Jeep Grand Cherokee 2,7 crd

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sajoo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.08.2008 20:13
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 2,7 crd

Príspevok od používateľa sajoo »

Dobry den. Chcem sa spytat majitelov Jeepu Grand Cherokee s motorom 2,7 crd na spotrebu paliva a celkovu spolahlivost planujem kupu tohto vozidla .
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

Zdravim ta, ked najdes dobry model zachovali, tak budes spokojny mam od novoty teraz 216tkm bez poruchy. pri 100tkm vstrekovace za 2000e ale zalezi aj od kvality nafty... inac vynikajuci motor spolahlivy. kukni si aj starsie prispevky moje a popisal som toho dost. alebo mi napis sukromnu spravu. spotreba cca 10-11 litrov. vykon taky ze ponahanam hociake osobne auto vdaka krutiacemu momentu 400nm to ide velmi pekne :) a v terene jedno z najlepsich aut Land Cruiser, Discovery, Gecko, vdaka vahe 2tony to auto zvladne velmi vela nezavisly ram a tuhe napravy garantuju vyborne krizenie a hlavne samosvorny diferencial v predu v zadu a uzavierka v strede s redukciou 2.72:1 je auto ktore zvladne viac ako si ty dovolis ....


K.
sajoo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.08.2008 20:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sajoo »

Dakujem velmi pekne viem ze kazde auto sa kazi mal som ich asi 30 roznych znaciek a veku s toho 5 audin a 3 mercedesi, ktore mimochodom boli zatial to najkvalitnejsie co som kedy mal takze ma neprekvapi nic len chcem vediet s cim mam ratat a neodhovori ma nikto od neho dik moc keby som nieco potreboval tak sa obratim na teba dakujem este raz .
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

Je to vyborny motor, do Grand cherokee optimalny, ten motor je od mercedesu, daval sa aj do ML270 diesel. Pozri recenziu na www.autorubik.sk
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

2.7 CRDI = 270 CDI
3.0 CRDI = 320 CDI

Agregaty od Mercedesu, spolahliva a jednoducha koncepcia, jedno turbo, retazovy rozvod, DPF od 2006 alebo 2007.
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

Ano je to spolahlivy motor, celkovo je to auto velmi spolahlive, interier sem tam vrzne ale to asi na kazdom starsom aute, nikdy by som ho nevymeniil za ine. a ten losi test jaaaaj pani trosku si nastudujte problematiku- venujem sa jeepom uz dlho a viem ze jeepy ktore tam boli testovane sa naklonili moc samozrejme zalezi aj na soferovy. Inak obratom spravil chrysler niekolko testov a nic. teraz otazka neboli tie auta ozaj pretazene? alebo to zplatila konkurencia aby sa naklonil? a preco zrazu od 2012 sa ziadne nenaklonilo? mame doma aj WK2 granda a skusal som to na letisku a ver mi ze ani naznak prevratenia..... v kazdom pripade kupu 2.7 crd jeepa schvalujem.....


K.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný