Jeep Grand Cherokee 2.7 crd 2003

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

duso89
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2012 18:23
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 2.7 crd 2003

Príspevok od používateľa duso89 »

Zdravim mam taky problem s jeepom. svieti mi kontrolka poruchy motora a nechce mi prehodit prevodovy stupen. ziadny stale je prvi spatecka ide... A mam automat. ani sekvencne hadzanie nefunguje... uz mi to raz ci dva krat spravilo ale zhasla kontrolka a hadzalo rychlosti dalej. bol som na diagnostike a vobec nechce nacitat radiacu jednotku ale ostatne vaci ano ako ABS, klimu.... kazali mi odpojit baterku na 2 hodini a potom znovu spravit diagnostiku pomoze to ????
Neviete mi prosim niekto poradit bodla by mi pomoc lebo neviem ako
sabikes
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 20.10.2006 18:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sabikes »

mal som tiez taky problem, toto iste mi robilo MLko, bolo to prevodovkou...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Inú diagnostiku a vyčítať hlavne TCU (transmission control unit)
lumenos
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 30.05.2007 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lumenos »

Kedy bol meneny olej v prevodovke + filtre? je tam dostatok oleja? Ak nie obrat sa na www.jeepparts.sk oni Ti pomozu zo vsetkym. Potrebujes diagnostiku DRB III.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Neexistuje aby nenacitalo nejaku zavadu. Predpokladam , ze je na prevodovke nudzovy rezim, preto neradi... Vybrat, opravit
duso89
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2012 18:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duso89 »

vazne nejde nacitat ved som bol pri tom a v druhom servise mi vravel ze dlho nacitava ze nenacita a smiem sa opytat kolko tak stoji repas prevodovky???? hmmm dakujem

co je lepsie repasovat ci zohnat novu???

a zistil som ze mam aj slabu baterku to na to nemoze mat vpliv???
peter1230
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16.02.2013 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1230 »

ahoj, mam uplne ten isty problem :3c90: - neradi a ani na manual... Ako to dopadlo prosim Ta u Teba? Bola to prevodovka? Kolko to stalo?
Dik
duso89
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.11.2012 18:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duso89 »

Serus no moj jeep je este v polsku ale zistili ze neje problem s prevodovkou najprv sa bali o vstreky. A nakoniec zistili ze ma fusersi zapojeny alarm a radio takze zhanaju schemu na zapojenie a mal by frcat aspon dufam a kazdy koho som sa pytal alebo bol jeep vraveli diagnostiku inak sa mozes pripravit menit pol auta asi tak
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Peter treba ísť na relevantnú diagnostiku, idálne fabrickú nakoľko tam môže byť súbor chýb.

A.
peter1230
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16.02.2013 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1230 »

Chlapi dakujem! Zajtra idem do Jeepu objednat sa na diagnostiku... Niekde na Jeep fore som sa docital, že chalan mal to iste a bolo to v baterke - dal novu a prevodovka frčala... Ja tam mam tiež "slabu" baterku - nabil som ju celu noc do plna, ale stav sa nezmenil - kontrolka svieti a neradi...
Tak uvidim co povie diagnostika. Dam vediet...
P.
:4012:
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Tak veľa úspechov, a ak si fyzicky odpojil baterku a máš načítané chyby v pamäti rj tak je lepšie cez diagnostiku ich resetnúť.

A.
peter1230
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16.02.2013 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1230 »

Andrej dakujem, dal som novu baterku, v Jeepe urobili ako si povedal - resetli - prevodovka radi ako nova...
Maju teraz akciu jarna prehliadka za 12 eur!!!, tak som ho nechal aj kuknut a aspon viem co ma čaká... predne brzdy, nejaka trubka serva, ramená zad. napravy, naplne.... Ale z prevodovky sa teším :o
Andrejjeep
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 15.07.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrejjeep »

Tak keď budeš niečo potrebovať tak sa ozvy na Tvoje povozítko je dosť dielov aj iných ako MOPAR.

A.
peter1230
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16.02.2013 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1230 »

Ok.
P.
bodoxx
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.10.2006 08:58
Zdieľať na Facebook

spojky

Príspevok od používateľa bodoxx »

Pre buducnost, treba pisat aj odjazdene kilometre. Mal som to dvakrat, vymenit spojky. Pocas prevadzky pravidelne kontrolovat a menit olej+filter na prevodovke.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných