JEEP ČI NISSAN

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tadecka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.12.2008 10:42
Zdieľať na Facebook

JEEP ČI NISSAN

Príspevok od používateľa tadecka »

zdravím

poprosil by som o radu pri vybere ojazdeneho vozidla, ktore budem pouzivat v stredne tazkom terene tak aj ako auto na cesty. vybral som si dva vozy medzi ktorymi sa neviem rozhodnut. Jedna sa o Jeep Cherokee 2,8 CRD alebo Nissan X-Trail 2,0 dCi? oba modeli rok vyroby 2008 az 2010.

vdaka za odpoved
dexter1
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.12.2014 08:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dexter1 »

ja by som zase volil nissan, porovnaj si ceny nahradnych dielov + na rubiku su napisane caste chyby aut porovnaj a podla toho sa rozhodni
Insomnia
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 30.03.2008 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Insomnia »

ja som mal aj x-traila aj teraz jeepa konkretne patriota. a co sa tyka dielov tak jeep je iste lacnejsi jak nissan staci si len porovnat cenu zotrvaku na spojke ci inych dielov a hned je jasny vitaz.. ceny nissan dielov su nekrestanske
adrianx
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 06.11.2014 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrianx »

jeep je na diely lacnejsi? to by som si nikdy nebol pomyslel
Insomnia
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 30.03.2008 17:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Insomnia »

Samozrejme to aj zalezi od modelu.. Je scestne porovnavat napriklad taku micru a grand cherokee ale napriklad X-trail konkretne T31 model ma velmi drahe diely.. Ako som hore pisal mal som ho a viem o com hovorim.. Ved staci si spravit jednoduche porovnanie u kelly ci inych predajcov a hned su vidno rozdiely
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Keby som chcel auto využívať v stredne ťažkom teréne, tak asi riešim Jeep a určite staršie auto, nevidím dôvod kupovať drahé auto čo bude jazdiť niekde po lese
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

za rovnaku cenu radsej o 3 roky starsieho grand cherokeeho a ten uz prekona x-trail v kazdom ohlade, okrem spotreby
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní