Sk aj Aftermarket, ale zatial veľa vecí sa dá jedine origo, a Kubáček z Brna má čo to porovnávam už nejaký ten pátek v priemere o 20% drahšie ND ako ked berieme z BA v Motor care. Takže možno niečo má lacnejšie ale posledne sme brali zadný náboj pre WH 3,0 CRD pre a u kubáčka to bolo v prepočte 223 Eur a od motor cára na zákazníka 195 Eur.

A.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných