Jeep Compass 2.0 CRD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

YxoYpsilono napísal:skarede, male, americke.

bieda. :300f:
....ake vystizne :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> r.v. 2007 a common rail ???? no ??? neviem neviem

prave vtedy zacali... je pravda ze v Golfoch a Passatoch boli (zrejme) az od roku 2008 - urcite v 2008mom boli, 2007 som si nie isty. V kazdom pripade automobilka ten motor a system mala pripraveny, ved nech sa na mna niekto nehneva ale v dnesnych dobach poskladat motor je komponentny system podobne ako pocitac. Ano, odladit na tom software s DPF je trosku ina robota pokial to firma nechce predrazene kupit od Boschu ale to uz je zase ina konspiracia takze prestanem.

keby nebolo treba DPF kvoli emisiam tak proste kupis bosch cerpadlo, bosch vahu vzduchu, bosch riadiacu jednotku, bosch vstrekovace (vsetko z toho tam budes mat ajtak cize... ziadna robota navyse) a nalozis to na blok motora s turbom. Od Boschu mas predpisane vstupne parametre napriklad pre to turbo a dostanes do ruky referencny software ktory samozrejme musis zaplatit. Vsetko ostatne je len tvoja sikovnost.
marcelko007
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23.07.2008 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcelko007 »

Ja som si taky Compass kupil a som maximalne spokojny. Vonkajsi dizajn sa mi velmi paci aj vsetkym susedom. Motor 2.0CRD je super v pomere vykon spotreba na dane auto. Interier sa mi velmi paci kedze si nepotrpim aby vsetko bolo oble. Velmi rychlo si clovek zvykne. Osobne odporucam.
bradacka
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.03.2005 02:53
Zdieľať na Facebook

Jeep Compass 2.0CRD 4x4,2007

Príspevok od používateľa bradacka »

Ahoj, splnil som si jeden zo svojich snov a kúpil som si starší Jeep Compass. Áno, interiér je strohý ale zato exteriér je úžasný. Aspoň mojej manželke sa páči a to je hlavné, čo sa budem vadiť!! Len sa ešte neviem zorientovať v olejoch, ktoré sa používajú, jeden hovorí Mopar, druhý Castrol, neviete o nejakom serióznom údaji resp.nemáte niekto skúsenosti s týmto autom a vecami okolo neho? Ďakujem.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

na značke nezáleží samozrejme s nejakou výnimkou huan juan ix 35
kľudne niečo bežné ide len o mazaciu triedu oleja
bradacka
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.03.2005 02:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bradacka »

Dám tam Castrol Edge Turbo 5W-40W. Potvrdil mi to aj autorizovaný predajca, vraj keď to tam dával bývalý majiteľ, veselo v tom môžem pokračovať.
TitusXX
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 15.07.2008 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TitusXX »

Zdravím,neviete kedy treba meniť rozvody? Je to 2.0 CRD 166000km,r.v.07...
TitusXX
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 15.07.2008 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TitusXX »

Dík,a tam neni reťaz?
petrik1976
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.04.2022 23:27
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep Compass 2.0 CRD

Príspevok od používateľa petrik1976 »

Nazdar mam jeep compass 2008 dosť mi bije zadná náprava keď vletim do vytlku je to normálne? Ma to dosť tuhý podvozok
petrik1976
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.04.2022 23:27
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep Compass 2.0 CRD

Príspevok od používateľa petrik1976 »

Jeden mechanik mi povedal ze silentbloky sú v riti tak neviem ci sa pustiť do vymeny
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep Compass 2.0 CRD

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No preto sa to volá lebo to tak označia výrobcovia v kooperácii.Renaultové Hdi nemá z Hdi spoločné vôbec nič ( v určitých autách).Je to skôr pragmatizmus,ťaženie z mena značky a plní to nejakú funkciu. Inak v Jeepe je Tdi,čo je moja oblasť.Napriek tomu som viac Jeepov odmietol robiť z neochoty trestať sám seba,nechcem písať podrobnosti.Komu sa ráta ako dobrá voľba nech do toho ide.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep Compass 2.0 CRD

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

A niečo k otázke o búchaní by sa nenašlo, majstre?

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní