Jeep 2,7CRD - trhanie v prevodovke

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

0911912825
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.08.2009 20:58
Zdieľať na Facebook

Jeep 2,7CRD - trhanie v prevodovke

Príspevok od používateľa 0911912825 »

Ahojte chalani.Mozete poradiť mám vymeneny olej v prevodovke v BA.a troska mi seka ked dlchsie stojí a idem s tym akoby pozdejsie preradilo alebo podradilo počuť take seknutie je to zle??
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

cauko,
zalezi ci pocut seknutie alebo "kope" ? to bude asi rozdiel.

ja som kupil 2.7 pred dvomi mesiacmi, tiekol mi ten konetkor na prevodovke, vymenene v BA za 15 Euro, pritom aj vymena oleja a radi hladko, plynulo. Ale to aj predtym . Ma sere ze tam neni ryska na kontrolu, sam to nepozres.
Inac ako si stym spokojny?
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Re: Jeep 2,7CRD - trhanie v prevodovke

Príspevok od používateľa lubomt »

Aky Ti davali olej? Mas tam 2,7cdi Mercedes motor? Ak ano, prevodovka je tiez. Teraz sme takeho akurat robili, zakaznik mal odidenu hlavnu aj pridavnu prevodovku.
K tomu trhaniu - sekat nesmie nikdy , zalezi ci to robi pri podradovani alebo preradovani. Ak pozdejsie radi, znamena to, ze prevodovka uz neprenasa dobre krutiaci moment, takze preradi vo vyssich otackach, niekedy aj šmýka. Ak to nechas v takomto stave a budes jazdit, bude to len horsie a horsie. Prevodovka von a treba odstranit poskodene veci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných