JE KONIEC? - Bazaristi,autičkári,dovozcovia....

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milan5555
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.12.2006 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

JE KONIEC? - Bazaristi,autičkári,dovozcovia....

Príspevok od používateľa milan5555 »

Myslite, že trh s jazdenymi (dovozovými) vozidlami skončil na Slovensku? :41c2:
ap-auto
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19.10.2005 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ap-auto »

Jasne,ze sa skoncil,co si si myslel.Ludia uz nebudu potrebovat jazdenky,vsetci budu kupovat nove chlieviky bez serva,v BASIC vybave.Nemam slov.Tu sa riesi,ci bude povinne VIN a ine sprostosti,lenze ja by som v prvom rade zakazal prispevky tv.typu s pri.....nymi otazkami.Pekny den
nadasky
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 08.04.2005 08:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nadasky »

Vykupia sa tie prázdne autá a pôjde to ďalej, ale budú iné podmienky a pravidlá. Vyčistia sa aj autobazare a kupiš si tam kvalitné auto. Ja si myslím že ani z vonku sa nebudú dovážat haraburdy. Dnes som išiel okolo Tesca v PD a AAAAuto už zrušil bazár.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia4 »

nadasky napísal:Vykupia sa tie prázdne autá a pôjde to ďalej, ale budú iné podmienky a pravidlá. Vyčistia sa aj autobazare a kupiš si tam kvalitné auto. Ja si myslím že ani z vonku sa nebudú dovážat haraburdy. Dnes som išiel okolo Tesca v PD a AAAAuto už zrušil bazár.
Ja som bol v žiline a tam je tak 30% áut čo bolo kedysi .... .
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

No comment č.2......... :b:
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Klondaik skoncil a budu predajcovia ojazdenych aut ,ktori presvecia zakaznikov ze su naozaj dobri a seriozny vo svojom odbore . Je to cela retaz od dodavatelov Nemecko,atd ktori mali doma inzeraty vykupim ake kolvek auta Teda mnohe boli akekolvek ,no a Ti odberatelia to brali za danych podmienok .
A dalej to poznate z nasich bazarov, Vela zdaru predajcom ....
adrian69
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 01.08.2006 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrian69 »

Počul som že v Taliansku sa zdražili jazdenky kvoli tomu že rumuna vykúpili vela aut. Do nekonecna nebude šrotovné ani dacia za 6000eur.Za 2-3roky naštartuje ekonomika a všetko sa zdraží. Dobrý k-o-k-o-t kto robí pri páse a teraz kúpi daci, a zajtra mozno ani na chleba nebude mať... :3035:
Ja by som tiez predal moj voz ale teraz to nemá zmisel
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

nemyslím si že predaj ojazdených áut skončil...
pretože taký Janko Miško Ferko , ktorý behá na 10 ročnom aute na ňom jazdí preto, lebo nemá na nové... takže ak dá svoje auto zošrotovať a aj dostane príspevok na nové, tak je otázka či bude mať na doplatenie zvyšných cca 6-7000 EUR...
Takže aj tak radšej predá svoj starý šrot a radšej si kúpi ojazdené auto za menej peňazí a v lepšej výbave.
myslím že akurát poklesajú o niečo ceny ojzdených áut aby boli predajnejšie...
karenas55
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 23.05.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karenas55 »

To už je na zasmiatie,koniec bude vtedy až bude koniec sveta,alebo dajaká vojna :28b7:
Tu to zas bude len o prirodzenom výbere,to znamená,že ten čo má peniaze vydrží,bude
musieť zlacňovať,bude predávať menej,trebars začne predávať niečo iné napr.nábytok,
tak ako sa to deje vždy,kuvici by už mali pochopiť,že trh nie je o jednotlivcoch a firmách,
ktoré neodhadli svoje možnosti v čase a priestore ale o včasnom sa zorientovaní a niekedy aj prestupu do inej branže,alebo aj ligy.Keď bude autok nadbytok ,tak ich nikto nepredá za par šuntov,radšej ich zošrotuje,ako by to za tie prachy pustil.Treba si uvedomiť jednu vec,že ked 500 dovozcov prestalo vozit autá,tak ďalších 400 nových
je teraz niekde kupuje a za lepsiu cenu a v jinej krajine,nie stale dokolo Deuchland :2f93:
autá tu budú vždy a budú tu len za takú cenu,dokial sa to niekomu oplatí.Drísty teoretikov
umenia,napr.reality,že tu ceny spadnú o 30% už dvatri roky dozadu,za to,že sa to stalo v Čechách,to je to isté ako drísty,že jazdenky tu musia byť lacnejšie ako inde,
nie zas len trh určí a ludia čo ich kupujú aké ceny tu budú,ešte som nepočul,že
zbožné želanie ludi,že byty sú drahé by ich zlacnilo :40bd: :40bd: :40bd:
ivann
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 12.05.2006 07:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivann »

Myslim si ze urcite nie, auta sa dnes nepredavaju lebo je kriza a nikto nema istu robotu a urcite nie preto lebo Fico dal srotovne 2tis E...stale je tu viacej ludi co daju prednost jazdenemu autu s lepsou vybavou za 5-8tis E ako nove za 8 co nema nic...
Momentalne kazdy vymysla blbosti lebo sa nic nepredava, ale urcite to neni kvoli srotovnemu...
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Re: JE KONIEC? - Bazaristi,autičkári,dovozcovia....

Príspevok od používateľa Kajco.K »

milan5555 napísal:Myslite, že trh s jazdenymi (dovozovými) vozidlami skončil na Slovensku? :41c2:
Trh sa neskončil a ani sa neskončí. Len sa budu jazdenky predávať už len za 1 €. No a za tu cenu si treba potom dobre skontrolovať najazdené kilometre, či majú nové pneu a nebodaj aby nemalo ani škrabanček na laku. BINGOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
:3906:
Peterson1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 16.12.2008 18:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterson1 »

Kriza bola umelo vymyslena na ,,objednavku,, ako novy druh vojny a vyuzilo sa to, ze clovek je najinteligentnejsi a zaroven najsprostejsi cicavec ovplyvneny vonkajsimi informaciami.

Trh sa riadi ponukou a dopytom, samozrejme takmer vsetci chcu vytazit maximum aj z nicoho a to je tragedia nasho noveho sveta.

Auta sa predavali a predavat budu, akurat chamtivost strojcov krizy a hlupost tych dole rozhodne ako a za kolko ...

Myslim, ze by mali vypnut prud (elektricky) a bol by pokoj, ostal by cas na rozmyslanie :-)
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Trh sa precisti, ostanu len najschopnejsi a taki, ktori dokazu pruzne zareagovat na nove podmienky na trhu a jeho specifika. Je to v podstate prirodzeny vyber v praxi. Momentalne medzi bazarmi a celkovo medzi automobilkami funguje to, co je v podstate vidiet v prirode. . . Darwinova teoria v praxi. Preziju len najsilnejsi, kto sa nedokaze adaptovat, ten skonci a zakape. Je to perfektne fungujuci system a velmi jednoduchy - pokial sa do neho nezacne montovat clovek.
Clovek podporuje nekvalitnych predajcov a bazaristov svojim ignorantskym pristupom. Pride za predajcom, ten mu preda srot, ale kupec svojou ignoraciou a lahkomyselnostou si povie - ved to sa nejako urobi a samo napravi. . . Ak by stal za svojimi pravami a svojou pravdou a trval by na svojom, nekupoval by nekvalitu, tak by proste a jednoducho nekvalitny predajca skoncil.
marcus549
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.10.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcus549 »

Aj ja som si myslel, ze ked je ta kriza tak nebudu ludia kupovat
auta ale ziaden rozdiel nevydim. Minuly tyzden som si kupil
ojazdene auto a myslel som si ze na policii nebude nik a prepis
auta stihnem za chvilku a opak bol pravdou.Takze nech mi nikto nehovori
ze sa na Slovensku nedaju predat jazdene vozidla.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

máš pocit že ten C4 je hodnejší ako nejaké iné auto síce staršie ale v inej kategórii..?
Napíklad Passat, 607, Accord a iné...
lebo C4 má výhodu len v tom, že je nové a nevysedené, ale tam to aj začína aj končí...
ale beriem, že C4 je pre niekoho autom snov... neberiem im to... :)

Maki 333i napísal:Kazdy spomína v suvyslosti s novými autami lan Daciu alebo Thaliu,ale obzrite sa aj dalej ako len pod nohy.Tak napr.noučičký vonavý Citroen C4 1,4i 90k s dig.klímou,v elektrike,ABS,ESP...atd za smiesnych 8421,-eur po odrátaní srotovného.Tak si pazravci veselo predavajte tie svoje predražené rachotiny.Vela zdaru!
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných