Jeep Grand cherokee 3.1td - vyskospojka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand cherokee 3.1td - vyskospojka

Príspevok od používateľa auctions »

zdravym chlapci mam jeep grand cherokee 3.1td 5 valec motor vm ,auto sa zacalo priehrievat pri rychlej jazde (70-90)km/h na volnobehu sa nepriehriva skusal som to hlavy som vylucil pre 2 mesiacmi hlavy na vybruse a vsetko co ktomu patri nove tesnenie,nova vodna pompa,novy termostat, mechanik mi povedal ze je chybna vyskospojka ,us tomu nedavam ziadnu nadej co sy myslite bude to vyskospojka ? ako zystim ci je fakt chybna,alebo co dalsie to este moze byt?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nazdar,

Toto ber ako dobrú radu... Ak by si pokračoval vo svojej predchádzajúcej téme, potencionálny "radcovia" by si vedeli spraviť lepší obraz o tom, čo sa už v súvislosti s tvojím problémom preberalo (aj keď si to tu zhrnul)...

Navrhujem skopírovať toto tvoje zadanie sem: Jeep 3.1TD - Prehrievanie motora

Budeme aj tak kamaráti?? :-\
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To je výškospojka alebo viscospojka? [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_think.gif[/img]
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To nepatrilo tebe, ale autorovi témy...
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

keď sa nabudúce začne prehrievať tak okamžite zastav a skús či pri bežiacom motore vieš viscovrtulu zastaviť, ak sa ľahko zastaví tak je v háji, ak ti to odsekne ruku tak je v pohode :4090:
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ak to vyvaruje vodu...boli tie hlavy odtlakovane a riadne prezrete ci nemaju praskliny? tesnenie je MLS a da sa znova pouzit (malokedy povoli), za 60 e si si mohol dopriat nieco prijemnejsie
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

v týchto dňoch náporové chladenie pri takejto rýchlosti určite motor uchladí, skôr by som sa obával niečoho iného... toho, čo už raz riešil.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

pri tychto nevydarkoch ako je 3,1 - je samovrazda ak sa nedaju odtlakovat,vymenit ,zrovnat hlavy nakolko som sa este nestretol aby pri probleme nebola min. 5ta hlava k.o,,aj ti tlakuje hadicu ????,,
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

hadice netlakuje vymenili my dnes tu vyscospojku volaly mi z servisu ,ze tak zohreje sa to na 98c a zevraaj potom rucicka sa vrati naspet na 90c takze asi bi to malo byt ok co sy myslite vy otom je to normalne ta teplota 98c? no uvydim zajtra sy idem po teho nestastneho jeepa do servysu potom dam vediet ako to dopadlo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ďalší dysgrafik?
texman
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.12.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa texman »

pred rokom som aj ja mal tento motor-fuj,uz nikdy viac. Robilo mi to iste,bolo zle viecko na nadobke na vodu,nedrzalo tlak a vyhadzovalo vodu,a tym sa prehrievalo. Predaj to
texman
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.12.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa texman »

aj sa to hrialo na 100 stupnov,vymen viecko a mas pokoj.Potom cakaj presknutie hlavy
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

to us mam za sebou nakonec ma to donutilo vymenit motor chybny bol blok motora mozte us uzatvorit tuto temu,dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní