Je možné odhlásenie a prihlásenie vozidla v jeden deň?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

foreva
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.04.2018 13:25
Zdieľať na Facebook

Je možné odhlásenie a prihlásenie vozidla v jeden deň?

Príspevok od používateľa foreva »

Zdravím,

chcem sa opýtať či je možné auto odhlásiť v inom okrese a prihlásiť v mojom v ten istý deň?
Nechcem si kvôli tomu brať dva dni dovolenky a stuhám to aj v jeden deň, len neviem či to ja systém PZ zvládne?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Keď stihneš, tak systém ktorý nefunguje, to spracuje. Systém myslím spoločnosť.
blavacik33
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 12.10.2015 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blavacik33 »

Ano da sa to bez problemov..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Blavacik , tak to predveď - Humenné - Malacky, v mojom okrese ťa elektronická rezervácia nepustí - je vyčerpaná na tri týždňe dopredu. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
blavacik33
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 12.10.2015 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blavacik33 »

V Januari som odhlasoval auto v Partizanskom a prihlasil v ten isty den a bez najmensich problemov a bez elektronickej rezervacie... rano 7.00 odhlasenie a po obhlliadke auta na policii som ho mal o 14tej prihlasene. A on hovori o inom okrese nie o kraji...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco13 napísal:Blavacik , tak to predveď - Humenné - Malacky, v mojom okrese ťa elektronická rezervácia nepustí - je vyčerpaná na tri týždňe dopredu. :40bd: :40bd:
- chceš povedať že ráno prídem na DI a v prvej minúte stránkových hodín mi mašina nevydá lístok s tým že je plno?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - elektronická rezervácia cez webové stránky. Pomer lístkov priamo na DI a na nete musí byť 70:30 a tak sa to cez web míňa. Občas im aj padne systém a týždeň ti nedá lístok cez web vôbec
V NZ stoja pred Di vždy ráno niekolkí tlstí romovia a vyberú kolko sa len dá lístkov - tie potom predávajú po 5 evri lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

v KE okolie kde to teda kultúrne zďaleka nie je nebol problém aj bez rezervácie... a keby mi cigán ponúkol lístok za 5E no neviem čo by som urobil...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Viem - skončil by si na súde za rasistický útok. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Da sa to stihnut ak to prihlasujes niekde do cca 150 km od bydliska...rano o 7 som siel do Presova o cca 8:30 auto odhlasene ,nasledne som mu peniaze previedol v banke na ucet a poobede som to v HE prihlasil...bez znamosti :28b7:
petruss
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 16.06.2015 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petruss »

ak mas cipovy obciansky-prihlasis si to v jeden den-pekne v pohodicke doma za 3 minutky...ma to viacero vyhod-mensia registracna dan a zhruba do tyzdna ti pride sms,ze si mozes prist pre velky tp+ spz-nemusis volit poradove cislo na DI-ides rovno dnu...samozrejme predtym treba spravit obhliadku vozidla
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Dá sa, samozrejme...
O 11:00 odhlásené v Novom Meste nad Váhom, neviem o akom čase v rovnaký deň v Žiline aj na overenie VIN (vtedy ešte STK Miko) aj prihlásenie na DI (už v klientskom centre v Europalace).
Dnes je už overenie VIN aj DI v klientskom centre v Europalace na jednom mieste...
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

Prakticky ak to stihnes tak ano ale neviem ci sa ti podari odstat tu soru na dvoch miestach, jedine teda, ze by ste si si zarezervoval termin ale to si mal tak pred mesiacom
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Dá sa to. Ideálne aspoň na jeden úkon si zarezervovať termín na web stránkach MINV ("žiadosť o dohodnutie termínu na DI). Záleží od toho kde odhlasuješ/prihlasuješ. V niektorých okresoch nie sú termíny na 3 týždne dopredu, inde si vieš zarezervovať termín aj na druhý deň. V PK som si v piatok poobede vedel zarezervovať termín pondelok ráno... Ak si chceš všade vystáť radu, tak dbať na to aby si na prihlásenie prišiel aspoň okolo obeda, môže sa stať, že neskôr ti už nevydá poradový lístok lebo už je tam veľa ľudí...
A samozrejme záleží, či sú to blízke okresy alebo druhá strana SK.
Nerozumiem autám...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To je reélne v praxi tak veľa premenných že tomuto sa nedá odpovedať že áno alebo nie. Ja som prihlasoval auto vo štvrtok a vybavili ma za hodinu a trištvrte a bolo predomnou cca 35 lístkov vydaných čo som sledoval tabulu keď som čakal a manželka bola cca 10dní po mne v utorok a bola vybavená za polhodinu . A to sme tam išli cca rovnako ráno na pol deviatu . Tkaže ?

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných